Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Prima data cand pariez, am nevoie de ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Box_Manr1

Box_Manr1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 04.05.2009
Buna ziua,

Nu am mai pariat niciodata online si vreau sa incep acum. As vrea sa imi explicati si mie ce este acel "bonus" sau "pariaza gratuit" ce tot vad pe situri de pariuri sportive.  De asemenea nu am card de credit. Ce card ar fi mai indicat sa imi fac si la ce banca? Si pe ce site are fi mai indicat sa pariez?

Va multmesc

Edited by Box_Manr1, 23 August 2016 - 10:56.


#2
Guest_truet_*

Guest_truet_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Merge cu card de debit.
La orice banca doresti... diferenta e doar la comisioanele pentru administrare cont/card.

Pentru Bonus citeste termenii si conditiile, de obicei se acorda dar trebuie sa rulezi suma aia de X ori... iar sansele sunt ca pana apuci tu sa rulezi suma ajungi la 0 si pierzi si banii tai si bonusul :D

#3
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,235
  • Înscris: 19.08.2005
Cel mai mult ai nevoie de inspiratie. Restul, vine de la sine. Mare ajutor nu pot sa-ti dau, dar o sa incerc sa te ajut cu ce stiu. Eu nu pariez, pariaza seful si mai stau cu ochii pe el. El lucreaza cu unibet. Iti trebui un cont in banca si card aferent. De pe card vei baga bani in cont ca sa pariezi. Daca ai noroc si castigi, banii respectivi ii vei transfera in contul tau de unde ii vei scoate cu cardul. Banca ramane s-o alegi tu, in functie de taxe, seriozitate, etc. El foloseste cardul si contul de salariu. Multa inspiratie.

#4
Box_Manr1

Box_Manr1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 04.05.2009
Si inca o intrebare; se gasesc si case de pariuri prin orase, nu online, la care se pot paria pe lupte de mma?

#5
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

 danyel61, on 23 august 2016 - 11:03, said:

Cel mai mult ai nevoie de inspiratie noroc. Restul, vine de la sine.

Fixed.

#6
DorinuSs

DorinuSs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 468
  • Înscris: 22.02.2008
Fratilor m-am hotarat sa intru si eu in randul pariorilor. Ceva genul 20 lei/saptamana buget, doua bilete, doar ca sa urmaresc mai cu patos meciurile de fotbal la care oricum ma uit asa sec fara niciun castig :))

Am cateva nelamuriri totusi:

1. ce site recomandati ca raport cote bune/seriozitate
2. cum se face plata castigurilor...prin transfer bancar sau cash la agentie?
3. e mai bine jucat online sau bilet la agentie?
4. ce schema de joc recomandati? sistem, baza etc

merci, sper sa aveti timp sa-mi dati un raspuns! si succes la bilete!

#7
jhon_doe

jhon_doe

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 23.11.2016
Hey! Inca nu este un sistem pentru 'gaseste blatul', eu acela il astept. Posted Image

#8
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
La Steaua - Viitorul 2-5 toata lumea stia ca bate Viitorul. Restul sint in mare masura (peste 90%) simple speculatii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate