Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Banca Feroviara - pareri

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
CAnnabYS

CAnnabYS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 07.03.2007
Subscriu la ce a scris aronax1 mai sus (foarte bine punctat si pro si contra), cu mentiunea ca eu sunt client PF din august 2014, si am prieteni clienti PJ acolo tot cam din aceeasi perioada.

Intre PF si PJ am observat ca au aplicatii de online diferite, cea de PJ e ceva mai veche si pare 'spartana'. De mentionat ca ambele sunt doar online si nu exista aplicatie de mobile banking (au ceva ptr android dar e o gluma).

I-as recomanda oricui pleaca des din Ro sau lucreaza cu clienti din afara Ro pentru ca au cursuri foarte bune, si fara comisioane 'ascunse' la platile internationale cu cardul.
Pentru acces rapid la banii din BCF - cash eu personal folosesc 'Porteaza Banii' pe contul ING. Si se rezolva problema lipsei bancomatelor fara extra comisioane.

LE: un alt mare plus este dobanda pe contul curent la liber 1.75% - mai mult decat ofera alte banci la depozitele la termen.

Bogdan

Edited by CAnnabYS, 25 July 2016 - 13:48.


#20
deedutzu

deedutzu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 08.10.2018
A facut cineva un credit la ei ?

#21
razvan_u

razvan_u

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 12.04.2008
E criza de clienti?
Cont deschis de nici 10 zile.

Curios ca banca asta mai exista. Cati din sleahta de la defuncta RIB sunt acolo?

E tot ca la RIB, fiu, fica, nepot....

LE Am uitat sa mentionez nora.

Edited by razvan_u, 13 October 2018 - 21:50.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate