Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 

Complexul Citta Residential Park (Piata Delfinului si Morarilor)

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
vivenda1

vivenda1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 336
  • Înscris: 15.03.2008

 gianitoboc, on 28 august 2018 - 15:35, said:

Buna ziua,

In cazul in care mai sunteti activi pe acest topic, as avea si eu o intrebare.
Pentru blocurile din faza 1, care a fost termenul initial de predare si la ce data a fost facuta in cele din urma predarea?
Intreb pentru ca anul trecut am achitat avansul pentru un apartament cu 2 camere pentru blocurile ce urmau sa fie construite , avand data de predare 30 iulie ( acest termen a fost prelungit pentru Octombrie si se pare ca va fi prelungit din nou pentru luna Decembrie 2018).

Va multumesc.


Predarea apartamentelor a intarziat nepermis de mult. Ca de obicei, vinovatul nu este constructorul...

#56
george1986

george1986

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.02.2011
Salutare tuturor, dupa indelungi cautari si analizat piata imobiliara din bucuresti  am decis sa ma opresc la acest proiect citta residence park, bun toate bune si frumoase... Ideea este ca am stat zile intregi sa caut mai multe pareri/opinii fata de acest complex,dar din pacate informatiile  sunt ft limitate comparativ cu alte proiecte. Mentionez ca bugetul pe care il am este undeva maxim 90k, din acestia 30-40% avans si restul credit imobiliar ca na de.... As dori sa aflu mai multe informații de la cei care au achzitionat apartamente in acest complex, pareri pro si contra, as fii interesat sa cumpar un app 2 camere tip A /D.Ideea ar fii cam asta totusi ar fi vb de 90 k sa cumpar in acest complex sau sa mai astept un pic si sa ma reorientez spre alta zona chiar daca pretul ar fii mai ridicat pana la urma o zona buna isi mentine pretul. Multumesc anticipat

#57
kopac

kopac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,325
  • Înscris: 31.07.2017
cel mai amuzant. dupa mine, este iesitul cu masina dintre blocuri, esti la mila celor de la bulervard care sigur nu te vor lasa sa te incadrezi in bd chisinau. un bloc hidos calare pe alte blocuri!

#58
Baltaci

Baltaci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 28.04.2007
La bugetul ala cred ca ai putea gasi fara compartimentari din rigips si ceva mai aproape de metrou. Ai vreo preferinta pentru zona asta?

#59
george1986

george1986

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.02.2011
Nu am preferinta in zona aceasta, dar din ce am vazut si am studiat pana la ora asta pareau cei mai ok sunt inca indecis, pe zi ce trece raman uimit de ce posteaza locatari ansamblurilor rezidentiale sincer ma gândesc totusi sa iau un app vechi 1980 up si sa sa IL renovez ca la carte, voi mai studia piata si trebuie sa luam o decizie am stat 7  ani in chirie in tineretului acum a aparut copilul ar fii cazul sa platesc rata la casa mea 😅, cert este exclus ilfov sau asa zisele ansambluri imobiliare unde sunt numai probleme... Si da ideal ar fii langa metrou nu sunt fan al condusului in jungla din bucuresti...

#60
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006
Pai si ce legatura are Citta cu metroul?

#61
george1986

george1986

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.02.2011
20 de min de mers pe jos nu este o drama, daca intrebi ce legatura are, oricum mai analizez piata si posibilitati.

#62
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006
Pai 20 de minute fac si eu pana la metrou, dar stau in camp si am dat sub 1 k pe m2 :)
Daca tot iti place in zona, uita-te la vivenda sau ce se mai construieste pe bulevardul basarabia

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate