Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

NFL din nou la Dolce Sport

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1
Sic89

Sic89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 07.09.2016
Fanii NFL din Romania probabil stiu ca in noatea de duminica spre luni incepe noul sezon de NFL cu partida dintre Denver Broncos si Carolina Panthers.

Cei ce nu sunteti mari fani ai acestui sport, acum stiti exact cand incepe noul sezon. Pe site-ul dolce-sport.ro o sa gasiti doar bazaconii ! Prima dintre ele este o ditamai dezinformarea cum ca noul sezon ar incepe vineri dimineata. Si tot de pe site-ul oamenilor de la Dolce Sport aflam ca NFL este de fapt o liga de hochei. Posted Image

http://imgur.com/V9r4Buu
http://imgur.com/a/2HF9j

#2
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004
Dacă unii e paralelei cu multe...

#3
robert90bh

robert90bh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 981
  • Înscris: 17.02.2008
Saracii! Cat de cretini pot fi!

#4
simplul

simplul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 24.01.2007
Dar tu te-ai informat inainte de a posta?
[ https://s3.postimg.org/iabyiw2eb/image.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by simplul, 07 September 2016 - 07:52.


#5
brokedheart

brokedheart

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 03.07.2016
Fotbalul american e la fel de plictisitor ca si baschetul. Nu pot sa inteleg de ce si-ar petrece cineva noptile urmarind aceste sporturi.

#6
Sic89

Sic89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 07.09.2016

View Postsimplul, on 07 septembrie 2016 - 07:51, said:

Dar tu te-ai informat inainte de a posta?
[ https://s3.postimg.org/iabyiw2eb/image.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

N-am stiut ca il transmit si pe asta, in spotul de la tv au zis ca incepe noul sezon si ca transmit primul meci luni. Meciul de luni nu e primul, se pare ca a aparut in sfarsit si programul de pe site.

Intr-adevar, incepe sambata dimineta si il transmit conform dolce-sport.ro, spotul de la tv inseamna ca e irelevant.

#7
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Nu va mai luati, oameni buni, dupa site-ul dolce. M-am convins ca nici macar sa se informeze nu stiu, cel puțin tipul de la program... Auzi hochei NFL. Mai marea rusinea... Iar Panthers cu Broncos e intr-adevar vineri si e o premiera pt dolce sa transmita meci de vineri. Cat despre comentariile cum ca NFL nu ar fi atractiv, spun doar atat: gusturile nu se discuta.

Edited by Remiliano, 07 September 2016 - 10:37.


#8
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,108
  • Înscris: 13.07.2008

View Postbrokedheart, on 07 septembrie 2016 - 07:57, said:

Fotbalul american e la fel de plictisitor ca si baschetul. Nu pot sa inteleg de ce si-ar petrece cineva noptile urmarind aceste sporturi.

cred ca nu ai vazut un meci din NBA....
spune-ne, care e un sport care nu e plictisitor, din punctul tau de vedere???

#9
stefan94

stefan94

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 09.11.2006
Asta am dorit sa-l intreb si eu. Poate se gandeste la fotbal, Romania-Muntenegru....cu Air-(Jordan)Stanciu, care poate fi si un bun transformeur, sau poate la viteza deosebita dezvoltata de echipa noastra.
PS Comentariul nu e o ironie la adresa lui @brokedheart, ci a celor 11 "vitezisti"

Edited by stefan94, 07 September 2016 - 14:07.


#10
varu_sandel

varu_sandel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 03.10.2011

View Poststefan94, on 07 septembrie 2016 - 14:06, said:

Poate se gandeste la fotbal, Romania-Muntenegru....cu Air-(Jordan)Stanciu, care poate fi si un bun transformeur...
PS Comentariul nu e o ironie la adresa lui @brokedheart, ci a celor 11 "vitezisti"
Seamana?Oricum e ceva asemanator!!Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/f3tWqZ0pNC8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Si cine e Stanciu si cine e ala din videoPosted Image
Sau cu asta
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fpbkRApq9qY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by varu_sandel, 07 September 2016 - 21:17.


#11
stefan94

stefan94

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 09.11.2006
Comparatia (poate nefericita) facea referire la afirmatia cum ca baschetul ar fi un sport plictisitor. Eu am si postat (pe topicul "Preliminariile CM Rusia") cum ca in min 65 al meciului am cedat. Pentru ca nu aveam ce vedea am schimbat canalul. Si tot intr-o postare ulterioara am spus sa nu dam cu pietre in Daum si Stanciu, dar sa criticam jocul foarte slab al tuturor.

Edited by stefan94, 07 September 2016 - 22:36.


#12
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Cam slabă activitate aici, nu sunt fani? În curând un nou sezon.

#13
eddiesor

eddiesor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 965
  • Înscris: 24.10.2004
start la noapte în noul sezon NFL. Campioana Philadelphia Eagles înfruntă pe Atlanta Falcons. Meciul începe la ora 3:20.

deocamdată, nu este vreun anunț  din partea televiziunilor din România privind transmisiunile sezonului și la noi.

#14
SuporterulX

SuporterulX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 08.10.2017
Puțin probabil ca vom vedea NFL la TV în România anul acesta, din păcate...

#15
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
in multe tari din Europa nu se va vedea NFL-ul, cel putin deocamdata.. Romania se alatura altor tari precum, Franta, Germania, Olanda, Slovacia, Elvetia, Slovenia, Lituania, Letonia, Bulgaria..

#16
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,825
  • Înscris: 07.07.2009
La nemți se vede gratuit pe Pro 7 și Pro 7 Maxx https://www.ran.de/us-sport/nfl/live

#17
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Eu inca am sperante. Mici, e adevarat, dar am...Din ce am mai vorbit cu unul, cu altu', inca se discuta detaliile, cu alte cuvinte, inca se negociaza. Mai e pana diseara. :)

#18
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
asa stiam si eu, si in Franta stiam ca se vede pe BeIn,dar se pare ca au aparut niste probleme cu cei care au vandut aceste drepturi..MP&Silva,care in 2015 au luat drepturile pe 5 ani in Europa

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate