Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv
 Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare
 Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.
 Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...
 

Noile pachete de la U.P.C disponibile Oficial.

- - - - -
  • Please log in to reply
599 replies to this topic

#19
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Adiță, în acest caz poți lua horizon.

View Posta_d_y, on 28 august 2016 - 22:53, said:


Daca e chirie de mediabox, e normal ca se poate lua si pentru abonatii actuali. Mi se pare absurd sa nu pot face o inlocuire de mediabox. In fine, voi vedea maine ce o sa fie.





Am


#20
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,380
  • Înscris: 05.09.2005
Pai ce o sa fie. Imi place ca ne dai cu portia :))

#21
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
Un pachet cu 500 de minute fix + mobil si altul nelimitat fix.

#22
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,380
  • Înscris: 05.09.2005

View Postmegafanro, on 28 august 2016 - 22:54, said:

Adiță, în acest caz poți lua horizon.

Megafane, vad maine ce o sa fie. Nu as vrea sa fac prelungre doar pentru un horizon chel. Cand o sa-mi expire mie la anu in septembrie 99% sunt sigur ca o sa avem HORIZON DVR ala cu 5 tunere, si acolo e alta mancare de peste

View Postk0r3k7, on 28 august 2016 - 22:55, said:

Un pachet cu 500 de minute fix + mobil si altul nelimitat fix.

E foarte bine si asa. Chiar mai mult decat ok. Astea o sa fie oferite in pachetele acelea 3?

Edited by a_d_y, 28 August 2016 - 22:58.


#23
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Sunt de acord cu tine că trebuie să mai așteptăm. Nu merită să luăm scula asta „cheală și mediocră”.

Spoiler

Edited by megafanro, 28 August 2016 - 22:59.


#24
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,782
  • Înscris: 06.12.2006

View Postk0r3k7, on 28 august 2016 - 22:55, said:

Un pachet cu 500 de minute fix + mobil si altul nelimitat fix.


Cacat în ploaie.... Toți dau nelimitat și sute de minute național plus internațional pe mobil, numai UPCul merge... înapoi cu ofertele. Cine dracu' mai da în zilele astea doar minute pe fix?
La telefonie au dezamăgit la greu....
Dar o sa bage la toți  telefonul pe gat la pachet cu Connect Boxul

#25
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,834
  • Înscris: 07.07.2009

View Postk0r3k7, on 28 august 2016 - 22:55, said:

Un pachet cu 500 de minute fix + mobil si altul nelimitat fix.
E ok și așa pentru că oricum fiecare oferă deja naționale. Eu de ex. de la Orange am 800 naționale. Pe fix numai părinții vorbesc iar acolo am nelimitate în rețelele fixe și acum. :D

#26
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Oferta e sub mediocra, cei care avem Maxim HD ramanem cu acelasi pachet si trebuie sa prelungim, exact cum a fost si pana acum, bine a zis djmaxx cand a zis, o bataie de joc, la Telekom toti au primit pachetul HD cu o marire de doar 1,5 lei, noi nu primim nimic.

UPC-ule, ramai la fel cum te stiu, acum e mai trist ca nu aduci niciun post nou, inainte aduceai cand faceai oferte noi.

Slaaaaaaaaaaaaab !! Eu ma multumesc cu oferta mea de retentie care e perfecta si pe gustul meu !

Edited by queron, 28 August 2016 - 23:03.


#27
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007

View Posta_d_y, on 28 august 2016 - 22:57, said:

Megafane, vad maine ce o sa fie. Nu as vrea sa fac prelungre doar pentru un horizon chel. Cand o sa-mi expire mie la anu in septembrie 99% sunt sigur ca o sa avem HORIZON DVR ala cu 5 tunere, si acolo e alta mancare de peste



E foarte bine si asa. Chiar mai mult decat ok. Astea o sa fie oferite in pachetele acelea 3?
Doar pe noua oferta.

View Posttdan08, on 28 august 2016 - 22:59, said:

Cacat în ploaie.... Toți dau nelimitat și sute de minute național plus internațional pe mobil, numai UPCul merge... înapoi cu ofertele. Cine dracu' mai da în zilele astea doar minute pe fix?
La telefonie au dezamăgit la greu....
Dar o sa bage la toți  telefonul pe gat la pachet cu Connect Boxul
Pai scade pretul la abonamentul ala cu 5 lei.

#28
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,380
  • Înscris: 05.09.2005
unde scade? ca nu inteleg?

deci, varianta asta e corecta?

Play Maxim (124SD + 29HD), include Filmbox si Bollywood. 500 mobil+fix, si net de 500mbps la 84 lei - Horizon inclus

asa o sa fie?

#29
1motociclist

1motociclist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 19.04.2015
Cu 5 lei nu poți bea nici o bere bună!

#30
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,782
  • Înscris: 06.12.2006

View Postk0r3k7, on 28 august 2016 - 23:00, said:


Pai scade pretul la abonamentul ala cu 5 lei.

Nu contest prețul.

Dar nu este o oferta adaptata anului 2016 și nici adaptata la ce oferă concurenta

Ma așteptam să apară o oferta mai diversificata, de genul o oferta cu minute pe fix, alta oferta cu minute pe fix și mobil national, iar alta cu minute fix,mobil național plus internațional

Toți oferă asa ceva.

Dar probabil ca și-au dat seama ca pe partea de telefonie nu mai pot concura cu nimeni. Au făcut niște oferte... ca sa fie acolo.

Din aceasta cauza au renunțat și la aplicația UPC Phone.

#31
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
M-am referit doar la telefonie. In loc de 15 lei cat era Alo Nelimitat RO, acum o sa coste oferta cu 500 de minute, 10 lei.

#32
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,380
  • Înscris: 05.09.2005

View Postk0r3k7, on 28 august 2016 - 23:06, said:

M-am referit doar la telefonie. In loc de 15 lei cat era Alo Nelimitat RO, acum o sa coste oferta cu 500 de minute, 10 lei.


Ok, si nu o sa ofere in pachet de 3 servicii?

#33
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
La un pret asa mic probabil nu merita sa dea international pe mobil. Pe fix inca exista oferta.
La UPC Phone s-a renuntat deoarece era folosita de foarte putini utilizatori.

View Posta_d_y, on 28 august 2016 - 23:08, said:



Ok, si nu o sa ofere in pachet de 3 servicii?
Ba da.

#34
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,380
  • Înscris: 05.09.2005
Pai la care intra? da-mi un exemplu te rog. de 3 servicii pachet superior

#35
1motociclist

1motociclist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 19.04.2015
@kor3k7 Te rog fă un rezumat la ofertele care vor fi mâine. Nu este așa greu dacă ai pliantele. Îmi pare rău că nu am făcut sâmbătă rost de ceva pliante de la nenea de la UPC. Avea ceva dar mă gândeam că sunt ce oferă pe site... sau poate chiar așa erau.

#36
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,834
  • Înscris: 07.07.2009

View Postqueron, on 28 august 2016 - 23:00, said:

Oferta e sub mediocra, cei care avem Maxim HD ramanem cu acelasi pachet si trebuie sa prelungim, exact cum a fost si pana acum, bine a zis djmaxx cand a zis, o bataie de joc, la Telekom toti au primit pachetul HD cu o marire de doar 1,5 lei, noi nu primim nimic.

UPC-ule, ramai la fel cum te stiu, acum e mai trist ca nu aduci niciun post nou, inainte aduceai cand faceai oferte noi.

Slaaaaaaaaaaaaab !! Eu ma multumesc cu oferta mea de retentie care e perfecta si pe gustul meu !
Pentru noi nu se schimbă nimic deci o să mai aștept și eu cu prelungirea. Aș fi destul de fraier să prelungesc doar pentru că au băgat ei 2 pachete extra în Maxim. Passion și Extra Fotbal le-aș obține gratuit la retenție dar fără astea pot să mai stau. La net și telefonie sunt mulțumit cu ce am. Eu aștept canale ca lumea și dacă nu le bagă în Maxim-ul ce am acum atunci o să am un motiv serios. Pentru abonații noi sunt ok ofertele. Măcar scăpăm de mediaboxurile SD și 2 pachete extra plus scad prețurile la cele extra, astea deja sunt chestii pozitive.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate