Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Marvel's Iron Fist

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
A young man is bestowed with incredible martial arts skills and mystical force known as the Iron Fist.
http://www.imdb.com/title/tt3322310/

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/QCSPda7xQ3s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Kalos14

Kalos14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 23.07.2016
Chiar cere lumea atatea filme cu super eroi ?

#3
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Eu cred ca da, urmareste audientele serialelor cu supereroi si filmele din cinema. O sa vezi ca se fac miliarde de pe urma lor.

#4
aLexCM

aLexCM

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 26.01.2014
Sa zicem mersi ca-s facute de Netflix. Uita-te la Daredevil si o sa-ti faci o idee despre calitatea lor. Am auzit ca o sa mai apara unul cu supereroi, The Defenders. Si Punisher e pe lista, insa nu stiu daca o sa fie produs tot de Netflix.

#5
Kalos14

Kalos14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 23.07.2016
Sincer Batman Vs Superman a fost ceva, ma asteptam la o mizerie, dar a fost acceprabil spre bun.

#6
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007

View PostaLexCM, on 25 iulie 2016 - 19:19, said:

Sa zicem mersi ca-s facute de Netflix. Uita-te la Daredevil si o sa-ti faci o idee despre calitatea lor. Am auzit ca o sa mai apara unul cu supereroi, The Defenders. Si Punisher e pe lista, insa nu stiu daca o sa fie produs tot de Netflix.
Sunt deja aparute Daredevil si Jessica Jones, urmeaza sa apara Luke Cage si Iron Fist, dupa care apare The Defenders cu toti 4.

#7
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
cam sec iron fist.
aveam alte asteptari

#8
hai_hui

hai_hui

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 18.09.2006
Un Iron Fist cu Cavalerul Florilor. Zici că-i pr0n d'ăla scîrbos. Calitativ, serialul ăsta nu e departe de așa ceva. Singurul lucru pe care ai putea să-l apreciezi ar fi Jessica Henwick cu care aș face o serie de ukemi waza anytime.

#9
Blancone

Blancone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 23.11.2012
Meh, a fost cam cel mai slab entry din seria Marvel de la Netflix, dar nu a fost neaparat un serial rau. Protagonistul mi se pare destul de slabut, este extrem de diferit fata de cel din benziile desenate, in timp ce villaini chiar mi-au placut, mult mai "strong" decat in alte pelicule de la marvel.

#10
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,721
  • Înscris: 06.07.2005
Ori actorul principal e autist, ori personajul pe care trebuie sa il intrepreteze e un imatur bipolar. Dezastru, l-am urmarit pana la final in speranta ca se redreseaza, imi vreau orele din viata inapoi.

#11
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Mie mi s-au parut slabe luptele, nici nu se compara cu cele din Daredevil, nici macar cu cele ale lui Luke Cage. Iron Fist e facut doar ca sa aiba ce sa bage in The Defenders, altfel nu vad de ce l-au facut fara sa puna macar un pic de interes.

Edited by tiestodj20, 07 July 2017 - 11:17.


#12
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
sezonul doi e interesant.
finalul a fost epic totusi :)

#13
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,721
  • Înscris: 06.07.2005
Sezonul 2 a incercat sa spele rusinea, se vede o imbunatatire, dar tot nu s-a ridicat la nivelul celorlalte seriale marvel.
Sezonul 2 e al doilea cel mai prost cotat continut de pe netflix (primul fiind sezonul 1 al aceluiasi serial). Oficial, l-au anulat.
Eu ma bucur, ii sta mai bine lui Danny in rol secundar. S-a vazut asta in Defenders si Luke Cage.

#14
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,513
  • Înscris: 16.12.2006
Pacat totusi ca l-au anulat, plus ca au anulat si Luke Cage. :(

#15
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
n-am citit comics-urile...dar probabil acolo aveau actiune buna si puteri.
in film sunt cam degeaba. actorii nu prea bine alesi si poveste plictisitoare

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate