Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Ungaria 0-4 Belgia

- - - - -
  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#37
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009
Mie mi se pare ca aseara vecinii nostri (ai mei sunt sigur, sunt din tm) au lasat, chiar si la scorul ala (mincinos), o impresie cu mult peste cea pe care am lasat-o noi...

#38
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
Eu n-am văzut meciul, dar nu mi-e clar cum poți lăsa o impresie bună și să iei bătaie cu 4-0.
I-au snopit.
I-au rupt.
Poate erau ungurii bărbați frumoși?

#39
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View Postretele, on 27 iunie 2016 - 08:47, said:

Eu n-am văzut meciul, dar nu mi-e clar cum poți lăsa o impresie bună și să iei bătaie cu 4-0.
I-au snopit.
I-au rupt.
Poate erau ungurii bărbați frumoși?
Mai, frumusei erau, dar Carasco era cel mai frumos.Posted Image
Nu ma pricep, dar au avut ocazii mari megiesii nostri.
Parca nemeritat, dar asta a fost.

View Postmarius87ism, on 27 iunie 2016 - 08:02, said:

Rixthina, ar trebui sa te bagi de antrenor ca vad ca tu le stii pe astea ��
Ma revolta anumite chestii, atata tot.
La meciurile nationalelor ma uit, in rest...dumnezeu cu mila(n)Posted Image

#40
kinguins

kinguins

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 20.03.2016

View PostAirbag, on 27 iunie 2016 - 06:00, said:



Io stiu de ce-au pierdut,au uitat sa pupe moasele la iesirea din vestiar cu atata graba.O sa ma duc la nea Puiu cand mai viu in tara sa-mi zica de unde le-a luat,o sa cumpar 11 bucati.Ce sa zic, imi pare rau ca am fost invinsi de Africa ca daca erau belgieni get be get faceam gulyas din ei.Dar asa multikulti are si ea un avantaj.oricum suntem cu un pas in fata Romaniei si asta ma bucura.

Da si ce pas .....
Apropo la 4-0 simteam asa ca mai merge unu.
In a doua repriza antrenorul vostru baga atacanti si belgienii bagau goluri.

#41
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004

View PostRixthinna, on 27 iunie 2016 - 09:33, said:

Mai, frumusei erau, dar Carasco era cel mai frumos.Posted Image
Nu ma pricep, dar au avut ocazii mari megiesii nostri.
Ai și tu niște gusturi în materie de bărbați... lasă-neeee, lasă-neeee!
[ http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/03/17/26B13D2F00000578-0-image-a-6_1426585578943.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Numa' câteva minute am căutat, și ți-am găsit un ungurean de-ăsta de-al tău cu care sigur nu te faci de râs, așa cum te faci cu cocalarul de mai sus:
[ http://naszglospoznanski.pl/wp-content/uploads/IMG_4316.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#42
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

View PostTruculMagic, on 26 iunie 2016 - 23:13, said:


Nici Romania nu o jucat asa prost si nu merita sa ajunga acasa, cel putin nu dupa meciul cu Franta Posted Image
Corect; merita să ajungă în siberia ori la budă.

#43
viks

viks

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 26.02.2015
ma ş mandri să fiu ungur cu echipa asta care o au acum ,față de cocalarii obosiți ai Ro.

#44
maxxmedia1999

maxxmedia1999

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,326
  • Înscris: 15.08.2015

View PostAirbag, on 27 iunie 2016 - 06:00, said:

Io stiu de ce-au pierdut,au uitat sa pupe moasele la iesirea din vestiar cu atata graba.O sa ma duc la nea Puiu cand mai viu in tara sa-mi zica de unde le-a luat,o sa cumpar 11 bucati

Dumnezeu nu da cu paru da cu patru


View PostAirbag, on 27 iunie 2016 - 06:00, said:

.Ce sa zic, imi pare rau ca am fost invinsi de Africa ca daca erau belgieni get be get faceam gulyas din ei.Dar asa multikulti are si ea un avantaj.oricum suntem cu un pas in fata Romaniei si asta ma bucura.

Cine vorbeau arienii din mongolia

#45
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View Postretele, on 27 iunie 2016 - 10:04, said:

Ai și tu niște gusturi în materie de bărbați... lasă-neeee, lasă-neeee!
[ http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/03/17/26B13D2F00000578-0-image-a-6_1426585578943.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Numa' câteva minute am căutat, și ți-am găsit un ungurean de-ăsta de-al tău cu care sigur nu te faci de râs, așa cum te faci cu cocalarul de mai sus:
[ http://naszglospoznanski.pl/wp-content/uploads/IMG_4316.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Arata-mi una careia i-ar fi rusine langa CaraPosted Image co.
Da-i si frumos, parol!

#46
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012

View Postandy1992, on 26 iunie 2016 - 23:20, said:

Mai umilitor a fost acel 1-0, decat a fost 4-0 pentru unguri. Tot aia prostii ramanem si probabil aici ne e locul ca n-ai cu cine.

Mai umilitor este să termine o echipe care pierde cu 1-0 cu Albania, peste tine în 2 grupe de preliminarii

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7mIykMxLfx4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Postviks, on 27 iunie 2016 - 06:02, said:

dacă juca Ungaria cu Ro ,ne dădea ungurii de ne săturau ,da aşai romanu ,îi place să se cace pe el şi la sfarşit observă că nu are hartie igienică.
am văzut 90%  din meciurile de la acest CE şi pot spune că cel mai împuțit joc a fost cel al RO.

Uitaţi lume aici unu care se pricepe la fotbal aşa de bine că nu ştie că am jucat de 4 ori contra ungurilor în ultimii 4 ani şi nu ne-au bătut deloc, ba am terminat peste ei de fiecare dată.
Aici expertul, aici. Nu vrei să fii antrenor la naţională

#47
kinguins

kinguins

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 20.03.2016

View Postviks, on 27 iunie 2016 - 10:54, said:

ma ş mandri să fiu ungur cu echipa asta care o au acum ,față de cocalarii obosiți ai Ro.

Da si noi ne mandrim cu ai vostri dupa meciul de aseara. De exemplu m-a'ntrebat vecinu dimineata daca i-am vazut pe unguri aseara am zis ca da ... am mai stat putin si i-am "Dom'le eu ma mandresc cu ei !"

#48
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postmaxxmedia1999, on 26 iunie 2016 - 23:09, said:

ce-ai patit te vad nervos,iti dau o tigare??
"
nu mah, pare d-ala care soarbe cu patos de la jigodiile de la latrina 3, cica "aparatorii democratiei", si ne preda noua mai departe pildele invatate de la ratatii aia
asa-i cand pui trompa la aparente

#49
viks

viks

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 26.02.2015

View Postkinguins, on 27 iunie 2016 - 12:48, said:

Da si noi ne mandrim cu ai vostri dupa meciul de aseara. De exemplu m-a'ntrebat vecinu dimineata daca i-am vazut pe unguri aseara am zis ca da ... am mai stat putin si i-am "Dom'le eu ma mandresc cu ei !"

dacă citeai mai atent îți dădeai seama că sunt roman get beget dar la ora actuală mi e ruşine cu naționals asta de doi lei jumate.

View PostVelaxa, on 27 iunie 2016 - 12:24, said:

Mai umilitor este să termine o echipe care pierde cu 1-0 cu Albania, peste tine în 2 grupe de preliminarii

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7mIykMxLfx4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



Uitaţi lume aici unu care se pricepe la fotbal aşa de bine că nu ştie că am jucat de 4 ori contra ungurilor în ultimii 4 ani şi nu ne-au bătut deloc, ba am terminat peste ei de fiecare dată.
Aici expertul, aici. Nu vrei să fii antrenor la naţională

la naționala de bere :Da
nu mă daunici expert ,nici cunoscător dar cum spuneam : cea mai slabă echipă :Ro

Edited by viks, 27 June 2016 - 14:21.


#50
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Tare asta: Nationala de Bere.
La urmatorul Campionat va fi si de mici, sa fie tacamul complet.
Facem un fum mare si le dam goluri de nu se vad. Or sa strige belgienii Posted Image

#51
KurtKnispel

KurtKnispel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,206
  • Înscris: 27.06.2014

View Postviks, on 27 iunie 2016 - 14:20, said:

nu mă daunici expert ,nici cunoscător dar cum spuneam : cea mai slabă echipă :Ro

Păi dacă nu ești cunoscător, nu mai apăsa pe taste. Cea mai slabă echipă de la campionatul ăsta a fost Ucraina, nu România. Cunoscător fin dom'ne, ce să mai.

Edited by KurtKnispel, 27 June 2016 - 16:31.


#52
SucreBolivar05

SucreBolivar05

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 27.06.2016

View PostKurtKnispel, on 27 iunie 2016 - 16:26, said:

Păi dacă nu ești cunoscător, nu mai apăsa pe taste. Cea mai slabă echipă de la campionatul ăsta a fost Ucraina, nu România. Ai vorbit tocmai când trebuia să taci.
lajoc Romania a fost ceea mai slaba, la 1-0 pt Albania , romanii trageau de timp si temporizau, probabil se temeau sa numai primeasca una Posted Image

#53
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,012
  • Înscris: 09.12.2015
Romania a jucat tot mai lalait si mai dezlanat de la un meci la altul, in final sa dovedit ca pseudo-fotbaleatorii mioritici Posted Image
au venit in hexagonul galic doar intr-o excursie!
Ungaria a fost eliminata, Belgia merge mai departe!
Astazi , Spania se va califica mai departe! Posted Image[ http://nimfomane.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_pepsi.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]¡Arriba España! ¡Una, Grande y Libre! Posted Image

Edited by TheStarkestTruthMatters, 27 June 2016 - 17:00.


#54
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View PostKurtKnispel, on 27 iunie 2016 - 16:26, said:

Păi dacă nu ești cunoscător, nu mai apăsa pe taste. Cea mai slabă echipă de la campionatul ăsta a fost Ucraina, nu România. Cunoscător fin dom'ne, ce să mai.
Crezi ca i-ar fi batut pe astia? Lasati povestile, asa m-ati facut sa cred ca Albania era ca si invinsa.
Sper sa nu mai ratez vreun joc al Nationalei de Bere Posted Image  si sa vad ce mai ziceti inainte si dupa meci.
Cand mai e urmatoarea sapuneala, unde si cu cine? Ce nume predestinat au astia...sapunaru...
Au spalat putina repede.Posted Image

View PostTheStarkestTruthMatters, on 27 iunie 2016 - 16:55, said:

Romania a jucat tot mai lalait si mai dezlanat de la un meci la altul, in final sa dovedit ca pseudo-fotbaleatorii mioritici Posted Image
au venit in hexagonul galic doar intr-o excursie!
Ungaria a fost eliminata, Belgia merge mai departe!
Astazi , Spania se va califica mai departe! Posted Image[ http://nimfomane.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_pepsi.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]¡Arriba España! ¡Una, Grande y Libre! Posted Image
Posted Image Italia!

[ https://static.md/7a390147fab875e1860d882cbe31020b.jpeg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Rixthinna, 27 June 2016 - 17:53.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate