Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Pot circula mai mult de 30 zile daca pe talon sunt trecut la "instrainat catre.." ?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
takemeintoyourskin

takemeintoyourskin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 14.05.2010

 ovidiu-pit, on 20 mai 2016 - 09:50, said:


Data este trecuta si expira in cateva zile.
Suma de pe asigurare este de 420 lei.Probabil nu merita sa risc

Pe langa amenzile de care spun colegii mai sus si retinerea certificatului, mai mult ca sigur firma in baza facturii a cerut banii pe lunile ramase de RCA si atunci circuli cu polita RCA care nu mai este valabila.

#20
baubig

baubig

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 15.10.2010
de curioziate ce masina ti a facut cadou firma?

#21
ovidiu-pit

ovidiu-pit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 19.02.2008
Dacia Sandero

#22
danpet

danpet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,578
  • Înscris: 01.03.2007
Ce pacat...Dupa ce am citit toata povestea,am ras fara epilog.Cum s-a finalizat?...Pacat,eram interesat de finalul aceastei situatii.

#23
Klaudio

Klaudio

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,098
  • Înscris: 27.02.2004
Deci, povestea e un pic absurda; adica cineva, o firma, iti face CADOU o masina, indiferent de valoarea ei, si tu te tragi pe c...r sa-ti plateasca aia si asigurarea, nici macar atata nu poti sa suporti tu din propriul buzunar?
Si eu as fi curios sa aflu deznodamantul povestii....

#24
ovidiu-pit

ovidiu-pit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 19.02.2008
Nu ai inteles.Nu sa-mi plateasca firma asigurarea.
Pur si simplu intrebam daca se poate sa merg in continuare pe acea asigurare deja facuta de firma...fiind valabila 6 luni.
Deznodamantul: Am fost si am intrebat la politie.Au zis ca e la alegerea mea daca doresc sa circul in continuare, dar daca nimeresc un politist mai zelos ar putea sa-mi ia talonul.
Asa ca dupa o luna de zile am inscris masina la politie si mi-am facut asigurare.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate