Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Litoralul romanesc - plaje care accepta caini

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,493
  • Înscris: 15.09.2010

 gcom61, on 09 august 2018 - 10:22, said:

Pt vara asta sunt ceva noutati pt catei?(la plaja)sau numa´pt cei din conducere?
Nu sunt noutăți. Tot nu e voie cu caini pe plaja, nu doar in sezon ci si in extrasezon. Asa ca mai bine incearca in Croația. Uite ce de plaje pentru catei au astia.
https://m.adriatic.h...entru-caini/162
Se plâng unii de catei ca si-ar face nevoile pe plaja sau in apa dar nu-i vad pe numeroșii turiști care exact asta fac.
http://vacantalamare...zat-apa-de.html
https://observator.t...ris-263955.html

#20
gcom61

gcom61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 21.01.2007
Imi este peste mana in zona aia;incerc la vecinii BG;astia oricum sunt mai destepti ca noi.

Edited by gcom61, 09 August 2018 - 14:55.


#21
boty

boty

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 11.03.2006
Merg de ceva ani (3-4) in Neptun si am fost acceptat cu prietenul meu blanos pe plaja Daytona Beach.  De asemenea, am fost acceptat ăn Eforie pe plaja dintre Nord și Sud, in zona cherhanalei Poarta Apelor (unde am fost binevenit si la masa), pe plaja Golful Pescarilor (si la masa la cherhana) și am mai fost pe plaja Vama Veche. Pe de alta parte, in Saturn, Venus, Jupiter și Cap Aurora este plin de comunitari care nu au nicio treaba cu restrictiile privind accesul pe plaja.

#22
rekabencze

rekabencze

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.08.2019
are cineva informatii referitoare la situatia de pe plajele din Mangalia? Daca exista vreo plaja unde este voie cu caini (talie medie), dar sa fie si sezlonguri - evident, nu pentru cainele : ))

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate