Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Sony ax2000

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
ArseneAlin

ArseneAlin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 20.04.2016
Buna ziua! Detin o camera Sony ax2000 cumparata de curand,iar fostul propietar nu mi-a dat si cablul prin care pot sa scot filmarea pe pc.Pana in momentul de fata am folosit un cititor de carduri ,dar am avut o supriza neplacuta,fisiere corupte si alte tampenii.Am reusit cu multa greutate si bani cheltuiti sa recuperez fisierele video pierdute si acum vreau sa fac rost de acel cablu despre care am citit ca este mult mai sigur .

Daca stie cineva cum se numeste si are eventual un link de unde il pot cumpara i-as fii recunoscator,

Attached Files



#2
adyrafy

adyrafy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 441
  • Înscris: 16.10.2007
Cablul respectiv este mini-usb cu usb. Se gaseste la magazinele de profil, gen Altex, Media Galaxy, chiar si in hypermaketuri

#3
ArseneAlin

ArseneAlin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 20.04.2016

View Postadyrafy, on 29 iunie 2016 - 15:30, said:

Cablul respectiv este mini-usb cu usb. Se gaseste la magazinele de profil, gen Altex, Media Galaxy, chiar si in hypermaketuri
Ai dreptate.Multumesc pentru ajutor.Cineva care are aceeasi camera mi-a spus ceva de cealalta mufa.

#4
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Orice cablu de la telefon ar trebui sa mearga. Sa fie mini-usb cu usb.

#5
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
uite domle tragedie, nu ti-a dat ala cablul usb de 3 roni si mare tragedie, daca luai un banal manual sa-l citesti ai fi vazut cu ce se face transferul. Iar legat de card corupt, arunca draq jafu ala de cititor, ia-ti ceva de marca pe usb 3.0, lexar sau kinstone. Din camera pe pc va copia f greu dar atat vreme cat nu e o problema timpul merge asa.

#6
jemy

jemy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 16.02.2010
Salut
Stiti cumva daca AX 2000 are baterie interna(eu cred ca da), pentru a pastra setarile, si unde este pozitionata?
Multumesc

Edited by jemy, 09 September 2016 - 22:45.


#7
vgabi

vgabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 07.08.2008
Toate camerele au baterie internă. Pt a ajunge la ea trebuie desfăcută o parte din carcasa dar vei avea nevoie de un manual de service ca să afli unde e şi ce tip.
Dacă te pasionează desfăcutul a unui pumn de şuruburi o poţi înlocui şi singur fără să o duci la un atelier.

#8
nicu201

nicu201

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 432
  • Înscris: 10.08.2005

View Postericmario, on 29 iunie 2016 - 16:42, said:

Orice cablu de la telefon ar trebui sa mearga. Sa fie mini-usb cu usb.
daca mai are vreo relevanta:la telefon e microusb nu miniusb...Posted Image

Edited by nicu201, 10 April 2017 - 17:52.


#9
mariuszmeu

mariuszmeu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 07.11.2009
micro usb se gaseste , in general pe telefoanele mai noi. mini usb-ul pe telefoanele mai vechi. pt orice cablu si adaptor , caut pe www.mivarom.ro , sunt si comentarii si ,mai ales, preturi mici. sper sa nu fie problema cu link-ul

#10
ati55

ati55

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.09.2008
Ax 2000 are acumulator intern  FDK ML 621 , este mic ca la ceas, si asa se schimba.Este pozitionat pe partea dreapta sub maner.Se poate schimba foarte usor.

#11
rodanny

rodanny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 13.01.2004

View Postati55, on 10 august 2017 - 15:01, said:

Ax 2000 are acumulator intern  FDK ML 621 , este mic ca la ceas, si asa se schimba.Este pozitionat pe partea dreapta sub maner.Se poate schimba foarte usor.

Salut,
te rog unde gasim in RO ?
merci

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate