Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

husa Blackberry

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
filiptg

filiptg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 27.06.2015
Buna, Recent am cumparat un Blackberry si as vrea sa ii cumpar o husa, dar nu stiu care ar fi mai potrivita. As dori una care sa il si protejeze la anumite socuri, dar care sa nu ii mareasca considerabil dimensiunile. Am vazut huse de tipul celor flip din piele naturala sau sintetica care ma gandeam ca ar fi potrivite pt protectie, dar am vazut la un prieten ca cu husa aia e ca o mica carte.... oare cea din piele naturala e mai subtire? Voi ce ziceti, este o husa care sa indeplineasca ambele criterii de protectie si sa nu mareasca prea tare grosimea ? Intreb toate astea pentru ca protectia e importanta, dar nici nu as vrea sa port mobilul in geanta din cauza asta. p.s. blackberry Priv. Multumesc!

#2
alalaltu

alalaltu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,837
  • Înscris: 30.10.2006
Poate asa ceva? bugatti Pure Premium case. Eu il am pentru un Z10 de cand aparut modelul si e foarte bun. L-am gasit pe ebay.

Attached Files


Edited by alalaltu, 14 July 2016 - 17:19.


#3
filiptg

filiptg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 27.06.2015
Pana la urma m-am resemnat si am luat o husa tip coperta de carte la 36 ron din piele sintetica. Am tot cautat si inafara de ceva din plastic pentru protectia pe spate si cele tip carte, nu am gasit nimic. Cel mai mult mi-ar fi placut ceva din silicon/plastic moale aderent si minimalist. Sincer, nu ma pricep sa fac comenzi de pe Ebay si nici nu as fi asteptat cu saptamanile pentru o husa. Multumesc pentru raspuns!

#4
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Orice BB ar trebui sa zburde wild , mai ales Priv-ul , desi nu e un BB 100%. Eu dupa tentative cu huse tip carte, ceva sportwear, am trecut (din intamplare) la un pouch de piele pe care il folosesc doar in buzunar, in rest free willy....
La PP e destul de aiurea sa butonezi cu husa tip carte, la Priv nici macar nu imi imaginez !
Anyway , cum se misca androidul ?

#5
Rebecca78

Rebecca78

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 22.03.2014
Buna ziua.
La multi ani!
Stiti cumva daca husa tip carte de la un bb q5 s-ar potrivi la un bb q 10?
Intreb pentru ca nu am gasit decat pentru q 5, doar online si nu o pot incerca.
Multumesc.

#6
pensionarul

pensionarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 08.04.2005
Nu. Sigur nu se potriveste husa de la BlackBerry Q5 la BlackBerry Q10, fiindca acesta din urma are alte dimensiuni, fiind mai mare decat celalalt.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate