Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Cristina Kiseleff

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012
Mă mir cum de nu s-a scris despre ea pe forum, e fenomenală tipa. Ghinionul ei e ca s-a nascut in Romania, unde sunt promovate ''talente'' ca dani mocanu aka pakistanezu' lu' peste prajit si adrian 1 metru si un zambet.


Piesa de mai jos e un remix dupa Fir-ai tu să fii de murg, lansată de regretatul Liviu Vasilică.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uVxVwqnkLxY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,049
  • Înscris: 10.09.2005
A fost la Romanii au talent si bineinteles ca n-a castigat nimic. Din pacate in domeniul asta daca nu esti pitipoanca, daca nu arati ca Pamela Anderson nu prea ai ce cauta. Poti sa ai tu si vocea lui Pavarotti.

Edited by gerbil, 14 May 2016 - 13:48.


#3
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,653
  • Înscris: 05.02.2012
Ma gandesc ca daca ar canta in costum de baie ar avea mai mult succes Posted Image . Pe la noi se promoveaza ceea ce vor majoritatea se vada Posted Image,gen : cu cine si-o trage nu stiu ce pitipoanca, cum se imbraca nu stiu cine si cine mai divorteaza :P . Dupa ce afla toate astea stand cateva ore lipiti de ecrane, se plang ca statul nu mareste alocatiile. Deal with it

Edited by Andreysc7, 14 May 2016 - 13:49.


#4
Stan_Patzitul

Stan_Patzitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 26.08.2009
Moama, ce privire are! :)

#5
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,721
  • Înscris: 10.11.2013
Ah, a fost? Nu am urmarit niciodata ghiorlania aia, doar certurile de dupa Posted Image. Sunt geniale, mi-a placut cand i-a prostit unul pe romani ca-si opreste respiratia prin puterea mintii, noaptea mintii..
Nu ma mir ca n-a castigat, ea se adreseaza unui public de nisa. Pare talentata tipa..Cele 3 milioane de vieweri de pe youtube inseamna ca a ajuns undeva.

View PostAndreysc7, on 14 mai 2016 - 13:48, said:

Ma gandesc ca daca ar canta in costum de baie ar avea mai mult succes  . Pe la noi se promoveaza ceea ce vor majoritatea se vada ,gen : cu cine si-o trage nu stiu ce pitipoanca, cum se imbraca nu stiu cine si cine mai divorteaza :P . Dupa ce afla toate astea stand cateva ore lipiti de ecrane, se plang ca statul nu mareste alocatiile. Deal with it
Si in strainatate e la fel...

Edited by n-amname, 14 May 2016 - 13:50.


#6
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,049
  • Înscris: 10.09.2005

View PostAndreysc7, on 14 mai 2016 - 13:48, said:

Ma gandesc ca daca ar canta in costum de baie si ar face playback ar avea mai mult succes Posted Image . Pe la noi se promoveaza ceea ce vor majoritatea se vada Posted Image


#7
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,653
  • Înscris: 05.02.2012

View Postn-amname, on 14 mai 2016 - 13:50, said:

Si in strainatate e la fel...

Nu te contrazic

#8
MihaiValentin

MihaiValentin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 08.04.2013
Am auzit de ea, dar de pe youtube, nu tv nu radio.. (din pacate, zic eu)
Asta e dezavantajul la noi, daca s-ar asocia cu o casa de productie automat cu asta ar veni si dezavantajele de genul tabloidelor, etc. Nu se mai promoveaza talentul si muzica cu adevarat pacat, mare pacat.

#9
tiomarami

tiomarami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 769
  • Înscris: 24.11.2015

View PostMur, on 14 mai 2016 - 13:36, said:

e fenomenală tipa
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uVxVwqnkLxY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Are tate  , nu carcala .
Erau niste versuri care sunau cam asa :
Ba tarane, ma crezi proasta ?
Sunt ca tine de pe coasta ?
Am singe nobil in mine
Si stiu ca sa ma frec bine

#10
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,755
  • Înscris: 03.02.2007
E demult pe felie, o știu de ceva timp.

[ https://player.vimeo.com/video/129541181 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#11
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012
Nu-i vb ca muzica ei e neaparat cea mai buna (de gustibus non disputandum), ci faptul ca fata a studiat de mica, si-a dat si isi da silinta, nu ca panaramele astea ce canta acum muzica comerciala, ca li se da totul mura-n gura, versuri/ muzica samd.

Ele trebuie doar sa fie cat mai siliconate si botoxate, ca-n rest totul e in grafic.

View Posttiomarami, on 14 mai 2016 - 14:17, said:

Are tate  , nu carcala .
Erau niste versuri care sunau cam asa :
Ba tarane, ma crezi proasta ?
Sunt ca tine de pe coasta ?
Am singe nobil in mine
Si stiu ca sa ma frec bine
Da' bravo ma, acuma ti-au iesit versurile astea, asa, instant? Esti bun.

Doar ca putin paralel cu subiectul.

#12
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cFT-in_kwhE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#13
Octavian_SK

Octavian_SK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 24.06.2011

View PostMur, on 14 mai 2016 - 13:36, said:

Piesa de mai jos e un remix dupa Fir-ai tu să fii de murg, lansată de regretatul Liviu Vasilică.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uVxVwqnkLxY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Fara suparare ce draq e porcaria asta? Liviu Vasilica s-ar rasuci in mormant sa o vada Posted Image

#14
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012

View PostOctavian_SK, on 14 mai 2016 - 14:23, said:

Fara suparare ce draq e porcaria asta? Liviu Vasilica s-ar rasuci in mormant sa o vada Posted Image
Liviu Vasilica a fost un geniu, in opinia mea, oameni ca el se nasc o data la 50 de ani. Eu il respect enorm, dar la fel o respect si pe fata asta si nu neaparat pt remix-ul asta, ci pt talentul pe care-l are.

Sper ca n-ai sa zici ca oricine ia o vioara electrica in mana si ii ies acordurile ca ei.

#15
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postcristirg, on 14 mai 2016 - 14:21, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cFT-in_kwhE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
La fatuca asta ii trebuie un coregraf,topiala aia nu aduce a nimic.

#16
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007
Bravo, fătuca!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/P7pntSywIs0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#17
Zinus

Zinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,735
  • Înscris: 23.04.2014

View Postn-amname, on 14 mai 2016 - 13:50, said:

Si in strainatate e la fel...
Partial adevarat, doar ca in strainatate mai au succes si persoane ca Lindsey Stirling (adica un fel de "varianta americana" a fetei care face subiectul acestui topic). Oricum, chiar canta bine, pacat ca nu prea are sanse sa fie promovata de mass-media romaneasca.

Edited by Zinus, 14 May 2016 - 15:43.


#18
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,159
  • Înscris: 17.07.2013

View PostMur, on 14 mai 2016 - 13:36, said:

Mă mir cum de nu s-a scris despre ea pe forum, e fenomenală tipa. Ghinionul ei e ca s-a nascut in Romania, unde sunt promovate ''talente'' ca dani mocanu aka pakistanezu' lu' peste prajit si adrian 1 metru si un zambet.


Piesa de mai jos e un remix dupa Fir-ai tu să fii de murg, lansată de regretatul Liviu Vasilică.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uVxVwqnkLxY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
e buna fata dar pe mine ma ameteste cand se misca...Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/XDOcVNEYBEE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate