Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

Prietena inchide telefonul cand e cu fostul

- - - - -
  • Please log in to reply
212 replies to this topic

#19
ct03nut

ct03nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 29.06.2006
Topicul nu-si are rostul, te-a tras pe cosor, asta e, cand instinctul iti spune ca e panarama...e panarama !

#20
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004

View Postjohn_softpedia, on 17 mai 2016 - 13:34, said:

Abia catre miezul noptii m-a sunat ea si a inceput sa tipe la mine ca nu sunt sanatos, ca cum pot sa o sun cand e cu fostul.

Posted Image
Are dreptate, ii deranjant sa te tot sune, beepaie, smsseasca cineva cand tu ai treburi mai importante de facut.
Trebuie sa te gandesti ca pentru ea poate esti pelea.
Daca dupa o faza deasta ii mai raspunzi la telefon, mai vb cu ea sau mai rau o cauti tu insemna ca esti prost rau, scuza-ma.

#21
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007

View Postjohn_softpedia, on 17 mai 2016 - 13:34, said:

Am deschis in trecut si aceste 2 topice:

http://forum.softped...ormal-asa-ceva/

http://forum.softped...inselat-sau-nu/

Am ramas in continuare cu ea ca imi zicea ca nu m-a inselat. Dar acum mi-a facut alta faza. Am sunat-o intr-o seara sa vorbesc cu ea si mi-a inchis telefonul in nas. Am insistat si mi-a spus ca are o problema de rezolvat, prin sms. Cand am intrebat-o ce problema, tot prin sms, mi-a spus ca ma suna ea mai tarziu. Am insistat tot prin sms si mi-a spus ca are o problema cu laptopul. Abia peste cateva ore mi-a spus ca e fostul la ea, chipurile sa-i repare laptopul. Am sunat-o atunci sa vorbesc cu ea, iar mi-a inchis telefonul. Am mai incercat in decursul serii sa o sun dar acelasi comportament. Abia catre miezul noptii m-a sunat ea si a inceput sa tipe la mine ca nu sunt sanatos, ca cum pot sa o sun cand e cu fostul.

Intrebarea mea nu e daca a facut sex cu el. Sa zicem ca e adevarata povestea ei cu reparatul laptopului. Intrebarea mea e: e normal un astfel de comportament ? Ea tot pe mine ma acuza ca nu stiu sa ma port, ca in astfel de situatii nu trebuia sa o sun. Dar mie mi se pare delirant felul in care ea vede lucrurile.

Va rog sa nu raspundeti cu presupuneri. Nu ma intereseaza daca a facut sex sau nu. Ma intereseaza fix comportamentul pe care vi l-am descris. Sa presupunem ca e adevarata in totalitate povestea ei: a venit doar sa ii repare laptopul. Este normal un astfel de comportament ?

Multumesc.

Cred ca sosisera la ea baietii de la Anabolic GangBang Team....Posted Image

#22
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009
Sau mai ai alte 2 optiuni:

  • Cere-o in casatorie
  • Las-o gravida

Si aia cu sexul in 3 e buna, competitie directa si asa ea poate stabili care-i mai bun. Asa ca va trebui sa-ti dai silinta :D

#23
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,495
  • Înscris: 05.06.2009

View Postjohn_softpedia, on 17 mai 2016 - 13:34, said:

Am deschis in trecut si aceste 2 topice:

http://forum.softped...ormal-asa-ceva/

http://forum.softped...inselat-sau-nu/

Am ramas in continuare cu ea ca imi zicea ca nu m-a inselat. Dar acum mi-a facut alta faza. Am sunat-o intr-o seara sa vorbesc cu ea si mi-a inchis telefonul in nas. Am insistat si mi-a spus ca are o problema de rezolvat, prin sms. Cand am intrebat-o ce problema, tot prin sms, mi-a spus ca ma suna ea mai tarziu. Am insistat tot prin sms si mi-a spus ca are o problema cu laptopul. Abia peste cateva ore mi-a spus ca e fostul la ea, chipurile sa-i repare laptopul. Am sunat-o atunci sa vorbesc cu ea, iar mi-a inchis telefonul. Am mai incercat in decursul serii sa o sun dar acelasi comportament. Abia catre miezul noptii m-a sunat ea si a inceput sa tipe la mine ca nu sunt sanatos, ca cum pot sa o sun cand e cu fostul.

Intrebarea mea nu e daca a facut sex cu el. Sa zicem ca e adevarata povestea ei cu reparatul laptopului. Intrebarea mea e: e normal un astfel de comportament ? Ea tot pe mine ma acuza ca nu stiu sa ma port, ca in astfel de situatii nu trebuia sa o sun. Dar mie mi se pare delirant felul in care ea vede lucrurile.

Va rog sa nu raspundeti cu presupuneri. Nu ma intereseaza daca a facut sex sau nu. Ma intereseaza fix comportamentul pe care vi l-am descris. Sa presupunem ca e adevarata in totalitate povestea ei: a venit doar sa ii repare laptopul. Este normal un astfel de comportament ?

Multumesc.

omule, tu n-ai pic de demnitate, de onoare, de stima de sine ? in ce fel de familie ai crescut sau ce traume ai avut in copilarie, de iti place sa fii pres sub picioarele unei femei ?
nici nu mai conteaza daca te inseala cu fostul, simplul fapt ca se tot intalnesc sub diverse motivatii ar trebui sa-ti dea de inteles ca ea nu s-a desprins nici acum de fostul.

sincer, o iubesti ? daca da, pentru ce anume, mai exact ? privind in perspectiva, ti-ai dori ca o astfel de femeie sa-ti devina sotie, sa devina mama copilului sau copiilor tai (si nici atunci n-o sa fii sigur ca-s ai tai, decat daca faci test de paternitate) ?

#24
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,223
  • Înscris: 06.03.2011
Haide, pune mana pe telefon si spune-i "Pa", fii barbat! Si sa nu dea dracu' sa o mai contactezi tot tu după!

#25
ct03nut

ct03nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 29.06.2006
Nu nene, ce telefon ? Jet si sanatate. Ignore. Iti consumi miliamperii degeaba daca o suni. Ai ars-o ? Bun, mai scrijeleste o dunga pe perete si asta e, next.

#26
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009
Ne poti da numarul ei de telefon si-o poza?


Sunt sigur ca te ajuta baietii de pe forum Posted Image


@Petre, ai legatura!


ps. si o poza cu respectivul. Te ajuta macelarul @Serafim Posted Image Posted Image

#27
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,495
  • Înscris: 05.06.2009
ar trebui sa-i pui in casa microfoane sau camere de luat vederi, sa te convingi o data pentru totdeauna.
sau sa apelezi la un detectiv particular.

#28
catalucan

catalucan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,013
  • Înscris: 24.03.2007
Vin si eu ca prostu' cu clasica cerinta: pune o poza cu ea sa vedem dupa cine plangi

#29
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,223
  • Înscris: 06.03.2011

View Postct03nut, on 17 mai 2016 - 13:59, said:

Nu nene, ce telefon ? Jet si sanatate. Ignore. Iti consumi miliamperii degeaba daca o suni. Ai ars-o ? Bun, mai scrijeleste o dunga pe perete si asta e, next.
Evident ca nu-i necesar, dar ca o debarasare psihica pentru el e nevoie de un eveniment, un trigger. Sa marcheze sfarsitul sclaviei cu ceva fizic, memorabil, de-aia zic...

Edited by vlad29marko, 17 May 2016 - 14:01.


#30
ct03nut

ct03nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 29.06.2006

View Postvlad29marko, on 17 mai 2016 - 14:01, said:

Evident ca nu-i necesar, dar ca o debarasare psihica pentru el e nevoie de un eveniment, un trigger. Sa marcheze sfarsitul sclaviei cu ceva fizic, memorabil, de-aia zic...

Pai daca inca e in dubiu daca il inseala aia sau nu, e clar ca e o fire mai sensibila si slaba si s-ar putea sa-l faca sa se simta de 2 lei la telefon ca nah...gagica e versata de-si permite d-astea. Ignore-ul este singura cale de iesire cu ceva demnitate. Nu mai cauta raspunsuri, a fost, ti-ai umezit-o putin in ea si gata, ai mai incrementat lista cu +1.

#31
EscapE13

EscapE13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,353
  • Înscris: 18.01.2016
Un gang-bang ar rezolva problema.

#32
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009

View Postcorinadaniela, on 17 mai 2016 - 14:00, said:

ar trebui sa-i pui in casa microfoane sau camere de luat vederi, sa te convingi o data pentru totdeauna.
sau sa apelezi la un detectiv particular.

apoi filmuletele sa fie postate pe stim noi ce siteuri Posted Image

#33
ct03nut

ct03nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 29.06.2006

View PostEscapE13, on 17 mai 2016 - 14:06, said:

Un gang-bang ar rezolva problema.
Sa nu il usture curu` tot pe el dupa ..

#34
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,223
  • Înscris: 06.03.2011

View Postct03nut, on 17 mai 2016 - 14:04, said:


Pai daca inca e in dubiu daca il inseala aia sau nu, e clar ca e o fire mai sensibila si slaba si s-ar putea sa-l faca sa se simta de 2 lei la telefon ca nah...gagica e versata de-si permite d-astea. Ignore-ul este singura cale de iesire cu ceva demnitate. Nu mai cauta raspunsuri, a fost, ti-ai umezit-o putin in ea si gata, ai mai incrementat lista cu +1.
Incrementat cu 1, cu +1 e pleonasm, zic si eu.. :))
Iti dai seama ca si aia ce-o sa-i zica? El: "Ne despartim, nu mai suport, esti o scursura!" Ea:"Bine, papa!". Cel mult!

#35
ct03nut

ct03nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 29.06.2006
vlad29marko, corect cu incrementatul, e pleonasm. Cel mai probabil asa o sa-i zica.

#36
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postbogdan286, on 17 mai 2016 - 13:40, said:

+1 vanitty "dump the bitch, now!" si mai bine ar fi sa intrerupi orice legatura si sa nu ii dai nicio explicatie. Eu asa as face
hehe, mari viteji pe aici....se vede ca omul e prins bine in glera vrajitoarei Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate