Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Stranger Things (2016 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
meserie rau sezonul asta. mai bun decat precedentul. chiar m a tinut conectat, am vazut 2 episoade fara sa respir

#38
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,449
  • Înscris: 02.09.2016
Apare Vol.II: 01 iulie 2022 ...
Stranger Things season 4 with the release of volume 2 coming on July 1st, 2022.
Full Release Time Schedule for Stranger Things Season 4 Volume 2 on Netflix
...
Eastern European Summer Time (EEST) 10:00 AM (GMT+3)
...
,,....Ca o reamintire, va trebui să alocați ceva timp pentru  ultimele două episoade ... au o durată de rulare de aproape 4 ore în total, Matt și Ross Duffer scriind și regândind ambele episoade...''

Stranger Things 4 | Volume 2 Trailer | Netflix
sursa: Stranger Things  youtube.com  21.06.2022

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sBEvEcpnG7k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by adisluc, 30 June 2022 - 21:35.


#39
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,923
  • Înscris: 12.03.2010
O timpenie (ca multe altele, de la Netflix) episoadele astea de peste o ora CIND TU PUI TOT SEZONUL O DATA PE STREAMING, ce, era o problema trecerea de la un episod la altul, cind aveau numai 45-60 de minute? Din contra, prima parte din sezonul 4 a fost prima oara cind N-AM vazut doua episoade unul dupa altul (binge) desi le aveam la dispozitie. Poate a fost si din cauza ca doar ep 4 si 7 n-au fost labareala, dar man, a trebuit sa string din buci pina sa termin un episod, asa mi s-au parut de lungi, desi, de multa vreme acuma ma uit cu 1,25x viteza la filme si seriale.

#40
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,923
  • Înscris: 12.03.2010
Mda, pina la urmă urma a salvat turma, si ultima parte a salvat sezonul, ba chiar as spune ca asta e cel mai misto din toata seria. Multe easter egg-uri pentru cei care chiar au prins anii 80, nu doar anii 80 ambalati sa fie cool pentru puțoii de azi. Inspirat direct din Nightmare on Elm Street, cu mostri pe care-i poti recunoaste tot de-atunci (macar sursa lor de inspiratie). O carte de Petre Ispirescu pentru cine a recunoscut sabia lui Conan.
[ https://bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2018/04/From-Beyond.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Spoiler


#41
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
Sfarsitul ultimului episod din ultimul sezon, mi s -a parut destul de siropos si lung, mai bine bagau ceva actiune decat revederea aia lunga cu totii. Dar per ansamblu, sezonul foarte bun.

Asteptam urmatorul sezon ca mai e loc :)

#42
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
pai ar fi o absurditate sa il anuleze dupa ce final am avut, dar imposibil nu e, vezi cazul legends of tomorrow :)

#43
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,547
  • Înscris: 09.09.2017
Will e gay,eu asta am dedus.
Nu inteleg cum Vecna nu a murit dupa flambare.
Mie mi-a placut, poate si pentru ca sunt nostalgic dupa anii '80, anii copilariei mele.

#44
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
eddie munson bagand riff-ul de la master of puppets in underground....priceless
truly 80s misfit type of guy. probabil cel mai misto caracter din intregul film. de departe vip-ul sezonului 4.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/yXnk3n-qNrI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate