Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Fidelizare clienti digi cu voucher valoric

- - - - -
  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#19
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,557
  • Înscris: 21.01.2013
Salut macarony1980,
Te poti duce in orice punct de prezenta rcs&rds pentru a afla valoarea estimativa a reducerii,sau ia legatura cu digi.helper pentru ajutor.

#20
meseriasu2

meseriasu2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 600
  • Înscris: 08.01.2007

View Postsuperdigital, on 08 august 2016 - 09:41, said:

prețurile si avansurile telefoanelor la fidelizare sunt mai mici ca in mod normal
Poti lua un lelefon pe grila 3- oferta fidelizare sau pe grila 1 si 2.

Attached Files



#21
M-I-N

M-I-N

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 02.06.2016
La folosirea voucherului TOATE serviciile nu doar abonamentul digi.mobil se prelungesc 24 de luni. Mie nu mi-au aratat grila 3 de fidelizare. Mi-au dat telefonul pe grila 1 normala scazand din avans voucherul.. Posted Image

Edited by M-I-N, 08 August 2016 - 20:22.


#22
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006
Nici mie nu mi-au aratat grila 3

#23
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
@macarony1980 - Poti beneficia de promotie si daca nu ai primit SMS. Te rog sa ma contactezi prin PM si iti voi comunica valoarea voucherului. Poti sa te deplasezi la sediu oricand sa semnezi actele de fidelizare (titularului cu buletinul).

#24
bitiro

bitiro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 07.03.2008
@DIGI_Helper - am 2 telefoane (abonamente). Am primit pe fiecare SMS.
Pot lua 2 telefoane?

#25
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
@bitiro - Daca avansul telefonului este mai mare decat valoarea totala acumulata pe voucher se va utiliza valoarea voucherului si se va genera factura de diferenta; daca valoarea avansului este mai mica, suma ramane pe voucher si poate fi folosita la o achizitie ulterioara de telefon;

#26
M-I-N

M-I-N

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 02.06.2016

View PostDIGI_Helper, on 09 august 2016 - 08:02, said:

@macarony1980 - Poti beneficia de promotie si daca nu ai primit SMS. Te rog sa ma contactezi prin PM si iti voi comunica valoarea voucherului. Poti sa te deplasezi la sediu oricand sa semnezi actele de fidelizare (titularului cu buletinul).

Sau imputernicitul (daca exista imputernicit pe contract). Eu am plimbat titularul dupa mine si a mai si asteptat 2 ore la coada in POP... Posted Image cand puteam bine mersi sa ma duc singur..
La mine a zis ca o sa ma sune un coleg ca sa ma intrebe cate rate sa aleg fiindca ieri pe la ora 12 in POP aveau blocata optiunea asta din server. Nu m-a mai sunat nimeni...

Edited by M-I-N, 09 August 2016 - 11:20.


#27
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
In cazul in care pe contract este imputernicita o persoana poate face si imputernicitul aceste operatiuni.
Te rog sa ma contactezi prin PM si sa mentionezi numele titularului si adresa completa sau codul client pentru identificarea situatiei.

#28
razvanbadu

razvanbadu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 06.11.2013
DIGI_Helper, am 2 intrebari:

1. Daca, pentru codul de client 8887278, pot beneficia de voucher. Am 2 adrese pe acest cont de client.

2. Pot beneficia de Grila Speciala Fidelizare, pentru a mai lua un telefon ? Acum mai am 2 telefoane luate, pe grila 1.

Multumesc.

#29
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
@razvanbadu - Te voi aborda prin PM pentru a-ti comunica valoarea totala a voucherului. Poti opta si pentru Grila 3 daca doresti.

#30
cosmyn13

cosmyn13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 31.05.2004
am luat azi de dimineata ( in Sibiu) un lenovo vibe s1 lite. mai erau 2 bucati pe stoc. vaucherul a fost de 230ron iar avansul pt telefon 150 ron. la prima impresie telefonul arata bine si se misca ok. pozele ies bine dar nu cu aplicatia dedicata ci cu h2o camera

#31
robertgabriel

robertgabriel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.08.2005
Am primit voucher de o suma (290 lei) comunicata telefonic si prin sms pe toate terminalele. La punctele de prezenta, dupa o coada de 40 de minute,  ti se comunica valoarea voucherului care este mai mica decat ce din sms.  Am deschis o sesizare si la recalculare sau ceva de genul au gresit din nou (termen de rezolvare 30 zile). Matematica este grea sau implemantarea softului lasa de dorit (pentru fidelizare). Asteptam ca RDS sa-si ceara macar acuze pentru timpul pierdut cu acest lucru si sa solutioneze problema cu responsabilitate. Am trimis un pm si la @DIGI_Helper la cererea acestuia de a solutiona  problema, cu toate datele de identificare. Sa vedem acum ce se intimpla. Cred ca lucrurile se misca (sper).

Edited by robertgabriel, 16 August 2016 - 10:21.


#32
cosmyn13

cosmyn13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 31.05.2004
La mine a fost exact invers. În sms valoarea voucherului era mai mică iar în POP a fost mai mare. Nu am făcut sesizare :)

#33
robertgabriel

robertgabriel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.08.2005

View Postrobertgabriel, on 16 august 2016 - 10:17, said:

Am primit voucher de o suma (290 lei) comunicata telefonic si prin sms pe toate terminalele. La punctele de prezenta, dupa o coada de 40 de minute,  ti se comunica valoarea voucherului care este mai mica decat ce din sms.  Am deschis o sesizare si la recalculare sau ceva de genul au gresit din nou (termen de rezolvare 30 zile). Matematica este grea sau implemantarea softului lasa de dorit (pentru fidelizare). Asteptam ca RDS sa-si ceara macar acuze pentru timpul pierdut cu acest lucru si sa solutioneze problema cu responsabilitate. Am trimis un pm si la @DIGI_Helper la cererea acestuia de a solutiona  problema, cu toate datele de identificare. Sa vedem acum ce se intimpla. Cred ca lucrurile se misca (sper).

Problema rezolvata. Telefonul ales se va livra saptamina viitoare prin serviciile unui curierat.

#34
leomagic44

leomagic44

    Io, cu electronii.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,050
  • Înscris: 06.02.2012
Eu am inteles ca nu se pot trimite prin curier telefoanele cu avans platit cu vaucher.
Pana cand e valabil vaucherul?

Edited by leomagic44, 19 August 2016 - 06:00.


#35
robertgabriel

robertgabriel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.08.2005

View Postleomagic44, on 19 august 2016 - 05:51, said:

Eu am inteles ca nu se pot trimite prin curier telefoanele cu avans platit cu vaucher.
Pana cand e valabil vaucherul?

Mie asa mi s-a comunicat ieri la punctul de prezenta RDS. De plata cred ca voi plati diferenta la sosire. O sa vedem ce si cum.

#36
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,659
  • Înscris: 21.03.2005
Mie in magazin mi-au zis ca se trimite prin curier. Tocmai asta e si ideea. Nu are legatura cu nimic faptul ca achiti un avans cash sau prin curier.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate