Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

problema fifa 16

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bad47

bad47

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 19.02.2015
Salut, am si eu o problema in fifa 16, jucatorii au niste reactii mai ciudate, sunt mai greu de controlat si parca si jocul ruleaza putin cam repede.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/gvsYeRIENGw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] aici e un link cu o inregistrare din joc sa va da.ti seama mai bn despre ce zic.

jocul este original si a mers bn in primele 2 zile de cand l.am instalat, toate driver.ele sunt la zi, am facut update la windows si tot asa merge.

#2
knight28

knight28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 13.11.2007
Fa update la ultimul update care a aparut ca se poate prin Origin. De asemenea alege si tu viteza jocului normala la joc si nu rapida.

Edited by knight28, 14 June 2016 - 08:29.


#3
bad47

bad47

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 19.02.2015
Poti sa imi spui te rog cum fac update prin origin k nu stiu si jocul face la fel si pe slow si pe normal si pe fast. Multumesc

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate