Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Football Manager 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016
Pasionati de Football Manager 2016?

Attached Files



#2
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
Eram pasionat de jocul asta. Din pacate in ultimii anii nu l-am mai jucat.

#3
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009
Eu as putea spune ca sunt. Il joc de championship manager 00. Problema e ca dupa ce a crescut mult in calitate pana prin 2012-2013, ulterior a inceput sa scada si sunt cam dezamagit. Parerea mea.
In total de prin 2005 de cand il joc in fiecare an cred ca am cumparat pe bune vreo 6 sau 7 trebuie sa ma uit. Le-am mai luat si de la aprozar...
Cel putin 2015 si 2016 mi se par un dezastru. Si imi pare rau ca pe 2016 l-am si cumparat dar nu cred ca am jucat mai mult de 3 luni si alea pe sarite. Cand eram innebunit jucam vreo 6 luni aproape in fiecare zi minim 5-6 ore.

#4
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016
Eu acum joc 2016.De 3 ani le cumpar deoarece am jucat mult in retea,mai ales in campionatul Angliei.Intr-adevar,au cateva buguri,parerea mea este ca ar trebui imbunatatita sectiunea transferurior,sa fie mai reala,si valoarea jucatorior.La 2016 cu greu faci ceva transferuri. Gameplay-ul 3 D pare ok,dar la acest joc consider ca ar trebui ceva mai mult.

#5
noone2v1

noone2v1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 31.03.2016
De ce zici ca e dezastru 2015-le? Mie mi se pare de departe cel mai complet dintre toate de pana acum.
2016-le nu l-am jucat inca.

Pe 2015 am jucat o singura salvare si inca ma mai joc pe ea, sunt in sezonul 2055-2056, deci inca sunt dependent de acest joc si dupa 11 ani :D

#6
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016
wow,ai jucat ceva.Eu chiar voiam sa discut despre niste tactici sau jucatori la 2016 in acest topicPosted Image . ai avut ceva rabdare.muti muti generati in acel an

#7
Baddar

Baddar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 22.05.2016
ultimul a fost 2015 ca 16 nu a aparut la bazar. Cu 2007 si 2008 m-am distrat enorm dupa care am luat o pauza pana la 2013 care mi-a placut la fel de mult.

#8
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016
da,ultimele au cam trebuit cumparate fiindca nu le-a mai mers cu pirateria:D

#9
noone2v1

noone2v1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 31.03.2016
16-le l-a cumparat un prieten de pe olx, dar se gaseste si la emag, de ex. Pretul e un pic mai mic decat pe Steam, din ce am vazut eu.

#10
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016
Da,este in jur de 130 de lei .

Edited by Coseriu, 25 May 2016 - 15:31.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate