Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Zboara Puiule Zboara, du-te precum Dica !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
76 replies to this topic

#73
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Ramanem si mai putini dupa ce zboara puiu.

Cica si burleanu ar trebui sa decoleze, ce ne facem?

Fereste pista mai tu de colo, ca decoleaza oamenii astia, nu auzi?

Hai, v_am pupat. Posted Image
Nu mai fiti suparati, asta e, se mai intampla.

Da am o intrebare, Dica asta cum, de ce, de unde a plecat?Posted Image

#74
PicoDazore

PicoDazore

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,960
  • Înscris: 25.11.2011

View PostSpaghete, on 19 iunie 2016 - 23:39, said:

Rusine !

Ruusine Iordanescu, esti in urma cu tot ceea ce inseamna fotbalul, inclusiv calendarul zilnic ortodox, Rusine pensionar fotbalistic ! Daca nu sunt prea drastic pot spune ca un ULTRAS M*** Iordanescu ! Esti un om care si-a pus amprenta fricii asupra Nationalei, esti depasit de ceea ce inseamna Fotbal. Du-te Dica...pardon...du-te Nea PUIU, zboara precum puiul din reclama.... Puiule Zboara.

Sunt un supporter obisnuit, mahnit, de ceea ce am vazut! Sunt realist, totodata ca nu avem un fotbal intern competitiv. Dar cu toate astea, vad o frica consecventa ce tine de complexul de inferioritate aratat de lipsa de inteligenta a celor care ne conduc. !

Nu mai fi si tu suparat, au fost pedepsiti, ca au jucat tocmai in Sarbatoarea Rusaliilor.

View Postlex404, on 20 iunie 2016 - 08:10, said:

Eu vazusem ceva reclama de la casele de pariuri in Instagram si aratau albania castigatoare
Asta e, nu ma afecteaza cu nimic personal.



Si btw. Nu mai sunt de mult timp 20 mil de romani.

Tu, cat ai pariat?

#75
Sidorin

Sidorin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,454
  • Înscris: 12.07.2010

View PostRixthinna, on 20 iunie 2016 - 08:38, said:

Da am o intrebare, Dica asta cum, de ce, de unde a plecat?Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/hA6ztYudqb4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#76
claudiu1

claudiu1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,795
  • Înscris: 01.10.2004
Inca putin si se declara doliu national...

Olanda, Danemarca si Serbia nici macar nu s-au calificat la EURO asta XXL, facut cat mai mare, sa incapa jumatate din echipele Europei.

Cat despre antrenor strain, daca nu este unul care sa vina sa spuna ca am facut Una grande partita cand luam bataie, unul bun costa, de ne goleste bugetul federatiei. Cel mai bine platit antrenor la Euro 2016 este cel al Angliei, cu 3,5 milioane euro, apoi Italia, cu 3,15 milioane, Turcia 2,7 milioane, Germania 2,15 milioane, Spania 2 milioane, Franta 1,3 milioane... La coada este cel al Rusiei, care va fi platit la obiectiv, Iordanescu cu 92.000 euro, din Ucraina cu 104.000 euro, Slovacia cu 138.000 euro, Albania si Suedia cu 154.000 euro, Cehia cu 175.000 euro. Apropo, cel al Ungariei are 770.000 euro.
Dupa alta sursa clasamentul ar fi cam acelasi, numai sumele difere: Anglia 5 milioane, Italia 4,6 milioane, Turcia 3,5 milioane, Germania 3,2 milioane, Spania 3 milioane, Franta 2 milioane, iar la coada Iordanescu 120.000, Ucraina 170.000, Slovacia 180.000, Suedia si Polonia 200.000, Albania 280.000.

Iordanescu a fost scos de la naftalina ca situatie de urgenta, sa-l dea pe Piti (Talent) afara, ca nu facea parte din echipa lui Burleanu.
In fond, Iordanescu si-a indeplinit obiectivul - calificare la Euro. Avea cumva obiectiv si calificarea din grupe? Ca nu retin. Asa ca si-a meritat aia 92.000 (sau 120.000) euro/an luati. Cu riscul de a ma repeta, cred in continuare ca la actualii jucatori romani (care au fost selectionati sau nu) mai mult nu se putea realiza. Poate cu noroc in toate cele 3 meciuri se obtineau rezultate mai bune, dar trebuie sa recunoastem - astia suntem, atata putem. Eu ma asteptam cu francezii sa luam de la 4 in sus, elvetienii sa ne dea cel putin 2, iar cu albanezii sa scoatem un egal. Asta este, ura si la gara, din toamna incep calificarile pentru urmatorul mondial. Probabil ca vor disparea din lot vreo 3-4 titulari (un Rat, de exemplu), dar majoritatea vor fi si din toamna, tot cu Tata sau Panti vom defila in poarta.

#77
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,024
  • Înscris: 20.12.2007
Dacaă nu ați fost uimiți de jocul naționalei, poate va bulverseaza declaratia lui taica puiu : nu stie daca sa plece sau să rămână la echipa naționala
sursa: pro tv

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate