Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

Cazare de tranzit spre Grecia, in Macedonia sau la intrare in Grecia

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
agp626

agp626

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 617
  • Înscris: 15.06.2007

View PostCleopatra-7, on 01 mai 2019 - 12:15, said:

E un orasel de granita cu multe cabinete stomatologice .
Îți pui si-o plombă ieftin.

#20
mp_gerula

mp_gerula

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 13.07.2005
Daca nu te intelegi bine cu ei, iti plombezi vreun dinte sanatos Posted Image

#21
georgeviciu

georgeviciu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 17.04.2012
Pentru ca pana in  Sithonia aveam drum lung si nu mai sant tanar am cautat o cazare intermediara pentru o noapte.Cel mai mult m-a atras Hotel Pamela din oraselul Negotino,Macedonia.Am fost atras initial de denumirea cu iz melancolic dupa serialul din tinerete si nu am gresit.
Am gasit o locatie moderna(4 stele),aproape de autostrada si de granita cu Grecia(60km)compusa din hotel,restaurant,minimarket,statie carburanti,piscina cu bar.
Parcare mare,pazita si gratuita.Personalul f tanar gata sa ajute in orice problema.Am primit reducere la alimentarea cu combustbil.Toata consumatia in interiorul locatiei am platit-o la check out cu cardul(era suficient sa spui nr camerei sau sa arati cheia camerei).
Un mare plus e piscina f curata,cu sezlonguri acoperite cu o plasa  sa-i zic filtranta pt soarele puternic.Am remarcat faptul ca la piscina veneau si localnici sau mai ales localnice!!
Camera,la primul etaj,mare ,luminoasa,cu vedere la strada,cu ac bun,baie mare,mini bar cu mult peste ce am gasit in Grecia.
Camera (cazarea) a costat 200 ron, care a inclus si MD.Acesta f variat,fara repros,tip bufet inclusiv masline kalamata preferatele mele.
Recomand berea  si mancarea locala,placute la gust si la buzunar.Din pacate nu mi-a  mai ramas timp de plimbare deci nu am ce sa recomand.
In concluzie am fost f multumit,o recomand cu placere,este locul ideal pentru un popas in drum dpre Grecia.Daca fac o comparatie e peste ce am gasit la cazarea din Grecia dar ai lipseste un detaliu:MAREA.Si o nedumerire:de ce -i spune Pamela?

Attached Files


Edited by georgeviciu, 02 August 2019 - 22:18.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate