Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Bucuresti - Viena - Praga

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
dasca

dasca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 986
  • Înscris: 17.08.2010
Recomand parcarile Park&Ride, sunt amplasate langa statii de metrou iar parcarea e in jur de 4E/zi. In zona aia cea mai apropiata cred ca e P&R Erdberg, noi am avut masina o zi acolo dupa ce am facut checkout la hotel. Plus ca e si foarte aproape de iesirea spre autostrada si nu piezi mult timp cu iesitul din oras.

#20
wienner

wienner

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.06.2016
noroc baieti,va rog sa ma ajutati cu un sfat si anume unde si cum sa  fac sa postez o intrebare cu privire la o informatie legata de necesitatea unei licente de transport si a tahografului pt o cursa  bucuresti viena astfel incat sa vada si sa poata sa-mi raspunda cineva ce are detalii despre acest subiect.va multumesc.

#21
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 26.04.2005

View Postjericho, on 23 mai 2016 - 16:00, said:

despre benzinarii ce imi puteti spune? e diferenta mare intre cele aflate pe autostrada si cele mai "laturalnice"?

Iti recomand benzinaria in Austria la Parndorf; de cate ori am luat, cred ca avea printre cele mai mici preturi vazute de mine

#22
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,037
  • Înscris: 02.09.2005
Mulțumesc, intre timp m-am întors, am cam alimentat de pe unde am apucat

#23
chrisab

chrisab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 01.08.2006
URGENT - Am plecat pe 27.03 din RO pe ruta HU-AT-CZ-SK. Am uitat sa iau Vigneta de Austria cand am intrat ieri 27.03. Acum 28.03 sunt in Viena. Pot lua una retroactiv?

#24
kzz

kzz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 10.01.2008
Urmeaza o scurta escapada,  Cluj - Praga cu  masina.
Nu am mai fost pe acest traseu, vreau sa va intreb care e mai indicat traseu:  Cluj-Budapesta-Slovacia-Praga  sau ... Cluj- Viena - Praga?
Pe google maps arata o multitudine de lucrairi pe Slovacia- Praga.

#25
Nicu90

Nicu90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,112
  • Înscris: 14.09.2007
Se lucreaza constant de ani de zile intre Brno-Praga.
Du-te pe Budapesta-Sk-CZ , nu prea se pierde timpul pe lucrarile alea ,doar se ingusteaza autostrada in locul unde ai lucrarile .

#26
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,913
  • Înscris: 03.12.2005
Dar mai e din dale de beton autostrada? Acum niste ani cam asa era si era foarte incomoda, cam cum era A2 la noi inainte de asfaltare.

#27
Nicu90

Nicu90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,112
  • Înscris: 14.09.2007
Da , e la fel . (cel putin asa era in decembrie anul trecut )
Cred ca se lucreaza daca tin bine minte la inlocuirea dalelor intr-una dintre parti ( spre Praga ) .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate