Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Victima agresiune fizica

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
Guest_truet_*

Guest_truet_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Si mie imi pare mai grav ce a facut el accesand si folosind date dupa bunul plac... incep sa cred ca au dreptate cei considerati "paranoici" si nu vor mega baze de date... cu astfel de angajati in sistem poti sa te trezesti cu multe probleme pe cap total nevinovat...

#38
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,789
  • Înscris: 20.10.2015

 truet, on 16 august 2016 - 17:31, said:

Si mie imi pare mai grav ce a facut el accesand si folosind date dupa bunul plac... incep sa cred ca au dreptate cei considerati "paranoici" si nu vor mega baze de date... cu astfel de angajati in sistem poti sa te trezesti cu multe probleme pe cap total nevinovat...

Si cum ar putea ca asta sa se intample?

#39
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007

 csl89, on 16 august 2016 - 12:55, said:

M am dus la politie, am depus plangere contra persoanei dadu i numele mentionand si doi martori care erau cu mine si o vanataie la gat cum m au prins...

Ce ar trebui sa fac... sa merg sa l dau in judecata sa ii fac dosar penal sau sa cer daune morale si sa renunt la plangere?
Atat timp cat te-ai dus la politie si ai depus o plangere penala automat a fost deschis un dosar penal in rem (fata de fapta). Ba mai mult, atat timp cat i-ai indicat numele autorului inseamna ca a fost inregistrat pe AC (autor cunoscut).

 csl89, on 16 august 2016 - 14:03, said:

Lucrez si eu in cadrul MAI.
L am  identificat dupa numarul de masina si am confirmat dupa poza.
Am dat numele persoanei si data nasterii la politie in plangere.. eventual le dau si facebook ca are Posted Image
Sunt tare curios in ce structurta a MAI-ului lucrezi atat timp cat habar nu ai o banala diferenta intre o infractiune de ultraj si o lovire sau alte violente. Si stiu ca nu doar Politia Romana face parte din MAI, dar parca prea o spui cu patos.
Nu va agitati prea mult, cei de la politie i-au aratat o fotografie conform bazei de date DEPABD cu persoana in cauza (sau o conexiune cu numarul de inmatriculare) pentru a putea inregistra plangerea pe AC. Poti sa ma contrazici?

 truet, on 16 august 2016 - 14:41, said:

Cred ca lucreaza in cadrul unei structuri sau doar intr-o locatie ce apartine de MAI dar nu ca ce isi imagineaza unii mai sus.
Intr-adevar, sunt 101% in aceasta privinta. Dar...da bine cand spui ca lucrezi in cadrul MAI, nu? Posted Image

Edited by Dau, 18 August 2016 - 19:49.


#40
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
P.S. Mi-am permis sa schimb titlul topicul intrucat nu avea nicio legatura cu realitatea.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate