Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Promisiunile si realizarile Gabrielei Firea Pandele, noul primar al Bucurestiului

* * * * - 12 votes
  • This topic is locked This topic is locked
20146 replies to this topic

#37
Epidaurus

Epidaurus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.02.2014

View Postvanitty, on 06 iunie 2016 - 08:54, said:

parerea mea: nu o sa faca mai nimic., avem deja experienta lui stopescu, care inafara de furturi, tunuri si mistoruri fata de bucuresteni nu a facut mai nimic. De altfel, stopescu doar a terminat din proiectele incepute de basescu si videanu, insa cum stopescu mare lucruri nu o inceput, firea o sa frece cucu, in timp ce (la presiunile celor ce au facut-o primarita) va incerca sa fure cat mai mult pt gasca ei. Intrebarea e doar cand va fi prinsa de dna..

hai ma nu ma lasi. proiectele lui base si videanja. astai tare.care proiecte bai baiatule.....nici un primar pana acum nu a facut nimic. cine canditeaza ar trebui sa le impunem ce sa faca daca vor la primarie. nu sa astept eu la proiectele lor de tot rahatul

Edited by Epidaurus, 06 June 2016 - 10:08.


#38
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011
Pe Gabriela or fi acoperit-o serviciile?Posted Image

#39
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,083
  • Înscris: 09.01.2007

View Postvanitty, on 06 iunie 2016 - 09:34, said:

uite la ea cum matura ca un profesionist Posted Image Oare o sa o mai vedem de acum la matura?


Nu, de-acum o sa treca la coasa ca Boc, sau la andrele ca udrea - modele de succes

#40
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013
In ziua alegerilor, juma din bucuresteni au stat si s-au scarpinat la oaie intrebandu-se pe cine sa aleaga. Si au ales.. sa stea acasa.
Dupa alegeri, pe toate forumurile e o situatie de genu:
Î: Ești intr-o camera împreuna cu Hitler, Stalin și Firea. Ai la dispoziție o pușca și doar doua gloanțe. Pe cine ai împușca?
R: Pe Firea, de doua ori!!!

Edited by sas1975, 06 June 2016 - 10:40.


#41
nino852

nino852

    CENZURAT,autosuspendat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,713
  • Înscris: 10.05.2012

View Postoverseas, on 06 iunie 2016 - 09:31, said:

S-a gandit cineva ca votul dat PSD-Firea este dat in cunostinta de cauza privind condamnarea lui Dragnea ? Poate poporul a dorit sa dea un vot de blam "statului de drept" ?!
Chiar idolul initiatorului, Maria Sa traian basescu a spus asta pe sticla, dar cum sa recunosti asa ceva ?
E greu sa recunosti ca alegatorii(cei carora le pasa), nu mai sunt asa de fraieri sa inghita minciunile.
Oamenii s-au saturat de povesti cu tehnocati.

Edited by nino852, 06 June 2016 - 10:48.


#42
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005

View Postvanitty, on 06 iunie 2016 - 08:33, said:

• Transformarea spațiilor neocupate în spații publice pline de vitalitate;

Mai pe romaneste, parcurile vor deveni mall-uri Posted Image

#43
mihai_atanasiu

mihai_atanasiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 782
  • Înscris: 14.06.2006
parcare la intrarea in oras avem la metrou Pacii dar este nefolosita de mai mult de un an; se mai construieste una similara la lac Straulesti; avem parcare destul de mare la Universitate care nu e folosita; deci ce va face madam ?

#44
octavvv

octavvv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 09.09.2011
Cica "toleranta 0 coruptiei" si ea e membru PSD, buna gluma

#45
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013

View Postoctavvv, on 06 iunie 2016 - 11:03, said:

Cica "toleranta 0 coruptiei" si ea e membru PSD, buna gluma
Gura păcătosului, adevăr grăiește. Mai degrabă face o " casa de toleranta" la kilometrul zeroPosted Image .

#46
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Niste covoare persane pe Arcul de Triumf. Mare chestie.

#47
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,083
  • Înscris: 09.01.2007
NU-mi dau seama cum problema coruptiei este una care tine sau nu de Primarie. E ca si cum un functionar public s-ar angaja sa nu mai bea alcool sau sa se spele pe dinti. Sunt chestii de conduita personala.
Obiective privind coruptia isi stabileste DNA.

View Postmihai_atanasiu, on 06 iunie 2016 - 10:58, said:

parcare la intrarea in oras avem la metrou Pacii dar este nefolosita de mai mult de un an; se mai construieste una similara la lac Straulesti; avem parcare destul de mare la Universitate care nu e folosita; deci ce va face madam ?

Care e aia parcare la Pacii ?
La Universitate e parcare platita, aia e problema.

#48
mihai_atanasiu

mihai_atanasiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 782
  • Înscris: 14.06.2006
parcarea de la Pacii e pe acolo, cauta pe net; parcarea de la Universitate, nu aia noua este aproape nefolosita cu toate ca pretul este de 3 lei ora.

#49
X-plane

X-plane

    ANTICOMUNIST.

  • Grup: Validating
  • Posts: 7,838
  • Înscris: 15.03.2006

View Postoctavvv, on 06 iunie 2016 - 11:03, said:

Cica "toleranta 0 coruptiei" si ea e membru PSD, buna gluma

Perfect adevărat, ce vs mirați?
Toleranta zero pentru corupția altora. A lor nu se discuta. :)

#50
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,966
  • Înscris: 18.09.2008
Daca intra in codru, clar nu apuca un mandat full. Daca nu intra in codru, are toate sansele sa fie chiar si realeasa.

#51
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005
Ce bate cimpii Firea, ce a promis ea poate promite oricine, nici macar nu cred ca a scris ea ideiile alea in limba de lemn.
Un primar credibil nu bate cimpii, vine cu maxim 2-3 chestii si se tine de ele. Sau asa asi proceda eu, 2-3 chestii concrete pe infrastructura si niste parcari, astea sint problemele grave.

#52
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
Nu prea inteleg care ar fi nemultumirile fata de Firea ? Nu e primarul meu ideal , nu e ce mi-am dorit , dar dintre cei care au candidat e avion pe langa ceilalti !
Mai e si chestia cu tupeul maxim ! Nu stiu cum unii pot spune ceva minim de bun de basescu si videanu , cei mai nocivi primari ai Bucurestiului !
Care a fost oferta ? Un securist numit in toate functiile pana acum de sistem , gretos...bagat in multe nasoale ? Un securist de tip new cu abureli de tip vechi ? Sau "colonelul" de .......... ?
Se pare ca :
- ametitii care visau ca sluga germana va face Germania din Romania s-au trezit la cruda realitate si REGRETA alegerea
- visatorii de "talpa" UE , care credeau ca daca vin niste tehno'ratati de la Bruxelles ....vor veni si cu bani ,....(cand spunea FAP ca toti sunt doar cu LUATUL.....) ?
- visatorii de 20 de ani care inca se mai lupta cu comunismul/rusii/iliescu desi nu au prins perioadele respective s-au trezit la realitate
Sunt anti PSD si nu am votat ! Dar daca as fi fost obligat sa votez as fi votat cu Firea !
Se pare ca PSD are puterea sa schimbe generatiile si oamenii ! Au si cea mai valoroasa pepiniera si oameni de valoare(asa corupti cum sunt) ! PNL(votat de mine timp de 20 de ani) vine numai cu vechii mafioti si relicve...pdlPosted Image .Puteti nominaliza UN om de valoare al PNL - eu nu stiu ???

Edited by FAP, 06 June 2016 - 12:14.


#53
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011

View Postoctavvv, on 06 iunie 2016 - 11:03, said:

Cica "toleranta 0 coruptiei" si ea e membru PSD, buna gluma
Gluma de acoperit.
Ce grad o avea ea si sotul?

View Postlil debul, on 06 iunie 2016 - 12:10, said:

Ce bate cimpii Firea, ce a promis ea poate promite oricine, nici macar nu cred ca a scris ea ideiile alea in limba de lemn.
Un primar credibil nu bate cimpii, vine cu maxim 2-3 chestii si se tine de ele. Sau asa asi proceda eu, 2-3 chestii concrete pe infrastructura si niste parcari, astea sint problemele grave.
De aia Firea este noul promar al Bucurestiului.
Fraerii viseaza si cred toate minciunile.

#54
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View Postradumiki, on 06 iunie 2016 - 09:31, said:

Indiferent cat sufera unii, Firea a castigat fara dubii alegerile.
Trebuie sa fii inconstient ca si cetatean sa-ti doresti sa ajunga proaspatul primar la puscarie, asta ar insemna ca acesta sa comita ilegalitati.
OK, se pot face pariuri, asta da. Posted Image
Firea si PSD-ul au o sansa uriasa de a face ceva bun, acest lucru i-ar ajuta inclusiv pe plan national.
Daca face parcarile alea promise la intrarea in oras pe langa gurile de metrou intr-un timp rezonabil ar fi deja o realizare. Apoi sediul primariei, este rusinos ca activitatea primariei capitalei sa se desfasoare intr-un sediu inchiriat.
Da' sufera rau de tot!
Zic sa mai luati spatiu pentru forum.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate