Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Huawei Honor 8

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
439 replies to this topic

#37
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Am făcut una identică cu a mea de pe S7 edge Însă individul a șters-o de ciudă. Luminile au ieșit la fel de proaste și-n aia

Dovada că a șters-o de ciudă Attached File  Screenshot_2016-09-25-23-05-47.png   309.47K   181 downloads

#38
pbf

pbf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 02.11.2009
:)))

#39
mariusapostol1

mariusapostol1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 11.01.2016
si eu faceam la fel

#40
danielbucataru

danielbucataru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 23.04.2008
Salut, a testat cineva compatibilitatea Honor 8 (FDR-L09, versiunea pt Europa) in reteaua 4G de la Digi (frecventa 2600, banda 38)?

#41
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Nu merge!

Edited by axxa84, 30 September 2016 - 10:25.


#42
danielbucataru

danielbucataru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 23.04.2008
Mersi. Ce retele folosesti pe Honor 8?

#43
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Doar Vodafone. Nu-l folosesc ca dual sim

#44
laur_vd

laur_vd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 16.01.2009
A cam aparut in magazinele online...1800-2000 ron.

#45
danielbucataru

danielbucataru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 23.04.2008
Am intrat si eu in posesia unui Honor 8, modelul Fdr-L09 (varianta pt Europa). Am facut upgrade de la Honor 7, daca este cineva interesat il rog sa lase mesaj. Primele impresii sunt numai de bine, de la design pana la caracteristici. L-am testat si merge in 4G Digi (vezi foto).

Attached Files


Edited by danielbucataru, 03 October 2016 - 20:44.


#46
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,866
  • Înscris: 19.08.2006
E mai bun ca p9??

E dual sim nu?

#47
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Da. Dual activ. Consider că mai bun decât p9

#48
loge123

loge123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 15.09.2012
honor 8 are gorilla glass 3-4 sau nu are protectie deloc? nu am gasit pe nicaieri sa specifice exact. as vrea sa cumpar unul, dar daca nu are protectie, nu as cumpara. din ce am vazut in review-uri pare sa fie cel mai rapid telefon.

#49
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Are gorilla glass 3. Oricum i am băgat rapid folie de sticlă. Crede-mă că este extrem de rapid. Cel de la care am luat are acum altul nou pe negru 1550 RON

#50
vladonetcb

vladonetcb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 522
  • Înscris: 08.11.2014
Am trecut si eu la acest model de la iPhone 6s. Primele impresii sunt grozave,este extrem de rapid,ecranul este superb,poate nu la fel de luminos ca la iphone sau samsung,dar este suficient. Camera foto face poze superbe,cea video nu ma da pe spate,insa nu ma deranjeaza. Senzorul de amprenta este mai rapid decat la Iphone,dar nu asta conteaza,ci securitatea. Muzica la casti se aude foarte bine. Bateria pare sa se descarce mai repede un pic decat la 6s,dar este inca la inceput. Are si fast charge. Este atat de alunecos,incat mi-a cazut de 2 ori in 4 ore,iar eu nu scap telefoanele niciodata pe jos,sunt atent cu ele. Trebuie folie si husa urgent. Am avut de ales intre acesta,P9 si Lg G5. L-am ales pt design,4GB RAM,fata de 3 la P9. G5 era cam mare pt ce doream,chit ca avea specificatii excelente si camera pe masura. Am varianta blue,apropo.

#51
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Să-l porți sănătos. Orice i ai face, bateria ține clar mai bine decât la iPhone. Doar puțin optimizat și ai rezultate perfecte eu am scos 7 spre  ore sot.

#52
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Slăbuț tread ul :P

#53
vladonetcb

vladonetcb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 522
  • Înscris: 08.11.2014
Slabut, asa e. Dar telefonul, din contra :D Dupa aproape o luna de folosire, ma declar foarte multumit. Bateria este excelenta, dupa ce s-a mai optimizat. Prind uneori si 6 ore SOT. Numai pe 3G prind cam 4 ore SOT pe parcursul unei zile cu luminozitatea la jumate. Nu mi s-a intamplat niciodata sa am lag, recunosc ca nu ma asteptam :)) Totul raspunde rapid si lin, parca e iPhone. Camera imi place, exceptand-o pe cea video, care e mai slabuta. Memorie suficienta. Senzor excelent. I-am pus folie de sticla si o husa simpla de silicon. Semnalul este ft bun, convorbirile se aud ft ok, nu am avut probleme. Se incarca destul de rapid, din pacate nu are functia prin care sa ii pot opri fast charge. Chiar acum vad ca am primit un mic update de 323 MB. In rest, nu stiu ce sa mai zic, eu ma declar ft multumit, nu ma asteptam sa mearga asa. Iar feeling-ul este de telefon premium, insa e ft alunecos. :)

#54
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Eu am husă nillkin frosted. Mi se pare cea mai bună, numai asta am folosit pe toate telefoanele. Tu vrei să scapi de fast charge iar eu nu știu cum să găsesc un încărcător original ca să meargă fast charge. În rest pe deplin mulțumit de absolut tot. În afară de launcher ul Huawei. În secunda doi i-am pus nova launcher.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate