Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Final Cut Pro - intrebare usoara

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
maxb2000

maxb2000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,452
  • Înscris: 14.01.2011
Salutare !

Am editat un video si cand dau sa export apare doar 7 secunde ca cica dureaza dar in timeline am vreo 2 minute. O parte din timeline apare hasurata. Cum rezolv problema ?

Sunt amator abia l-am descarcat :D

#2
c_anicai

c_anicai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,286
  • Înscris: 25.01.2007
nu folosesc da probabil dai click in timeline si ctrl+a si dupa aia dai export, sau dubluclick in timeline sa selectezi ce ai acolo inainte de export. Asa fac eu pe vegas, probabil e asemanator.

ceva de genul ca in printscreen atasat doar ca e alt soft

pff, o parte ai hasurat, probabil ai mutat filele brut in alta parte ? ... nu stiu daca se potriveste cu ce am zis eu :(

Attached Files


Edited by c_anicai, 12 August 2016 - 15:32.


#3
maxb2000

maxb2000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,452
  • Înscris: 14.01.2011

View Postc_anicai, on 12 august 2016 - 15:18, said:

nu folosesc da probabil dai click in timeline si ctrl+a si dupa aia dai export, sau dubluclick in timeline sa selectezi ce ai acolo inainte de export. Asa fac eu pe vegas, probabil e asemanator.

ceva de genul ca in printscreen atasat doar ca e alt soft

pff, o parte ai hasurat, probabil ai mutat filele brut in alta parte ?


L-am selectat export dar nimic. Am incercat cu alt player cum ar fi VLC ca poate e ceva codec dar nimic. Unde este ala galben acolo este video-ul. Plus ca sunt alea doua semne de sus pe care nu am putut sa le mut.

Nu stiu ce am facut dar s-a rezolvat :)

Attached Files


Edited by maxb2000, 12 August 2016 - 15:38.


#4
c_anicai

c_anicai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,286
  • Înscris: 25.01.2007
la unele editoare trebuie selectat in timeline ce este de exportat, la altele nu, as fi vrut sa pot incerca si final cut dar inca nu am posibilitate, bine ca ai rezolvat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate