Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Christoph Daum, noul selecționer al naționalei României

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
Sper sa nu ne dezamageasca ca si Iohanis. Ma bucur pentru alegere. Majoritatea romanilor din fotbal (antrenori, jucatori si patroni) isi dau cu parerea si toti spun ca aveam antrenori romani buni. Pai daca nu ii cheama nimeni cum sa vina? Totusi eu cred ca inca ne mananca nepotismul, ne sperie schimbarea, noul ...
Vorbim dupa ce bifeaza si el 10-20 de meciuri cu nationala de cocalari. Sper sa nu ii lase deoparte pe Andone si pe Sapunaru. Si daca ii lasa, sa aduca pe altii cel putin la fel de ok (nu de buni).

#38
Hitmaker

Hitmaker

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,876
  • Înscris: 05.10.2014

View PostAlucard, on 08 iulie 2016 - 12:55, said:

Majoritatea romanilor din fotbal (antrenori, jucatori si patroni) isi dau cu parerea si toti spun ca aveam antrenori romani buni.

Dintre antrenorii romani in activitate singurii care se pot compara cu Daum la CV sunt Mircea Lucescu si Ladislau Boloni. Si totusi niciunul dintre ei nu a castigat Bundesliga si sa mai fie si de 5 ori vicecampion in Germania.

#39
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
in ceea ce priveste isteria asta a lui becali cum ca un strain....zic si eu o simpla vorba care ...fiecare sa inteleaga ce vrea.... nu e una cu intentie rea...si anume:pana la urma ce conteaza asa de mult ca cineva e strain?

#40
CaleaAdevarulSiViata

CaleaAdevarulSiViata

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 13.10.2016

View Postvyctoras1985, on 11 iulie 2016 - 07:15, said:

in ceea ce priveste isteria asta a lui becali cum ca un strain....zic si eu o simpla vorba care ...fiecare sa inteleaga ce vrea.... nu e una cu intentie rea...si anume:pana la urma ce conteaza asa de mult ca cineva e strain?

Pai conteaza ca altfel ajungem ca nationala frantei cu 9-10 ninja in lot.

#41
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
o fi. insa intrebarea cea mai buna ar fi: ninja astia cred in ceea ce este franta? daca da atunci nu vad unde e problema. daca nu...putem reveni linistiti la nationalism total....ca si asta e o cale.....
acuma ce sa zic...unii spun ca niste straini nu au cum sa simta romaneste si ce inseamna romania...... pe sistemul asta inteleg atunci ca niciodata nimeni nu va tine la altcineva din alta tara indiferent cine ar fi si din ce tara

#42
julianms

julianms

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 19.08.2007
Dacă Daum reușește calificarea (greu de crezut) atunci va fi făcut o minune.
Are la dispoziție jucători de prea slabă calitate, cum n-a fost niciodată în România.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate