Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Daredevil

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
Gust amar... stateam shi ma gandeam (in timpul filmului) care e mai prost... Spiderman sau Daredevil.

Pe affleck nu'l prinde deloc rolul, joaca ca un ospatar intr'un vodevil duminical, undeva la un camin cultural.

FX'ul e de trei paralele, nutz dai seama cine se bate cu cine decat in scenele unu la unu unde totul e obvious dar foarte stangaci.

Totul e foarte intunecat, copiaza Matrix big time la tot... imagine, efecte shi sunet/muzica

Moartea "electrei" a foat singurul lucru imprevizibil in filmul asta. Scenele care ar fi trebuit sa aibe dramatism accentuat sunt penibile.

Filmul lasa deschisa continuarea... va urma sigur DareDevil 2 probabil shi mai prost....

recomandare: nu pierdetzi o ora jumate din viatza cu porcaria asta.

#2
horatzica

horatzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 20.03.2002
Toate filmele facute de Kevin Smith mi-au placut. Sa incep sa cred ca a cam dat cu bata in balta sau sa vad filmul?! Hmmmm....

#3
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
eu l'am vazut aseara, Intai m'am dus la "the Recruit" shi apoi la "DareDevil". Imi pare rau ca nu am intrat la "JungleBook 2" in loc de "DareDevil"

#4
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
filmul e placut si atat. Daca pana la jumatatea filmului imi place interpretarea si storyline-ul, dupa ce moare tatal elektrei totul se duce la vale incredibil de repede. Sa mai zic de sfarsit care e de cacao? Acolo nu s-a auzit de justitie? Cum vroiau sa-l condamne din moment ce nu aveau dovezi?Iar kingpin-ul din inchisoare putea oricand sa-l atace prin interpusi pe matt. Mi-a placut totusi de ben afleck , pe undeva l-a prins bine acest film

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate