Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Abonament la dolce

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
gyan338

gyan338

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 05.09.2011
Am gasit raspunsul pe aria dedicata telekomtv

#38
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007

View Postgyan338, on 11 iunie 2016 - 01:31, said:

Salut,

1. Care este diferenta dintre serviciile oferite prin telekomtv.ro si live.dolce-sport.ro pentru canalele TV dolce ?
Observ in primul rand pretul diferit, 3.19 euro vs 5 euro, desi au facut ei o magarie si te obliga sa platesti minim 5 euro pentru prima luna.
2. Calitatea imaginii si a sunetului este aceeasi pentru ambele servicii?
3. Clientii din RDS pot urmari fluent meciurile de la EURO?

In principiu sunt interesat sa urmaresc meciurile pe un TV Samsung, descoperind recent in magazin aplicatia Dolcesport. Foarte aproape de TV am si un laptop, conectate in permanenta printr-un cablu hdmi.

Multumesc pentru raspunsurile la obiect


Intre timp mi-am tras o luna abonament la dolce-sport, 5 euro si nu sunt obligat sa am contract. Ceea ce nu-mi place(desi nu deranjeaza prea mult) e urmatorul lucru: am vazut pana acum doua meciuri online si la ambele transmisiunea s-a oprit de doua ori...cu un refresh a mers usor.

#39
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,135
  • Înscris: 26.07.2009
Esti la inceput.. Sa ti se intample asa la un eveniment important si sa dai degeaba refresh.. Sa vezi atunci "scandal"! :))

#40
gyan338

gyan338

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 05.09.2011
Confirm si eu spusele lui Spaghete (...)
In aplicatia de pe TV, transmisia se mai intrerupe si se revine in meniul principal, apoi se poate relua doar manual.

Pe topicul asta s-a discutat mai mult:
http://forum.softped.../page__st__1278

#41
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Error 503 Backend fetch failed - Multumesc Doce rahat. nu dati banii pe prostii, luati ak 47 pentru copii ! rip 5 euro. nu pot vedea meciul Frantei.

Edited by Spaghete, 15 June 2016 - 21:44.


#42
Tavi24

Tavi24

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 783
  • Înscris: 18.04.2011
Pot fi vazute gratuit pe net, in spacial pe niste stream-uri la programe straine, ba chiar si de pe dolce am vazut un pic. Nu ma pasioneaza, doar azi am vazut pe un site unde urmaream golf si nascar. N-o sa-i dau numele, fiindca nu cred ca ar fi in regula.

#43
boringboy

boringboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 614
  • Înscris: 06.05.2010
ori s-a saturat lumea sa se uite online, ori au reusit sa schimbe ceva din mers insa ieri fiind intr-o locatie fara Dolce, m-am uitat online pe telefon fara intreruperi deloc la Anglia-Islanda.
Imagine si sunet ce isi justificau banii.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate