Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Cum recunosti un Samsung Galaxy S5,S6,S7 de o replica ?

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
puffyrule

puffyrule

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.04.2017
Salut, cel mai simplu  descoperi o colona sau replica rapid fara probleme, instalezi sau  spui  vanzatorului cum am afcut si eu sa instaleza aplicatia din google store Genuine Galaxy si in 10 sec  iti spune tot si daca si un fake sau nu,eu am  luat s7 la 500 de lei original ca ala credea ca e replica din cauza sfaturilor de pe   net deci ms,SIMPLU: GENUINE GALAXY  aplicatia e in google sore si e free

Salut, cel mai simplu  descoperi o colona sau replica rapid fara probleme, instalezi sau  spui  vanzatorului cum am afcut si eu sa instaleza aplicatia din google store Genuine Galaxy si in 10 sec  iti spune tot si daca si un fake sau nu,eu am  luat s7 la 500 de lei original ca ala credea ca e replica din cauza sfaturilor de pe   net deci ms,SIMPLU: GENUINE GALAXY  aplicatia e in google sore si e free

#20
Stewish

Stewish

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.08.2015
Simplu. Cel fake functioneaza foarte prost.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate