Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Dolce Sport Live pentru toata lumea la 5 euro!

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#37
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,759
  • Înscris: 06.12.2006
Mie nu-mi mai merge aplicația dolce-sport

Pe TV îmi arata "bad gateway 502" iar pe smartphone nu se conecteaza la server....

Mișto serviciu.... 30 de lei plătiți pentru a urmări programele când vor ei, nu când vreau eu

#38
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,130
  • Înscris: 26.07.2009
Si cat rad ei de persoanele care s-au abonat la 30 de lei.. Din pacate, printre care si tu!

#39
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,759
  • Înscris: 06.12.2006

View Postcristinel07, on 12 iunie 2016 - 23:40, said:

Si cat rad ei de persoanele care s-au abonat la 30 de lei.. Din pacate, printre care si tu!

Asta e. Îmi asum faptul ca o luna am picat de fraier.... Din a doua luna nu ma mai vad abonat....

În loc sa câștige clienți pentru un an sau doi, au câștigat un fraier pentru o luna...

Edited by tdan08, 13 June 2016 - 05:40.


#40
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,104
  • Înscris: 22.11.2011
Aplicatia pe telefon e zero barat...

Edited by DaniJ90, 13 June 2016 - 12:10.


#41
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,104
  • Înscris: 22.11.2011
Reclamatia dvs, impreuna cu documentele probatorii a fost depusa.
Numarul de inregistrare al reclamatiei este 18151 / BUCURESTI din 15.06.2016
Va mai informam:
Conform art.8 si 9 din OG 27/2002, autorităţile şi instituţiile publice sesizate au obligaţia să comunice petiţionarului, în termen de 30 zile de la data înregistrării petiţiei, răspunsul, indiferent dacă soluţia este favorabilă sau nefavorabilă. În situaţia în care aspectele sesizate prin petiţie necesită o cercetare mai amănunţită, conducătorul autorităţii sau instituţiei publice poate prelungi termenul prevăzut cu cel mult 15 zile.
Asteptati raspunsul din partea reprezentantilor institutiei noastre la adresa postala/adresa de posta electronica comunicata de dvs in petitie.

#42
sckorpiyon

sckorpiyon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 18.11.2013
Știe cineva cum sa ma dezabonez de la aplicația live.dolce-sport.ro?

#43
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,266
  • Înscris: 22.07.2005
:)
nu mai platesti si ai rezolvat-o, in principiu exista o lege care spune ca orice contract facut online, poate fi desfacut intr-o perioada de 15 zile... insa nu stiu cine respecta legea in tara asta!

#44
emiliofiliomio

emiliofiliomio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.07.2008
După meciul Franța - Germania m-am delogat, iar după ce am dat ”log - in” sistemul mi-a cerut să plătesc din nou abonamentul. Deci abonamentul (5 Euro) se pierde la delogare ? Foarte intersant și deosebit de CORECT !!! Bravo !!!!

#45
Crristynel

Crristynel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 21.12.2013

View Postsckorpiyon, on 06 iulie 2016 - 16:46, said:

Știe cineva cum sa ma dezabonez de la aplicația live.dolce-sport.ro?
Cand m-am abonat am primit mesaj pe telefon: "[...] Pentru dezabonare trimite XXXXXXX#STOP la 7449". Asa am procedat. Banuiesc ca la fel trebuie sa faci si tu.

Attached Files



#46
emiliofiliomio

emiliofiliomio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.07.2008
M-am delogat și la relogare imi cere iarasi suma de 5 euro. Genial.

#47
bonesgrecia

bonesgrecia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 12.04.2009
Dacă nu am tel mobila de la Telekom ce nr trebuie contactat pt dezabonare ?

#48
sagoana

sagoana

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.07.2016
Merita ditamai reclamatia.... vreau sa ma dezabonez si nu mai pot. Sms-ul trimis de ei la abonare l-am pierdut in urma unei resetari a telefonului. Nu e posibil ca pe site-ul lor sa nu existe niste instructiuni pentru dezabonare.

Edited by sagoana, 09 July 2016 - 14:29.


#49
papichullooo

papichullooo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,474
  • Înscris: 15.01.2005
9. INCETAREA CONTRACTULUI
9.1 Utilizatorul care nu este client Telekom Romania sau Telekom Romania Mobile are dreptul de
a denunta unilateral Contractul, fara penalitati si fara invocarea vreunui motiv, prin inchiderea
contului prin operatiunile disponibile in acest sens in Pagina web si in Aplicatia Clientului, caz in
care Telekom Romania va inceta de plin drept furnizarea Serviciului respectiv catre Utilizator.
9.2 Utilizatorul care este Client al Telekom Romania sau Telekom Romania Mobile are dreptul de
a denunta unilateral Contractul, fara penalitati si fara invocarea vreunui motiv, in situatia in care
Clientul nu este in timpul unei perioadei minime contractuale sau daca Serviciul nu este inclus intr-
un pachet de servicii cu o perioada minima contractuala de 12 sau 24 de luni, caz in care sunt
aplicabile prevederile contractului de servicii incheiat cu Telekom Romania sau Telekom Romania
Mobile. Dezactivarea optiunilor se poate face in contul personal MyAccount prin accesarea
sectiunii „Serviciile mele” si apasarea butonului ”off” din dreptul optiunii care se doreste a fi
dezactivata de catre clientul Telekom Romania sau prin accesarea sectiunii ”Extraoptiuni” si
apasarea butonului ”dezactiveaza” din dreptul optiunii care se doreste a fi dezactivata de catre
clientul Telekom Romania

#50
emiliofiliomio

emiliofiliomio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.07.2008
Dacă nu am tel mobila de la Telekom ce nr trebuie contactat pt dezabonare ?
Incearca: 0316903903

#51
ionut_xx

ionut_xx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 03.10.2006
Pe LG G4 merge aplicatia, pe Samsung 40H5500, nu.
Intru in aplicatia de pe TV, bag user si parola si cand apas login nu se intampla nimic.

#52
danyell79

danyell79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 26.03.2007
Trebuie sa fii delogat de pe Lg cand te loghezi pe Samsung

#53
Crristynel

Crristynel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 21.12.2013
Functioneaza cuiva aplicatia si dupa dezabonare?

#54
parmaboy77

parmaboy77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 19.05.2006
constat ca pe PC nu merge vizionat dolce sport live........oare de ce?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate