Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Asus ZenFone 3

- - - - -
  • Please log in to reply
476 replies to this topic

#37
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011
In Europa ASUS ZenFone 3 Deluxe o sa fie 800 de euro...la fel de scump ca Note 7. Cine naiba o sa il cumpere la pretul asta?

Edited by Papillon_, 09 September 2016 - 14:41.


#38
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Aje0nohWihc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PiSsXga1Igg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#39
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,910
  • Înscris: 06.04.2005
In aproximativ o luna Zenfone 3 o sa fie disponibil in magazine pe canale oficiale la un pret de inceput de ~1500 lei.

#40
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
[ http://www.tekz24.com/wp-content/uploads/2016/09/ASUS-ZenFone-3-TENAA-image.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#41
sisifjunior

sisifjunior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 30.10.2007
Acest ZF3 are slot individual pentru cardul MicroSD? Sau folosește un slot de SIM?

Edit: întreb aici pentru că informația nu e specificată în clar pe site-ul asus.

Edited by sisifjunior, 16 September 2016 - 23:04.


#42
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,910
  • Înscris: 06.04.2005
Pe gsmarena zice asa "microSD, up to 256 GB (uses SIM 2 slot)".

#43
janysan29

janysan29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 07.05.2012
Confirm ca are slot combo:2 simuri sau 1 sim si un card micro sd

#44
sisifjunior

sisifjunior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 30.10.2007
Ok, mulțumesc de confirmare. Să-l folosești cu plăcere.

Edit: ieri am vrut să testez 520KL și nu am reușit pentru că un deștept a blocat telefonul cu amprenta și a plecat. Doream să știu dacă camera frontală redă bine culorile.(am testat pe 520 TL(Noul MAX3) și dacă aveam un bec cu led sau economic în fața camerei frontale aceasta afișa culorile în tentă de mov/roșu)

Edited by sisifjunior, 17 September 2016 - 08:27.


#45
janysan29

janysan29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 07.05.2012
merci.Eu sunt super multumit de el,la toate capitolele si fata de ce am avut inainte...Zenfone 2 laser , zenfone 2 , huawei p9 lite..

#46
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,910
  • Înscris: 06.04.2005
Ce model ai? Cat tine bateria? softu cum se misca ceva probleme?

Am vazut ca e deja in oferta la mai multe magazine online cu pretul incepand de la 1400 lei. Probabil o sa mai scada pretul dar si asa la pretul asta ai un telefon cu 32 gb stocare si specifiatii de top.

#47
janysan29

janysan29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 07.05.2012
Am modelulZE552KL cu ecran de 5.5 ,4Gb Ram si 64Gm Rom.Bateria tine lejer 2 zile moderate,cu wifi,date ,bluetooth deschise non stop.Pana acum nu am avut nici o problemade genul:lag,restart sau altele.Merge impecabil

#48
budugudan80

budugudan80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 12.10.2010
o sa ajunga la vanzare pe canalele oficiale exact cand se va lansa zenfone 4 (deja anuntat din primavara si se apropie sfarsitul anului si inca nu a aparut oficial in Ro). oricum, am gasit o oferta buna la alt telefon, m-am saturat sa-l tot astept (http://www.emag.ro/t...6/pd/DP0GF2BBM/ )

#49
janysan29

janysan29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 07.05.2012
Da de la Q..m.obile ce are?nu e tot pe canal oficial,cu garantie...

#50
budugudan80

budugudan80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 12.10.2010
sunt aduse din Asia pe canale neoficiale, cumparate de la diversi furnizori, nu in colaborare sau direct de la Asus. iar garantia ... doamne ajuta. toti se plang pe forumuri de garantia de la Q..., Cel... si asa mai departe. intra pe sit-ul Asus si vezi acolo distribuitorii autorizati din Ro

#51
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,910
  • Înscris: 06.04.2005
Acum o saptamana cei de la PC Garage mi-au spus ca il vom gasi in magazine pe canale oficiale abia peste o luna. Ceea ce este suspect este ca deja exista la vanzare acest telefon la PC Garage ceea ce inseamna o recunoastere din partea lor ca ce vand ei nu e in colaborare cu ASUS.

E destul de nasol ce face ASUS sa anunti un telefon pe care sa nu il gasesti in magazine la 3-4 luni de la anunt.... nu inteleg dece l-au mai anuntat.

#52
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Să ne putem pregătim monetarul?

#53
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,990
  • Înscris: 15.04.2011

View Postdanielavram, on 22 septembrie 2016 - 11:12, said:

Acum o saptamana cei de la PC Garage mi-au spus ca il vom gasi in magazine pe canale oficiale abia peste o luna. Ceea ce este suspect este ca deja exista la vanzare acest telefon la PC Garage ceea ce inseamna o recunoastere din partea lor ca ce vand ei nu e in colaborare cu ASUS.

E destul de nasol ce face ASUS sa anunti un telefon pe care sa nu il gasesti in magazine la 3-4 luni de la anunt.... nu inteleg dece l-au mai anuntat.
Pentru ca telefonul trebuia sa vina cu chipset Intel, apoi in ultimul moment l-au inclocuit cu Mediatek si Qualcomm.

Cine e de vina? Intel pentru ca au anuntat dint-o data ca renunta la chipseturile pentru telefoane si tablete, raman doar pe PC-uri si tablete 2 in 1.

#54
janysan29

janysan29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 07.05.2012
Chiar nu a mai luat nimeni acest model...,pacat ,ca e un super telefon.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate