Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Problema Illustrator CC 2015

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
joker1312

joker1312

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 14.03.2015
Am si eu o problema de ceva timp cu Adobe Illustrator CC 2015. Mai pe scurt cand doresc sa salvez orice lucrare in format PNG-24, pur si simplu dupa salvarea initiala orice lucru in Illustrator este imposibil..Orice tool pentru dimensiuni o ia razna, daca doresc sa redimensionez orice obiect, se mareste la cel putin 10.000 de points/pixels sau oricare alte unitati de masura cu care lucrez. Imi adauga foarte multe unitati dupa ( , ) ...sau mai multi de 0 . Atasez niste poze mai jos sa intelegeti problema mai bine ! Astept niste sugestii. Multumesc !

( Am creat o bara sub text, pentru demonstratie, daca as fi facut'o pe conceptul logo ar fi blocat programul grav )

Attached Files



#2
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
Illustratorul il ai de pe torente ?

#3
joker1312

joker1312

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 14.03.2015

View Postcristirg, on 19 mai 2016 - 09:58, said:

Illustratorul il ai de pe torente ?

Nu, este cumparat !

#4
rola_ocb

rola_ocb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 17.10.2012

View Postjoker1312, on 19 mai 2016 - 10:54, said:

Nu, este cumparat !

Aici e problema! Eu il am de pe torrente si merge perfect! Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Edited by rola_ocb, 24 May 2016 - 09:42.


#5
joker1312

joker1312

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 14.03.2015
Ce pot sa zic, felicitari ! :))...Se pare ca nu are nimeni nicio solutie Posted Image ..

#6
rola_ocb

rola_ocb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 17.10.2012
Cauta pe net, poate au mai avut si altii problema asta, pe forumurile adobe de ex. Eu asa rezolv cam orice problema legata de Ai/Ps

Edited by rola_ocb, 25 May 2016 - 16:26.


#7
joker1312

joker1312

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 14.03.2015

View Postrola_ocb, on 25 mai 2016 - 16:25, said:

Cauta pe net, poate au mai avut si altii problema asta, pe forumurile adobe de ex. Eu asa rezolv cam orice problema legata de Ai/Ps

Am cautat o seara intreaga si am gasit doar pe un forum aceeasi problema, dar nu avea raspuns...Adobe da sfaturi de genul: Reinstalarea programului sau verificarea de updateuri in Adobe Creative Cloud ! Dezamagitor suportul celor de la Adobe !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate