Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Philips S326

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#19
aLLLx

aLLLx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 15.07.2006
Ai telefonul de la gigi?

#20
mitica72

mitica72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 15.04.2011

View PostaLLLx, on 26 ianuarie 2017 - 14:48, said:

Ai telefonul de la gigi?
Da de la digi.  Acum la ora 16 am primit alta actualizare . Acum am Philips_S326_1652_V12EE  .

#21
aLLLx

aLLLx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 15.07.2006
La mine nu merge, poate reusesc altfel.

#22
gymy

gymy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,002
  • Înscris: 29.11.2005
Se misca mai bine si pe partea de gps.Au calibrat mai bine senzorul de proximitate.

#23
tataee89

tataee89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 02.05.2011
Salutare.

Are cineva probleme cu sunetul din cască?

În apeluri este groaznic - sună spart, distorsionat, cu interferenţe; asta de când l-am cumpărat şi e deja în service pentru a treia oară. Pur şi simplu se aude prost sau am eu un model cu probleme?

Mulţumesc!

#24
mitica72

mitica72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 15.04.2011

View Posttataee89, on 30 ianuarie 2017 - 11:03, said:

Salutare.

Are cineva probleme cu sunetul din cască?

În apeluri este groaznic - sună spart, distorsionat, cu interferenţe; asta de când l-am cumpărat şi e deja în service pentru a treia oară. Pur şi simplu se aude prost sau am eu un model cu probleme?

Mulţumesc!
E singurul lucru ce nu-mi place la acest telefon , norocul meu că folosesc mai mult căști. După revenirea din service tot la fel se aude ? Vroiam sa-l trimit și eu pentru problema asta .Totuși după ultimele actualizări parcă se aude un pic mai bine .

#25
oxygenlios

oxygenlios

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 368
  • Înscris: 20.04.2016
Salutare! Pana la urma..ultimul update ce aduce nou?

#26
tataee89

tataee89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 02.05.2011

View Postmitica72, on 30 ianuarie 2017 - 21:12, said:

E singurul lucru ce nu-mi place la acest telefon , norocul meu că folosesc mai mult căști. După revenirea din service tot la fel se aude ? Vroiam sa-l trimit și eu pentru problema asta .Totuși după ultimele actualizări parcă se aude un pic mai bine .

A fost de două ori în service pentru problema asta... s-a întors de fiecare dată la fel, cei de la Cordon insistând că e reparat.

Sper să fie totuşi de la soft şi a treia oară să iasă ceva care se aude măcar aproape normal după update-ul "minune", dar m-aş mira...

#27
gymy

gymy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,002
  • Înscris: 29.11.2005
A mai fost un update mai mic acum vreo 10 zile.La momentul actual se misca ok pentru specificatiile lui.
Nu am incercat niciodata cu casti ,nu folosesc.Merge ok cu bluetooth-ul din masina(pioneer).

#28
biokosmy

biokosmy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 06.04.2008
husa tip carte pe ce site se gaseste ?

#29
madalinmdl1

madalinmdl1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,550
  • Înscris: 11.07.2014
Am și eu un philips s326 și iam spart ecranul.  De funcționat, funcționează perfect dar e urat.  Cat mar costa sa înlocuiesc ecranul?

#30
dorovid

dorovid

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.03.2009
Si eu am unul de la Digi. Am aceiasi probleme cu calitatea sunetului la primirea unui apel. Inca nu am facut nici un update ca n-am avut card. Din ce inteleg, il duc degeaba la service. Trageam sperante cu update-ul de firmware dar vad ca nimeni nu zice clar daca au imbunatatit ceva si aici. Stiti daca la Digi pot sa-l duc pe asta inapoi si sa i-au altceva cu diferenta? Il am de trei luni.

#31
gymy

gymy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,002
  • Înscris: 29.11.2005

View Postdorovid, on 29 martie 2017 - 19:22, said:

Si eu am unul de la Digi. Am aceiasi probleme cu calitatea sunetului la primirea unui apel. Inca nu am facut nici un update ca n-am avut card. Din ce inteleg, il duc degeaba la service. Trageam sperante cu update-ul de firmware dar vad ca nimeni nu zice clar daca au imbunatatit ceva si aici. Stiti daca la Digi pot sa-l duc pe asta inapoi si sa i-au altceva cu diferenta? Il am de trei luni.
Termenul in care te puteai razgandi era de 15 zile.Il vinzi si cumperi altul.

#32
gymy

gymy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,002
  • Înscris: 29.11.2005
A aparut un nou update de vreo 8 mega .Il descarc dar la instalare da eroare si se restarteaza telefonul.A reusit cineva sa il instaleze ?

#33
tclau

tclau

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,086
  • Înscris: 19.03.2007
Nu merge, nu prea are cum... sa vedem daca-si dau seama...

Attached Files



#34
aLLLx

aLLLx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 15.07.2006
Am o problema cu hotspot-ul prin wifi, te conecteazi la el foarte usor dar ca sa navighezi pe internet e o adevarata aventura. Voua cum va merge?

Edited by aLLLx, 27 August 2017 - 21:31.


#35
bustanv

bustanv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 31.10.2016

View Posttclau, on 18 iulie 2017 - 09:30, said:

Nu merge, nu prea are cum... sa vedem daca-si dau seama...
Si-au dat seama pana la urma, update-ul a disparut. Or fi gresit folderul. RO sau RU o fi aceeasi chestie pentru ei.

#36
tclau

tclau

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,086
  • Înscris: 19.03.2007
Mai am vreo luna si ceva de garantie, dar m-am saturat... asa ca m-am bagat "putin" in el. Antena GPS-wireless e comuna - pe wireless e ok, dar pe partea de gps e varza (dupa N minute, in camp liber, "prinde" maxim doi sateliti) - testat pe doua telefoane (deh, "ofertele digi" sunt irezistibile... nu si de acum inainte). Contactele erau ok asa ca am incercat mai multe variante de antena (nu intrebati ce de ce pentru ca nu proiectez antene) - mare lucru nu se poate face, spatiul fiind limitat. Cu ultima varianta, din apartament/geam prinde cel putin 4 sateliti (A-GPS-ul anulat). Evident, nu raspund pentru rezultate daca va apucati de "optimizari" (nici nu va recomand, la nevoie si cu chin A-GPS-ul ajuta mult).

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   164.84K   8 downloads
  • Attached File  2.jpg   76.42K   8 downloads
  • Attached File  3.png   25.24K   7 downloads


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate