Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Spatiul Virtual Privat

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Rakdos

Rakdos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 02.05.2016
Buna seara tuturor!
Imi cer scuze daca trebuia sa deschid topicul in alta parte dar nu am stiut unde...
Asadar,astazi am vrut sa ma inregistrez pe Spatiul Virtual Privat sa vad si eu ce datorii am.Totul a decurs bine si cred ca m am inregistrat dar pentru a activa contul mi s-a spus ca trebuie sa sa merg la Anaf cu  numarul de inregistrare si cu buletinul.Aici e problema...!Exista vreun mod prin care sa nu trebuiasca sa ma deplasez la Anaf?Am citit undeva despre asta si scria ca se poate dar nu am aflat alte detalii...
Multumesc anticipat!


#2
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013
Nu.Trebuie sa mergi dureaza acolo si vezi sa il printezi ca mie cucoana mi-a facut figuri.Eu nu am printat ci am facut o poza.

#3
Rakdos

Rakdos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 02.05.2016
Trebuie neaparat buletinul sau se poate si cu o copie? Si se poate sa mearga altcineva in locul meu?

#4
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,295
  • Înscris: 13.01.2011

 Radupoleuca23, on 06 august 2016 - 20:25, said:

Trebuie neaparat buletinul sau se poate si cu o copie? Si se poate sa mearga altcineva in locul meu?

Pai asa se pot face fraude  :D
TU in persoana cu bolitinu'.

#5
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,556
  • Înscris: 06.03.2016
lenea-i mare.
poti anula contul pe spatiul virtual, daca tot iti e lene sa mergi pana la anaf.

#6
anicoara

anicoara

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,252
  • Înscris: 28.01.2005

 Radupoleuca23, on 06 august 2016 - 20:09, said:

Buna seara tuturor!
Imi cer scuze daca trebuia sa deschid topicul in alta parte dar nu am stiut unde...
Asadar,astazi am vrut sa ma inregistrez pe Spatiul Virtual Privat sa vad si eu ce datorii am.Totul a decurs bine si cred ca m am inregistrat dar pentru a activa contul mi s-a spus ca trebuie sa sa merg la Anaf cu  numarul de inregistrare si cu buletinul.Aici e problema...!Exista vreun mod prin care sa nu trebuiasca sa ma deplasez la Anaf?Am citit undeva despre asta si scria ca se poate dar nu am aflat alte detalii...
Multumesc anticipat!

Da. Poti sa nu mergi la sediul anaf daca ai din trecut un document primit de la ei: decizie de plata, orice document care are un numar pe el. Acest numar impreuna cu alte date de pe respectivul document sunt de ajuns pentru deschiderea contului.

#7
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,078
  • Înscris: 20.12.2007

 Radupoleuca23, on 06 august 2016 - 20:09, said:

Buna seara tuturor!
Imi cer scuze daca trebuia sa deschid topicul in alta parte dar nu am stiut unde...
Asadar,astazi am vrut sa ma inregistrez pe Spatiul Virtual Privat sa vad si eu ce datorii am.Totul a decurs bine si cred ca m am inregistrat dar pentru a activa contul mi s-a spus ca trebuie sa sa merg la Anaf cu  numarul de inregistrare si cu buletinul.Aici e problema...!Exista vreun mod prin care sa nu trebuiasca sa ma deplasez la Anaf?Am citit undeva despre asta si scria ca se poate dar nu am aflat alte detalii...
Multumesc anticipat!
Trebuie sa mergi la ei personal daca ti-ai creat contul asa

Pe ghiseul.ro poti sa o faci acum doar daca ai un card, nu e mai e nevoie sa mai mergi personal pentru user si parola

#8
mrgabone

mrgabone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 21.06.2007

 Kokoshmare, on 08 august 2016 - 12:51, said:

Trebuie sa mergi la ei personal daca ti-ai creat contul asa

Pe ghiseul.ro poti sa o faci acum doar daca ai un card, nu e mai e nevoie sa mai mergi personal pentru user si parola
Am facut eu pe ghiseul.ro. 1 minut si Done. Sper sa si functioneze in viitor.

 ZIGZAG20, on 06 august 2016 - 20:20, said:

Nu.Trebuie sa mergi dureaza acolo si vezi sa il printezi ca mie cucoana mi-a facut figuri.Eu nu am printat ci am facut o poza.


#9
mrgabone

mrgabone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 21.06.2007
chiar daca nu mai este de actualitate poate ajuta pe altcineva in viitor.

Poti crea user si parola fara sa mergi la ei, cu conditia sa ai o decizie de impunere nu mai veche de 2013.

acesta este exact link-ul de la anaf: https://www.anaf.ro/...nregistrare.jsp

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate