Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Medic ginecolog foarte bun Oradea?(femeie)

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
anghel999

anghel999

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 08.04.2016
Bună ziua
Îmi puteți recomanda un ginecolog foarte bun,femeie,în Oradea?problema este ca sotia a avut și o psihoză,cu internare la psihiatrie unde i s au dat si medicamente nerecomandate în timpul sarcinii.totul a durat o lună acum este aproape bine si este in luna a doua


#2
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 07.06.2014
rog carcotasii sa se abtina, insa cel mai buni ginecologi de obicei sunt barbatii.

ceva nu bate la partea cu medicamentatia.

#3
adrgu372

adrgu372

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.02.2016
http://www.oradea-on...ca-ginecologie/

#4
xilo

xilo

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 25.10.2014
Ai dat o lista de 51 de medici ginecologi la un om care cauta recomandare pentru unul ...
Pe forumuri de acest gen http://www.copilul.r...radea-5265.html trebuie cautat , fiind dedicat pentru un anume oras .

#5
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010
Stiu eu unu bun dar e barbat si le cam arde pe paciente. Desigur asta dupa ce le trateaza.

#6
danyyy89

danyyy89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 16.10.2014
Dute la spitalul cfr e o doamna acolo,la etajul 2 are cabinet.

#7
primuministru

primuministru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,845
  • Înscris: 05.10.2007
Daca aduni cat te-ar costa  toate "atentiile" mai bine te sui in masina cu sotia si te duci la un spital din Ungaria unde va fi tratata asa cum ti-ai dori.Banuiesc ca locuind in Oradea, limba maghiara nu constituie o problema pentru tine sau pentru sotie.Ia cu tine si niste documente medicale care sa ateste un tratament anterior.

Edited by primuministru, 03 May 2016 - 11:26.


#8
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Nu mai bine se suie în mașină cu soția și se duce în Elveția?

#9
primuministru

primuministru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,845
  • Înscris: 05.10.2007

View Postneur0, on 03 mai 2016 - 11:47, said:

Nu mai bine se suie în mașină cu soția și se duce în Elveția?

Ce va mai place fiti ironici in speranta ca va creste cota de importanta pe forum cu raspunsuri arogante! Totusi, eu am sa-ti raspund serios la intrebare, Elvetia nu e tara UE, deci nu beneficiaza de toate drepturile, iar din cate stiu eu acolo nu se vorbeste nici romana, nici maghiara.Asistenta medicala din Ungaria e cu mult peste a noastra, iar preturile la consultatii/servicii sunt mai mici (comparabile cu cele din sistemul nostru privat, pentru ca la stat e ca la biserica, nu exista tarife afisate)

#10
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,898
  • Înscris: 25.06.2007

View Postneur0, on 03 mai 2016 - 11:47, said:

Nu mai bine se suie în mașină cu soția și se duce în Elveția?
Probabil nu stii despre ce e vorba, insa anual mii de femei din vestul tarii merg sa nasca in Ungaria, e un fenomen destul de generalizat in randul clasei medii/ superioare.

#11
Lukas100

Lukas100

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 15.04.2014
Acum un an si ceva am trecut printr-o experienta traumatizanta in urma unei consultatii a mamei mele la "renumitul doctor" PETRU CHITULEA din Oradea. Aceste ESCROC ORDINAR ne-a spus verde in fata in urma unei simple consultatii si a unor teste facute pe loc ca mama sufera de cancer de col uterin si ca trebuie operata de ugenta in 2-3 zile pentru o operatie de histerectomie, asta fiind chiar inainte de sarbatorile de iarna (va dati seama prin ce am trecut in acel moment).

Bineinteles ca am cerut si alte pareri, una chiar pe loc in Oradea, iar putin mai tarziu si in Cluj, ambele infirmand absolut orice problema, si asta in urma unor teste ample, pentru care am asteptat rezultatele vreo 3 saptamani, printre care si examen histopatologic la un laborator din Cluj.
Dupa ce ne-am linistit, am vrut sa iau masuri legale impotriva acestui individ, dar am observat ca pe biletul de la consultatie scrisese ca e doar suspect, nu era un diagnostic final.

Am mai aflat pe urma ca acesta practica aceasta tactica, si anume aceea de a speria pacienta (in special daca aceasta provine din mediul rural, cum a fost si cazul mamei mele) si de a o opera de urgenta, spunandu-ti ca beneficiezi de o reducere daca nu te operezi la privat, ci mergi la el la maternitate, de la 1500 de euro la vreo 500, foarte convenabil.

Am observat ca este ridicat in slavi in presa locala, fiind implicat si in politica (ALDE), ca doar traim in Romania, ceea ce ne spune ca prioritatea sa principala nu este bunastarea pacientelor, ci banii. Oare cate femei au fost operate fara motiv si pe bani multi din cauza acestui OM DE NIMIC?

Sper ca femeile care citesc acest forum si au nevoie de servicii ginecologice sa il evite pe acest NESIMTIT, care nu se poate numi doctor, PETRU CHITULEA!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate