Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

omnia turism

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
luchianv

luchianv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 09.02.2012
ati mai experimentat vacante tip circuit cu compania Omnia turism? ..in Grecia?
mai exact vroiam sa stiu daca la o astfel de vacanta ar putea face fata o persoana mai in varsta, mai exact de 80 de ani. in itinerariu aflu ca zilnic sunt obiective de vizitat iar cazarea e mereu in locuri diferite, deci o sa fie ceva de pedalat pe jos.
voi ce credeti? sau ce sfaturi as putea primi?
multumesc

#2
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011
Depinde si de starea de sanatate a persoanei , dar cu " hei-rupu " nu e ok pentru nimeni . Firma mentionata e pentru reclama ??

#3
luchianv

luchianv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 09.02.2012
nu cred ca firma respectiva are nevoie de vreo reclama. ma gandesc ca au ceva vechime pe piata. si nici nu i-am laudat :) am cerut doar pareri
starea de sanatate e ok. a mai facut deplasari in tara: schimbat microbuze, stat prin autogari, schimbat tren etc

#4
kerkyra

kerkyra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,508
  • Înscris: 14.03.2006
Eu am fost cu Omnia de doua ori, e drept acum cativa ani, dar mi-am promis ca nu mai merg cu ei. Ce m-a nemultumit, pe langa programul alergat peste masura:
- autocare proaste, inchiriate de pe la diverse firme
- cazari proaste
- ghizi in varsta, nepregatiti, debusolati, am pierdut timp pentru ca nu stiau ce trebuie sa faca - unul dintre ei a fost chiar peste masura de enervant, pe langa faptul ca ne alerga groaznic, a tinut sa ne aminteasca, ca noi suntem in concediu, dar el e la munca!
- nerespectarea locurilor rezervate la inscriere in autocar, certuri in fiecare zi
Acum repet, asta a fost acum cativa ani, dar a fost suficient sa ma convinga sa nu mai apelez la Omnia!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate