Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

ajutor construcție site

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Vladimir2016

Vladimir2016

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 10.01.2016
Salut. Am nevoie de o persoană care să vină la mine și să mă ajute să construiesc un site de la 0. Am cumpărat un domeniu, hosting și acum trebuie făcut site-ul. Dacă ne înțelegem bine îl voi chema și pentru rezolvarea altor probleme informatice.

#2
RedDev

RedDev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,933
  • Înscris: 29.10.2014
Abia așteptam cu toții să lucrăm la un site. Și avem și șansa, dacă suntem de treabă, să ajutăm și la alte probleme informatice.

'Tis our lucky day, boys. Meat's back on the menu!

Edited by RedDev, 10 August 2016 - 18:59.


#3
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Cat de complicat vrei sa fie? Cat continut (paginut) are? Ce domeniu? In cat timp?
Ai continut pentru el (text, poze etc)? Ai vrei idee de design (cum sa arate) sau tot in grija celui care face site-ul "cade"?

Site-ul ti-l poti face si tu (gasesti tutoriale pe net) si ramai si cu bani in buzunar.
Cat despre alte probleme informatice, tu  vrei un om bun la toate, asa-i?

#4
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005

View PostVladimir2016, on 11 august 2016 - 08:16, said:

Răspunsul lui don daniello mi se pare jignitor, i-am făcut reclamaţie. Eu sunt creştin ortodox, heterosexual şi vehement împotriva homosexualilor şi sunt un om serios care doreşte să-şi facă un site. Mi se par ciudate acele răspunsuri care sunt scrise în băşcălie. Când cineva este dispus să plătească pentru ceva nu îl iei la mişto, ci eşti politicos. Cred că am făcut o greşeală că am scris aici, mă voi duce în altă parte. Solicit administratorului să închidă acest topic.
Adica esti pupator de moaste cu ochelari de cal ce e preocupat de ce fac doi barbati intr-un apartament...

Ti se pare ciudat ca ai primit raspunsuri in bascalie? Amice, nu vine nimeni sa-ti faca tie site (nu, nici sa te ajute), cu atat mai mult sa-ti ofere suport ulterior.
Daca vi cu banu, nu suntem seriosi, pur si simplu ne comportam normal. Daca ai pretentii sa ti se ofere servicii pe gratis esti luat la misto pentru naivitatea ta... ia du-te si posteaza ca vrei sa ti se repare masina pe gratis.... sa vedem daca esti luat la misto.

Daca e un site rapid, fara mare bataie de cap, poate... am zis POATE gasesti vre-un incepator cu prea mult timp liber... dar acela mai mult ca sigur, nu va stii sa te ajute in cazul in care ai probleme ulterior, si nici de la produsul final sa nu te astepti la cine stie ce mare minune dumnezeiasca. (Ca tot esti tu de-ala cu batrani cu barba atotputernici)
Ori scoti banu, ori inveti sa-ti faci singur.
Domeniul IT e cel mai scump domeniu din Romania, si tu vrei sa ti se faca gratis. Posted Image

Pun pariu ca ai un prieten care-ti instaleaza windows-ul si iti repara calculatorul ce "s-a stricat singur" si evident, nu-l platesti, fiindca e obligatia lui... Daca ti se infunda scurgerea, platesti instalatorul, e normal, daca ti se se strica calculatorul, pentru tine e si mai normal ca treburile astea sa fie facute gratis.
Scoate banu, si mai vorbim.

Edited by AndyM, 11 August 2016 - 08:30.


#5
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
@Vladimir2016
Ca sa faci un site....trebuie sa specifici.....magazin online, site de prezentare .etc...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate