Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Pupincurism Digi Sport

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007
Aia de la Gigi Sport sunt condusi de Naum, un stelemist imputit. Iar Naum are ceva de impartit cu 3 echipe: dinamo, Astra si Craiova. Ii balacarea pe Sumudica si pe Ivan in fiecare emisiune. Sau zicea de Alibec ca nu are ce cauta la Nationala, ca Iordanescu ar trebui sa se uite la Marica. Era meci Pandurii-ASA si el vorbea in pauza meciului de FCSB, care avea meci peste vreo 2 zile.
Eu am renuntat sa ma uit la jegul asta de televiziune, prefer Look TV.

Edited by DeuxEx, 02 May 2016 - 14:33.


#20
vubiv

vubiv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,687
  • Înscris: 18.02.2016
Si de ce ar trebui sa aiba suporteri?
De cand se masoara performanta in suporteri?

De parca oamenii care au inventat lucrurile pe care noi astazi le consideram normale aveau suporteri... din contra.

#21
Rundas

Rundas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,006
  • Înscris: 22.07.2013

View Postbietu, on 02 mai 2016 - 13:59, said:

Astra ieri nu a jucat, astazi joaca! Am vazut cati suporteri are Astra aseara la petrecerea lor, in jur de 5!

Cred că orice microbist sau mai puțin microbist știe faptul că Astra da, nu a jucat aseară. Însă nu cred că trebuie să fii vreun geniu să-ți dai seama că acel titlu de pe burtieră, afișat de cei de la Digi, este cât se poate de tendențios.
În ciuda realismului său.

View PostDeuxEx, on 02 mai 2016 - 14:31, said:

Aia de la Gigi Sport sunt condusi de Naum, un stelemist imputit. Iar Naum are ceva de impartit cu 3 echipe: dinamo, Astra si Craiova. Ii balacarea pe Sumudica si pe Ivan in fiecare emisiune. Sau zicea de Alibec ca nu are ce cauta la Nationala, ca Iordanescu ar trebui sa se uite la Marica. Era meci Pandurii-ASA si el vorbea in pauza meciului de FCSB, care avea meci peste vreo 2 zile.
Eu am renuntat sa ma uit la jegul asta de televiziune, prefer Look TV.

Asta cu "era meci Pandurii-ASA si el vorbea in pauza meciului de FCSB, care avea meci peste vreo 2 zile" este la ordinea zilei la Digi Sport. După cum am spus, indiferent de ce eveniment este, ei 95% vorbesc de FCSB. Chiar dacă nu are nicio legătură, fac ei în așa fel încât tot la FCSB să se ajungă.

#22
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,378
  • Înscris: 20.02.2008

View Postbietu, on 02 mai 2016 - 13:59, said:

Astra ieri nu a jucat, astazi joaca! Am vazut cati suporteri are Astra aseara la petrecerea lor, in jur de 5!

Nu ca zic... dar Astra si Sumudica s-au pisat pe Steaua campionatul asta si pentru asta nu au avut nevoie de suporteri.

#23
KurtKnispel

KurtKnispel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,206
  • Înscris: 27.06.2014

View PostRundas, on 02 mai 2016 - 12:38, said:

"Astra, campioană fără suporteri".

Și care e ne-adevărul în fraza de mai sus?

Ai fost vreodată prin Spania? Acolo numai despre Barcelona și Real se vorbește, chiar dacă câștigă sau nu campionatul. Ar fi aberant să se vorbească despre o echipă cu 2 titluri de campioană, mai mult decât despre una care are 20 de titluri.

#24
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
Las' ca nici 'Unirea' Urziceni si nici 'Otelul' Galati nu prea aveau asa de multi suporteri si au castigat campionatul, din nefericire la scurt timp dupa acele reusite, |"au dat coltu", au capotat, f.c. s. b. = "stana lu' Becali ie"

#25
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
Doar Steaua merita atentia noastra! Posted Image

#26
Rundas

Rundas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,006
  • Înscris: 22.07.2013

View PosteStev, on 02 mai 2016 - 20:17, said:

Doar Steaua merita atentia noastra! Posted Image

Tu te-ai uitat prea mult pe Digi Sport. Mai schimbă postul TV. Cu această ocazie vei afla și că Astra este noua campioană a României.

#27
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007

View PosteStev, on 02 mai 2016 - 20:17, said:

Doar Steaua merita atentia noastra! Posted Image

Care ... Steaua?! N-am mai auzit nimic de echipa asta de cand s-a infiintat FCSB-ul... Mai traieste, mai traieste?! Tot aia de la Armata se ocupa de destinele ei?

#28
tatimeu

tatimeu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,315
  • Înscris: 15.10.2007
Oare pentru că e singurul care plătește peste tot? Gigi bineînțeles.Adevarul e ca nu avem ziariști sau oameni de media adevărați. Nu avem oameni de televiziune . Practic în țară asta cu cât trece timpul cu atât nu mai avem aproape nimic, de valoare căci restul se înmulțește cât zici peste

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate