Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Zboara Puiule Zboara, du-te precum Dica !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
76 replies to this topic

#37
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
Eu vina o văd a jucătorilor. Joacă bine la început cu Franța Elveția, apoi au un declic și uită cum să joace.

Românii nu sunt consecvenți în joc, dar așa e toată societatea: minimum necesar, și apoi "las-o bă că merge-așa".

Iar pe Albania am tratat-o cu aroganță. Am crezut că o victorie vine de la sine.

#38
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011

View Postn-amname, on 20 iunie 2016 - 00:17, said:

Dar parca unii ati asteptat ca Ro sa aiba un meci dezastros pentru a le da in cap........
Nu ne asteptam la nimic  ca stiam dinainte ce o sa se intample ; " ura si la gara " ! Fotbalul romanesc nu are nimic de a face cu sportul in sine .

#39
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,863
  • Înscris: 27.04.2010

View PostObservatorulAstronomic, on 20 iunie 2016 - 00:21, said:

Posted Image
De ce lula mea nu mere să îți dau like? Tre' să strâng un anumit număr de postări?
Apoi dacă-i aşa mă bag la spamat Posted Image
SERVICIILE !!!!!

View Post_Dadi_, on 20 iunie 2016 - 00:27, said:

Ce conteaza ca e Puiu, ca e Piti,..un rahat,...
Vezi ca E doi rahati, nu unul !!! Unde dracu' ai invatat sa numeri ????

#40
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,849
  • Înscris: 14.08.2007

View Postgumball3000, on 19 iunie 2016 - 23:46, said:

Iordanescu este un antrenor muncitor, dedicat si valoros, ar fi o mare greseala sa-l lasam sa plece.
Si, mai ales, credincios :)

#41
volumepower

volumepower

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 14.08.2013
Deci mergem la mondiale ?

#42
_Dadi_

_Dadi_

    Martian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,154
  • Înscris: 01.05.2015
Da chiar e o bataie de joc,...

Pai cind vezi ca din fotbal nu iese nimic,....decit oameni care se duc la puscarie,..ce sa mai faci?,..

Si lista e lunga,...
Ce performanta?,...

#43
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011

View Postvolumepower, on 20 iunie 2016 - 00:42, said:

Deci mergem la mondiale ?
Mergem pe jos ..

#44
ATouchOfClass

ATouchOfClass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 07.06.2016

View Postbogdan_z, on 20 iunie 2016 - 00:13, said:

A murit fotbalul romanesc (din nou!) azi, tot astazi s-a dus si generalul Victor Stanculescu, dar ilici...
Te rog sa nu te iei de Iliescu, ca ne lua dracu' pe toti daca nu era el.

View PostStan_Patzitul, on 20 iunie 2016 - 00:26, said:

Nu am vazut un meci de fotbal de prin 2002 deci mi se cam rupe. Mai aflu si eu de pe softpedia ca au jucat, ca au pierdut, si ma mir de ce emotii pot sa aiba unii dintr-o prostie de joc cu mingea. Posted Image
Au americanii o vorba: get a life!
Fiecare face ce vrea cu timpul lui liber.

Edited by ATouchOfClass, 20 June 2016 - 00:47.


#45
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View PostATouchOfClass, on 20 iunie 2016 - 00:46, said:

Te rog sa nu te iei de Iliescu, ca ne lua dracu' pe toti daca nu era el.
doar nu crezi in basme?

#46
ATouchOfClass

ATouchOfClass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 07.06.2016
Irelevant...
Back on topic: Sa vina Piti!

#47
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,863
  • Înscris: 27.04.2010
Sa vina Piti, sa vina Piti,
Sa vina Piti de la barbut.
Sa vina Piti, sa vina Piti,
Ca albanezii ne-au fu...ut ...

Edited by shymano, 20 June 2016 - 00:59.


#48
ATouchOfClass

ATouchOfClass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 07.06.2016
Doar Piti si Lucescu ne pot califica la mondiale. Si cum Il Luce nu vine...

#49
ovidiu_ms

ovidiu_ms

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 06.02.2013
Daca poarta Albaniei era una de rugby, atunci conduceam detesat.
Probabil ca in rarele ocazii cand au tras spre poarta au vrut sa mai plezneasca vreun suporter albanez.

Attached Files



#50
ATouchOfClass

ATouchOfClass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 07.06.2016
Am avut o bara, totusi.

#51
favoritul

favoritul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,908
  • Înscris: 22.01.2008
La ce "topoare" a convocat Tata Puiu era greu de crezut ca avem vreo sansa! Am zis sa nu fac eu pe inteligentul si sa devin antrenor peste noapte! Convocarea lotului a fost facut pe alte criterii dar in niciun caz bazat pe valoarea individuala! E o filosofie ieftina ca nu avem jucatori, de fapt si in realitate, nu sunt promovati ca nu au "intrare"! Dau un exemplu: Andone (jucator la Cordoba) a fost descoperit in Spania! In Romania familia lui era prea saraca sa dea cuiva o spaga sa-l promoveze! Doar o revolutie ne mai scapa de manageriatul de carton din Romania Bosforica!

La cosul de gunoi:

- Iordanescu (o epava comunista facuta general pe timpul plumbuitului!)
- Pintilii (sa aiba si el mai multe selectii la nationala ca sa aiba ce vinde ciobanu' turbat de la wcsb si vandut de cateva ori la a 5-cea mana dar bun de nationala!)
- Ad. Popa (tot asa, sa conteze la numarul de intrari inutile in teren , sa faca echipa albanezului firfirei la un eventual transfer la un club care isi va lua o mare teapa!)
- Hoban (asta e pe undeva prin Israel la o mare echipa, doar as intreba cum de l-a remarcat cineva?)
- Chiriches (vandut pe multi bani, intre timp nu mai face nici cat o ceapa degerata!)
- Torje (e de-a dreptul hilar sa il chemi doar pentru ca iubeste patria, neamul si RON-ul!)
- Rat (un soi de Marica dar in aparare, traind din amintiri si schimburi de tricouri din Primera Division!)
- Chipciu (sa puncteze la impresia artistica pe patine, sa treaca la purtator cat mai multe convocari, asa wcsb isi umple visteria cu un mare fas!)
- Stanciu (cand juca la Sporting Vaslui nu-l baga nimeni in seama, cum a ajuns la cioban, a devenit cel mai bun atacant)
- Prepelita (asa dupa stiti, mare jucator, Barcelona se bate cu Arsenal sa-l cumpere, numai ca el daca mai semneaza cu cineva va fi tot cu wcsb!)

P.S: Nimic nu e intamplator si ratarea cu poarta goala! Asocierea antrenorului cu jucatorii are o legatura directa si tine direct de un singur club: cel al ciobanului albanez, al carui nume nu vreau nici sa-l mai pomenesc!

P.P.S: Avem foarte multi tineri necunoscuti si nepromovati intrucat familiile lor nu-si permit sa dea spagi grele pentru a-i baga cineva in seama!


News Alert: Conform ultimelor zvonuri, Tata Puiu, a fost rapit! Am reusit sa filmez evenimentul!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/OEQLxBQIBbU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Hai, Romania! Stiu ca avem valori, jucatori care-si dau viata pe teren,doar sa existe cineva sa-i promoveze! Daca nu luam exemplul Croatiei o sa traim din amintiri si cand o sa joace nationala ne vom arunca televizoarele pe fereastra!

Edited by favoritul, 20 June 2016 - 01:34.


#52
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Zburleanu Puiule.

#53
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Nu inteleg de ce unii considera o infrangere rusinoasa, cea mai mare din istoria fotbalului romanesc, etc. Romania avea 2.16 pentru victorie la Pinnacle, ceea ce inseamna undeva pe 40%, nici macar o sansa din doua. De ce "trebuia" sa batem Albania asa clar ? Doar nu aveam 1.01 la victorie, aveam 2.16.

#54
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Am vorbit acum ceva timp cu o prietena a mamei ce are doi gemeni, talentati la fotbal din cat am inteles.
Spunea de ce nu au mai continuat, nu am luat in seama ofurile acesteia atunci.
Dar, ceva de genul...juca pila aluia, a celuilalt... Spunea ca alergau nu stiu de cate ori pe zi pe scari pana la etajul zece si inapoi ca si antrenament suplimentar.
Un sambure de adevar o fi in toata povestea asta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate