Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie bicicleta oras

"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx
 Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy
 Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...
 Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...

sfat achiziție bicicleta pli...
 

Galaxy J5 (2016) - discutii generale

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1067 replies to this topic

#1063
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007
Am o problema cu bluetooth ul. In sensul ca pot doar sa primesc nu si sa trimit. Desi imperecheat cu diverse dispozitive, tot imi spune "fisier netrimis"
Eu inca am android 6 pe el, nu am facut update la android 7

#1064
georgepopoiu

georgepopoiu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 01.07.2016

View PostG_DD, on 01 mai 2019 - 14:58, said:

Am o problema cu bluetooth ul. In sensul ca pot doar sa primesc nu si sa trimit. Desi imperecheat cu diverse dispozitive, tot imi spune "fisier netrimis"
Eu inca am android 6 pe el, nu am facut update la android 7
Eu am aceeasi problema, dar am android 7! O rezolvare?

#1065
Sweet33

Sweet33

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 12.02.2016
Va salut,detin acelasi model de telefon Samsung Galaxy j5(2016) 510FN si dupa reset factory a disparut limba romana.Se mai poate face ceva in acest caz?

#1066
Sweet33

Sweet33

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 12.02.2016
Va salut,detin acelasi model de telefon Samsung Galaxy j5(2016) 510FN si dupa reset factory a disparut limba romana.Se mai poate face ceva in acest caz?

#1067
georgepopoiu

georgepopoiu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 01.07.2016

View PostSweet33, on 25 aprilie 2020 - 15:47, said:

Va salut,detin acelasi model de telefon Samsung Galaxy j5(2016) 510FN si dupa reset factory a disparut limba romana.Se mai poate face ceva in acest caz?
Incearca sa reinstalezi firmware de aici https://samfrew.com/...J510FNOXX3BSH2/ . Ai si instructiuni cum se face.

View PostSweet33, on 25 aprilie 2020 - 15:47, said:

Va salut,detin acelasi model de telefon Samsung Galaxy j5(2016) 510FN si dupa reset factory a disparut limba romana.Se mai poate face ceva in acest caz?
Sau de aici https://www.sammobil...ware/#SM-J510FN, ai pe tari si pe operatori de telefonie din tara respectiva.

#1068
hspinache

hspinache

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,606
  • Înscris: 23.12.2007
J5-2016-510FN  ;
brusc a inceput sa afiseze lipsa capacitate stocare ; am sters tot ce se poate dar are ocupat in continuare 14.2 G ;  ao este 7.1.1 ; este de la ao ? se poate sa trec inapoi la 6 ? cit ar trebui sa ocupe normal  ao 7.1.1  ?  ce sa fac sa liberez spatiu de stocare ? macar 4G din cele 16 existente , sa fie liber .

Edited by hspinache, 24 February 2021 - 21:46.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate