Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

cum a fost examenul medical pentru permis

- - - - -
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#19
unucelalalt

unucelalalt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,768
  • Înscris: 14.05.2015
Esti tanara , cam naiva , ceva timida si tot restul ce ai spus si aici e chichirezul - ai spus prea multe despre tine iar noi ( ma includ ca sa nu fac atac la persoane ) asta asteptam -victime .
Altadata fii mai la obiect si cu mai putine detalii . Dai o situatie , pui o ontrebare , si cu asta basta , nu trebuie sa-ti faci autobiografia ca sacalii atat asteapta .
   Am vazut multe faze de genul asta si acum chiar zic lucrurilor pe nume si dau un sfat mai ales .
   Succes la examen !

P.S. Daca raspunzi la intrebare iti dau permisul meu cu toate gradele - Care jumate a rotii la masina se invarte mai repede ? Cea de sus sau cea de jos ?

Edited by unucelalalt, 28 April 2016 - 23:41.


#20
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Poate ar fi cazul sa fii mai ...indiferenta. Atata timp cat nu te atinge nimeni  si nu iti face poze (fara voia ta), nu trebuie sa iti pese.
Daca vorbim de profesionalismul medicului, mai bine ne abtinem.


#21
ruxypuffy96

ruxypuffy96

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 25.04.2016

View Postunucelalalt, on 28 aprilie 2016 - 23:36, said:

Esti tanara , cam naiva , ceva timida si tot restul ce ai spus si aici e chichirezul - ai spus prea multe despre tine iar noi ( ma includ ca sa nu fac atac la persoane ) asta asteptam -victime .
Altadata fii mai la obiect si cu mai putine detalii . Dai o situatie , pui o ontrebare , si cu asta basta , nu trebuie sa-ti faci autobiografia ca sacalii atat asteapta .
   Am vazut multe faze de genul asta si acum chiar zic lucrurilor pe nume si dau un sfat mai ales .
   Succes la examen !

P.S. Daca raspunzi la intrebare iti dau permisul meu cu toate gradele - Care jumate a rotii la masina se invarte mai repede ? Cea de sus sau cea de jos ?

Multumesc frumos ! Habar n-am care se invarte mai repede :)) Nu se invart la fel ?

View Postpasilla, on 28 aprilie 2016 - 23:40, said:

Daca vorbim de profesionalismul medicului, mai bine ne abtinem.

Hai ca acum chiar m-ai pus pe ganduri...Ce vrei sa spui ?

#22
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View Postruxypuffy96, on 28 aprilie 2016 - 23:44, said:


Hai ca acum chiar m-ai pus pe ganduri...Ce vrei sa spui ?

Nu vreau sa spun nimic. Nu cred ca era relevant pentru acea fisa medicala sa constate ca esti 'stramba'(eronat, bineinteles).
Mai bine tac, ca vorbesc prostii. 'Who cares' ca te-a vazut cineva in chiloti ?  Tie chiar nu ar trebui  sa  iti pese deloc.
Nu ai de invatat ? sau de vizionat un film ? ori vre-un joc, ceva ?


#23
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005

View Postunucelalalt, on 28 aprilie 2016 - 23:20, said:

   Am o fata , a luat permisul , termina peste o luna medicina . Si daca n-as avea ...
Zici ca n-ai permis , eu sunt camionagiu si sofer de autobuz si daca fac o gluma o gandesc de 3 ori inainte de a o spune si mai ales stiu ce e gluma si ce nu . Ce faci tu si ceilalti nu e gluma . Da-o in ma-sa de treaba .
Scrii corect, gandesti de 3 ori o gluma, empatizezi cu ladies in distress ... imi pare rau, dar nu esti sofer. Cel mult conducator auto.
Un sofer adevarat se remarca prin vestitele glume de autobaza. Posted Image

#24
ruxypuffy96

ruxypuffy96

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 25.04.2016

View Postpasilla, on 28 aprilie 2016 - 23:55, said:

Nu vreau sa spun nimic. Nu cred ca era relevant pentru acea fisa medicala sa constate ca esti 'stramba'(eronat, bineinteles).
Mai bine tac, ca vorbesc prostii. 'Who cares' ca te-a vazut cineva in chiloti ?  Tie chiar nu ar trebui  sa  iti pese deloc.
Nu ai de invatat ? sau de vizionat un film ? ori vre-un joc, ceva ?

Cum adica sa nu-mi pese ca m-a vazut in chiloti ? Adica a profitat de naivitatea si de timiditatea mea ca sa imi admire fundul ? Pai da, normal ca ma deranjeaza !

#25
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
Inca nu-mi dau seama daca unucelalalt chiar a pus botul sau face misto.

#26
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View Postruxypuffy96, on 29 aprilie 2016 - 00:00, said:



Cum adica sa nu-mi pese ca m-a vazut in chiloti ? Adica a profitat de naivitatea si de timiditatea mea ca sa imi admire fundul ? Pai da, normal ca ma deranjeaza !

Grow up. Nu mai esti bebe.

Edited by pasilla, 29 April 2016 - 00:07.


#27
ruxypuffy96

ruxypuffy96

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 25.04.2016

View Postpasilla, on 29 aprilie 2016 - 00:06, said:

Grow up. Nu mai esti bebe.

Incerc, fac tot posibilul :) Sper sa-mi si iasa mai curand !

#28
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Si cand o sa te prinzi ce putere ai, sa te tii 'nene'.

#29
unucelalalt

unucelalalt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,768
  • Înscris: 14.05.2015

View Postclaz, on 28 aprilie 2016 - 23:57, said:

Scrii corect, gandesti de 3 ori o gluma, empatizezi cu ladies in distress ... imi pare rau, dar nu esti sofer. Cel mult conducator auto.
Un sofer adevarat se remarca prin vestitele glume de autobaza. Posted Image
Stii tu ceva dar...alea raman in autobaza :)) . Si chiar sunt care nu sunt intelese decat acolo , plus ca fiecare autobaza are " dumele " proprii .
Si ... de ce as vrea eu sa fac dintr-o pustoaica , si studenta , sa o aduc la nivel de autobaza ? Am lucrat si pe salvare 8 ani , doctorii au glumele si bancurile lor , am lucrat cu ginecologi si pediatri . Sunt mai rai ca soferii de autobaza dar au stilul lor , nu poti amesteca .

#30
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,191
  • Înscris: 18.04.2008
Bă, eu am scris ceva pe o hârtie și am plecat.

#31
unucelalalt

unucelalalt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,768
  • Înscris: 14.05.2015

View PosteStev, on 29 aprilie 2016 - 00:06, said:

Inca nu-mi dau seama daca unucelalalt chiar a pus botul sau face misto.
Eu pana la proba contrarie cred ce spune ca e virgina . Acuma tre sa avem rabdare , daca nu ia permisul inseamna ca e adevarat , e virgina nu vrea si pace = cade la examen . Daca ia din prima ...avem proba ca un grup de 600 000 de oameni ( sofpedia ) am fost dusi in eroare de o mucoasa care se lauda ca e pudica . Ar fi prima ?

#32
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012

View PostKyKyKyKy, on 29 aprilie 2016 - 00:24, said:

Bă, eu am scris ceva pe o hârtie și am plecat.

Nu i-ai atras atentia.

#33
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005

View Postunucelalalt, on 29 aprilie 2016 - 00:25, said:

Eu pana la proba contrarie cred ce spune ca e virgina . Acuma tre sa avem rabdare , daca nu ia permisul inseamna ca e adevarat , e virgina nu vrea si pace = cade la examen . Daca ia din prima ...avem proba ca un grup de 600 000 de oameni ( sofpedia ) am fost dusi in eroare de o mucoasa care se lauda ca e pudica . Ar fi prima ?

Eu nu cumpar tot ce se vinde la tarabe, oricat de frumos ar fi ambalat.
Uite un exemplu:

View Postruxypuffy96, on 29 aprilie 2016 - 00:00, said:

Cum adica sa nu-mi pese ca m-a vazut in chiloti ? Adica a profitat de naivitatea si de timiditatea mea ca sa imi admire fundul ? Pai da, normal ca ma deranjeaza !
Aici ne spune ca e constienta (sau viseaza) ca are fund numai bun de admirat. Si inca mai si exclama ca o deranjeaza asta...
Iar tencuiala asta cu naivitatea si timiditatea... daca suferea chiar asa de tare de naivitate acuta, pana acum se gasea cineva sa o trateze. Doze soc.

View PostKyKyKyKy, on 29 aprilie 2016 - 00:24, said:

Bă, eu am scris ceva pe o hârtie și am plecat.
Pai si cum ramane cu aplecarile alea din cabinetul de doctori ortopedofili? E mit?
Macar un dezbracat pana la Su Tien. Posted Image

Edited by claz, 29 April 2016 - 00:36.


#34
unucelalalt

unucelalalt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,768
  • Înscris: 14.05.2015
Bine bine , eu zic ca pe noi nici nu ne intereseaza daca a fost data in folosinta ori nu sau starea de uzura etc . Noi cat de curand vom primi ( cu un mic ajutor din partea noastra ) un nou coleg de trafic . Asta e important ca doar nu ne insuram pe SP . Intrebarea e - Exista studii care soferite sunt mai bune , cele virgine sau celelalte ? Daca stie cineva sa spuna , daca nu lasati fata in pace ca nu e relevant in soferie .

Edited by unucelalalt, 29 April 2016 - 00:45.


#35
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005

View Postunucelalalt, on 29 aprilie 2016 - 00:44, said:

Bine bine , eu zic ca pe noi nici nu ne intereseaza daca a fost data in folosinta ori nu sau starea de uzura etc .  
(...)
Corect, nu conteaza nici data darii in folosinta, nici numarul de kilometri parcursi, nici RK, nici alte detalii.
Dar conteaza alezajul! Posted Image

Hai ca m-am distrat.
Acum serios, inca o domnisoara primeste permis. Sper ca nu de vanatoare.
Initiatoare: bun venit in trafic.

Edited by claz, 29 April 2016 - 00:50.


#36
unucelalalt

unucelalalt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,768
  • Înscris: 14.05.2015
Ca toti sunteti tari raspundeti - de ce iapa nu trage cat calul ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate