Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

50 min nationale cadou T

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
pahai

pahai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 23.07.2005
Primesc azi dimineata mesaj de la Telekom: "Sarbatoreste alaturi de prieteni! Ai 50 de minute nationale cadou de ziua ta pe care le poti folosi intre 16.09.2016-16.10.2016! Telekom Romania iti ureaza La Multi Ani!". Ajung la munca si o colega primeste acelasi mesaj. In conditiile in care zilele noastre de nastere sunt in mai respectiv iunie. S a mai intamplat cuiva? Asta ca fapt divers, caci eu am ab. cu 1000 de min. nationale iar ea cartela. :)

#2
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,042
  • Înscris: 02.09.2005
ai prea mult timp liber

#3
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
Uauuuu 50minute nationale cadouuu!!!!
Parca suntem in 90'....

#4
Guest_truet_*

Guest_truet_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Cel mai probabil are legatura cu ziua lor, a Telekom, care a fost infiintata la jumatatea lui septembrie 2014. Dar e posibil sa fie o campanie ceva cu aniversarea zilei/lunii in care s-a activat cartela sau ca acel numar sa fi apartinut in trecut altei persoane si a ramas in baza lor de date acea data...

Si eu primesc de la operatori cate 50-100 minute nationale cadou, probabil din cauza ca sunt high roller si incearca sa ma "fidelizeze" sa cotizez cu si mai multi euro la ei.

#5
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
Da si eu primesc cate 30' de la voda, dar pe langa cele 800' mi se pare amuzant.

Edited by arg, 17 August 2016 - 14:36.


#6
pahai

pahai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 23.07.2005

View Postjericho, on 17 august 2016 - 14:23, said:

ai prea mult timp liber

View Postarg, on 17 august 2016 - 14:24, said:

Uauuuu 50minute nationale cadouuu!!!!
Parca suntem in 90'....


am si spus o ...ca fapt divers, nu ca m am bucurat la 50 de min, iar ab. este de prin 2009, doar ca acum este prima data cand primesc msj in septembrie

#7
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Sa fie primite!

#8
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postpahai, on 17 august 2016 - 14:17, said:

Primesc azi dimineata mesaj de la Telekom: "Sarbatoreste alaturi de prieteni! Ai 50 de minute nationale cadou de ziua ta pe care le poti folosi intre 16.09.2016-16.10.2016! Telekom Romania iti ureaza La Multi Ani!". Ajung la munca si o colega primeste acelasi mesaj. In conditiile in care zilele noastre de nastere sunt in mai respectiv iunie. S a mai intamplat cuiva? Asta ca fapt divers, caci eu am ab. cu 1000 de min. nationale iar ea cartela. Posted Image
Sa inteleg ca nu tu esti persoana care se plange pe facebook ? mai e cineva acolo,(vad ca a pus si un screenshot ) dar are deja minute nelimitate . Cel mai probabil e vreo problema in sistem. Vreo 30GB pardon ! 50GB  "cadou de ziua voastra" nu va dadea la net Posted Image

Edited by stlk, 17 August 2016 - 15:12.


#9
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
Da-le pe gat, ce mai stai? Daca ti le lua ,era mai bine? Au minute si nu au ce face cu ele si le impart aleator. Esti multumit de ei, sper! Mie imi dau anual bonus 500 minute si sms-uri in retea, la aniversarea cartelei mele, acum vreo 10-11 ani parca. Tot tu sau altii le platesc si pe alea, stai linistit ca nu simti asta.

Edited by arab, 17 August 2016 - 15:12.


#10
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
Eu 50 de minute nationale le vorbesc la un apel. Pentru asta era nevoie de topic nou?

#11
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012
La cum merg afacerile la ei o să primim toți  sms de la telekom : "Dă și mie un euro împrumut până la următoarea reîncărcare "  :lol:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate