Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

sfat player auto

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Smedobear

Smedobear

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 28.06.2016
salut,nu stiu daca am postat bine aici....dar as dori daca se poate niste sfaturi in legatura cu https://www.autolux....cu-touchscreen/

#2
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
Daca are garantie minim 2 ani e ok, se aude binisor.

#3
catalucan

catalucan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,013
  • Înscris: 24.03.2007
La prima vedere arata bine, e cam ieftin pentru ce promite...Daca ti-l cumperi, sa-mi spui si mie te rog cum e. Sunt in cautare de asa ceva. Eventual ce boxe se aud bine la el si ce camera marsarier se potriveste.
Multumesc.

#4
Smedobear

Smedobear

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 28.06.2016

View PostSSNight, on 14 iulie 2016 - 03:22, said:

Daca are garantie minim 2 ani e ok, se aude binisor.
tu ai playerul asta? am tot cautat pe net pareri nimic..am vazut cateva review-rui pe youtube dar in rusa....ma intereseaza sa se auda tare si ok,un amic mi-a spus ca s-ar auzi mai incet decat playerul stock de pe masina.

View Postcatalucan, on 14 iulie 2016 - 07:56, said:

La prima vedere arata bine, e cam ieftin pentru ce promite...Daca ti-l cumperi, sa-mi spui si mie te rog cum e. Sunt in cautare de asa ceva. Eventual ce boxe se aud bine la el si ce camera marsarier se potriveste.
Multumesc.

stiu ,si are si o gramada de functii...dar ma mai interesez inaitne sa dau banii

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate