Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

Mr. Olympia 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#1
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
16-17 Septembrie, Las Vegas

http://mrolympia.com/2016/expo-tickets

Aici vom purta discutii despre competitie si atletii participanti. Favoritii vostrii?

Kai Greene este favoritul meu in ultimii ani, dar se pare ca nici anul asta nu va mai participa. La fel ca si anul trecut, Kai va boicota Mr. Olympia prin nesemnarea contractului (nemultumit de juriu si de politica competitiei).

[ https://i.imgur.com/hvGvYxs.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

O stire recenta si foarte neasteptata este comeback-ul lui Kevin Levrone, care din 2003 nu a mai participat la nicio competitie de culturism. Are 51 de ani si poseda un genetic de vis. Vom vedea in ce forma se va prezenta...

[ https://i.imgur.com/X1zrR7h.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by antinVidia, 08 May 2016 - 19:38.


#2
nycolae

nycolae

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,951
  • Înscris: 29.03.2012
întotdeauna ăştia mi s-au părut un pic narcisişti.

#3
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
Asta e concursul ala de barbati cu penis mica?

#4
Peter Blood

Peter Blood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,835
  • Înscris: 13.02.2007
Ar trebui premiati si bărbatii normali, nu doar extremele. Modelele tinerilor nu trebuie să fie monstrii ăstia.

Normalitatea a devenit utopică...

Attached File  Man1.jpg   21.68K   54 downloads

Edited by Peter Blood, 08 May 2016 - 20:15.


#5
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Eram sigur ca apar contestatarii...

Fratilor, e un sport mai extrem, in care se folosesc steroizi si toata lumea stie asta. Culturistii sunt un fel de versiune Formula 1 a corpului uman. Unii folosesc steroizii cu cap, in cicluri, cu pauze si traiesc 70 de ani, altii abuzeaza si mor la 40 de ani sau mai tineri. Muschii mari se obtin prin multa disciplina, antenamente si dieta. Steroizii ajuta, dar nu produc singuri muschi. Unii reusesc sa obtina prin antrenamente un fizic mare si placut, altii nu. Unora le plac culturistii cat mai mari si mai grei, altii prefera categoriile inferioare, iar altii prefera grasii si parosii, care dabia coboara pana la chiosc sa cumpere o paine.

E un sport, un spectacol. Nu inseamna ca trebuie sa faci si tu ca ei. Nici nu poate oricine sa ajunga asa fara un genetic foarte bun si steroizi.
Si astea cu ipotenta si penisuri mici sunt mituri. Da, pot apare astfel de probleme in unele cazuri izolate, dar nu inseamna ca toti culturistii sau fostii culturisti sunt ipotenti.

Edited by antinVidia, 08 May 2016 - 20:33.


#6
nycolae

nycolae

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,951
  • Înscris: 29.03.2012
"ipotenţi", zici?
mai poţi edita?

#7
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postnycolae, on 08 mai 2016 - 20:42, said:

"ipotenţi", zici?
mai poţi edita?
prea multe pretentii mai draga....

View PostantinVidia, on 08 mai 2016 - 20:31, said:

Si astea cu ipotenta si penisuri mici sunt mituri.
zau?

#8
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Ai postat 2 expirati.
Favoriti cu ceva sanse nu ai?

Edited by don_dannielo, 08 May 2016 - 21:01.


#9
pimi

pimi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,771
  • Înscris: 15.01.2007
intotdeauna indivizi usor obezi cu bataturi la deget de la telecomanda vor gasi nod in papura la orice sport care presupune un pic de efort

#10
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
ipotenti Posted Image Am invatat si eu astazi cum se scrie corect. Nu prea am citit carti despre impotenta, eu mai mult cu Cei trei muschetari, Contele de Monte-Cristo si altele de genul.
Am scris repede de pe telefon, nu am mai stat sa corectez, altfel vedeam eu ca nu suna ok. Posted Image

View Postdon_dannielo, on 08 mai 2016 - 21:00, said:

Ai postat 2 expirati.
Favoriti cu ceva sanse nu ai?

Nu am zis ca Levrone e favorit, am zis ca sunt curios cum se va prezenta. Asta daca nu se accidenteaza...
Kai era favorit...la locul doi. E greu sa il bata pe Phil, nu vad pe nimeni capabil nici anul asta. Ma refeream la favoritii vostrii, nu neaparat favoritii la castigarea titlului.
Si Kai daca ar participa, ar fi unul dintre favoritii la castigarea trofeului. A afisat o forma foarte buna anul asta, castigand toate editiile Arnold Classic 2016 dupa o lupta stransa cu Cedric McMillan.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sKLmLd2eqUY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by antinVidia, 08 May 2016 - 21:34.


#11
moldoveanca2001

moldoveanca2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 589
  • Înscris: 27.03.2015
Buna,

afirmatia dvs "Steroizii ajuta, dar nu produc singuri muschi" este falsa.
Un grup de cercetatori a realizat un studiu in care subiectii au fost impartiti in 4 grupuri, testosteron cu exercitii, testosteron fara exercitii, placebo cu exercitii, placebo fara exercitii, si a reiesit ca se pot obtine rezultate la fel de bune sau chiar mai bune cu testosteron fara exercitii decat cu exercitii si fara testosteron

[ http://i.stack.imgur.com/362r1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Este evident ca dvs luati anabolizante si incercati sa va autoconsolati/justificati rezultatele obtinute cu acea afirmatie, insa realitatea este le-ati obtinut doar datorita anabolizantelor.

#12
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Nu stiu ce zic studiile, dar eu nu cred ca muschii cresc pe tine fara sa faci nimic. Daca era asa simplu, vedeam numai culturisti si atleti pe strada. Probabil ca iei putin in greutate si fara sa faci miscare, dar ca sa ajungi sa arati de manual, cu masa mare si musculatura super definita, e nevoie de antrenament si genetica buna.
E plin internetul de specimene care folosesc tot felul de substante si in afara de acnee si cateva umflaturi pe ici pe colo, nu sunt cine stie ce fata de cei profesionisti.

#13
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006

View PostantinVidia, on 08 mai 2016 - 19:26, said:

Kai Greene este favoritul meu in ultimii ani, dar se pare ca nici anul asta nu va mai participa.

Iar nu vine Kai? Ma oftica la maxim Phil si Kai e singurul care-l poate bate. In special la ce forma a aratat anul asta.

p.s. Ramy cum sta in 2016?

Edited by miromulus, 08 May 2016 - 21:49.


#14
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Nu cred ca merita nici o suma de bani si nici un premiu, ca sa te pocesti in halul asta. Brr.

Edited by pasilla, 08 May 2016 - 21:49.


#15
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Inca nu a anuntat oficial (defapt nici anul trecut nu a anuntat), dar cei din bransa zic ca nu vine nici anul asta.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fJV8suO_rqU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#16
takillya

takillya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,115
  • Înscris: 03.12.2005

View PostantinVidia, on 08 mai 2016 - 20:31, said:

Eram sigur ca apar contestatarii...

Fratilor, e un sport mai extrem, in care se folosesc steroizi si toata lumea stie asta. Culturistii sunt un fel de versiune Formula 1 a corpului uman. Unii folosesc steroizii cu cap, in cicluri, cu pauze si traiesc 70 de ani, altii abuzeaza si mor la 40 de ani sau mai tineri. Muschii mari se obtin prin multa disciplina, antenamente si dieta. Steroizii ajuta, dar nu produc singuri muschi. Unii reusesc sa obtina prin antrenamente un fizic mare si placut, altii nu. Unora le plac culturistii cat mai mari si mai grei, altii prefera categoriile inferioare, iar altii prefera grasii si parosii, care dabia coboara pana la chiosc sa cumpere o paine.

E un sport, un spectacol. Nu inseamna ca trebuie sa faci si tu ca ei. Nici nu poate oricine sa ajunga asa fara un genetic foarte bun si steroizi.
Si astea cu ipotenta si penisuri mici sunt mituri. Da, pot apare astfel de probleme in unele cazuri izolate, dar nu inseamna ca toti culturistii sau fostii culturisti sunt ipotenti.

De fapt e un concurs de "frumusete" Posted Image

Edited by takillya, 08 May 2016 - 21:50.


#17
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006

View Posttakillya, on 08 mai 2016 - 21:50, said:

De fapt e un concurs de "frumusete" Posted Image

In buna masura, de acord. Doar ca e nevoie de foarte mult sport ca sa ajungi sa participi la concursul ala.

#18
takillya

takillya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,115
  • Înscris: 03.12.2005

View Postmiromulus, on 08 mai 2016 - 21:55, said:


In buna masura, de acord. Doar ca e nevoie de foarte mult sport ca sa ajungi sa participi la concursul ala.

nu conteaza, si fetele de la Miss America fac sport ca sa arate bine, asta nu inseamna ca "Miss America" e un sport.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate