Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

Titan Sun Park

- - - - -
  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#127
rolicx

rolicx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.03.2013
Salutare,
sunt interesat sa merg la o vizionare in acest complex, aveti ceva sfaturi : ce sa intreb, la ce sa ma uit, ce chestii va deranjeaza dupa ce v-ati mutat etc ?
Si ceva detalii despre zgomotul de la acea pompe de pompare a gazelor ?
Mersi .

#128
Marius19891989

Marius19891989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 09.01.2016
Titan Sun Park 3 pe facebook
https://m.facebook.c...=content_filter

#129
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006
Intrebare: voi aveti semnal la telefon in titan park?
Am fost sa vad un apartament la un complex situat inainte de titan sun park si aveam E la telefon, afara  In apartament n-am mai verificat.

#130
canabiss85

canabiss85

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 26.04.2016
este semnal

 Afroditu, on 01 februarie 2018 - 09:17, said:

Intrebare: voi aveti semnal la telefon in titan park?
Am fost sa vad un apartament la un complex situat inainte de titan sun park si aveam E la telefon, afara  In apartament n-am mai verificat.


#131
Anutza123

Anutza123

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.12.2020
Buna ziua,

A rezervat cineva apartament in Titan Sun Park 7, de pe Drumul Gura Garlitei, nr.26-28? Sunt interesata de un apartament in aceasta zona si as dori sa aflu pareri.

Multumesc!

#132
petretudor

petretudor

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 14.09.2020

 Anutza123, on 01 decembrie 2020 - 13:59, said:

Buna ziua,

A rezervat cineva apartament in Titan Sun Park 7, de pe Drumul Gura Garlitei, nr.26-28? Sunt interesata de un apartament in aceasta zona si as dori sa aflu pareri.

Multumesc!
Locul va deveni o ghenã, e in camp,  nu recomand

#133
M311

M311

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.01.2021

 petretudor, on 01 decembrie 2020 - 15:52, said:

Locul va deveni o ghenă, e in camp,  nu recomand

In ce sens? Ca se va construi in continuare, sau te referi la altceva?

#134
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006
E la fel de in camp ca Astorium

#135
petretudor

petretudor

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 14.09.2020
Exact.  E langa astorium residence.  A nu se confunda cu astorium my home

#136
AlleXyS1

AlleXyS1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,107
  • Înscris: 05.05.2010

 petretudor, on 08 ianuarie 2021 - 23:19, said:

Exact.  E langa astorium residence.  A nu se confunda cu astorium my home

de ce, astalalt o fi mai spre centru? Posted Image))

Edited by AlleXyS1, 12 January 2021 - 00:33.


#137
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006

 AlleXyS1, on 12 ianuarie 2021 - 00:32, said:

de ce, astalalt o fi mai spre centru? Posted Image))

E mai spre centrul campului :)))

#138
StefanCrr

StefanCrr

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.01.2021
Salutari!

Recent am fost la o vizionare in Titan Sun Park 7. Ce pot zice? E putin mai mult in camp. Distanta pana la metrou e relativ mica, dar vreo 100-150 de metri din ce am vazut (am trecut doar cu masina pe portiunea aia), trebuie parcursi pe o strada, mai mioritic asa, tot prin camp.

Preturile par a fi decente, pentru un apartament cu 2 camere, finalizare in Aprilie.

Intrebarea cu numar 1 pe tricou ar fi: Aveti idee, se va mai extinde pe acolo sau vom ramane noi si cu vecinii nostri, oile? Posted Image Cica va fi si spatiu verde, dar nu prea vad pe unde. Ma asteptam sa fie un complex mai mare, dar e un singur bloc, ingradit.

Intrebarea a 2a, este: A semnat cineva vreun antecontract? Aveti idee ce-i stipulat pe acolo? Doar obligatii pentru noi si drepturi pentru nenea dezvoltator? :D ce se intampla daca termenul nu se respecta si ne trezim ca ne dau apartamentele la iarna?

Foarte multumesc anticpat!

#139
cristianc1

cristianc1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,148
  • Înscris: 01.04.2016
Vrei sa spui 1.2km pana la metrou si vreo 15 minute pe jos.

#140
ANdrwww

ANdrwww

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 11.02.2020

View PostStefanCrr, on 28 ianuarie 2021 - 17:39, said:

Salutari!

Recent am fost la o vizionare in Titan Sun Park 7. Ce pot zice? E putin mai mult in camp. Distanta pana la metrou e relativ mica, dar vreo 100-150 de metri din ce am vazut (am trecut doar cu masina pe portiunea aia), trebuie parcursi pe o strada, mai mioritic asa, tot prin camp.

Preturile par a fi decente, pentru un apartament cu 2 camere, finalizare in Aprilie.

Intrebarea cu numar 1 pe tricou ar fi: Aveti idee, se va mai extinde pe acolo sau vom ramane noi si cu vecinii nostri, oile? Posted Image Cica va fi si spatiu verde, dar nu prea vad pe unde. Ma asteptam sa fie un complex mai mare, dar e un singur bloc, ingradit.

Intrebarea a 2a, este: A semnat cineva vreun antecontract? Aveti idee ce-i stipulat pe acolo? Doar obligatii pentru noi si drepturi pentru nenea dezvoltator? Posted Image ce se intampla daca termenul nu se respecta si ne trezim ca ne dau apartamentele la iarna?

Foarte multumesc anticpat!

Spatiu verde mai greu... de extins sigur o sa se extinda.

#141
cristianc1

cristianc1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,148
  • Înscris: 01.04.2016
E lesne de inteles ca zona va deveni un fel de Militari Residence.. e foarte mare, foarte ieftina, perfect pentru constructie masiva in urmatorii 5-10 ani.

#142
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006

View PostStefanCrr, on 28 ianuarie 2021 - 17:39, said:

Salutari!

Recent am fost la o vizionare in Titan Sun Park 7. Ce pot zice? E putin mai mult in camp. Distanta pana la metrou e relativ mica, dar vreo 100-150 de metri din ce am vazut (am trecut doar cu masina pe portiunea aia), trebuie parcursi pe o strada, mai mioritic asa, tot prin camp.

Preturile par a fi decente, pentru un apartament cu 2 camere, finalizare in Aprilie.

Intrebarea cu numar 1 pe tricou ar fi: Aveti idee, se va mai extinde pe acolo sau vom ramane noi si cu vecinii nostri, oile? Posted Image Cica va fi si spatiu verde, dar nu prea vad pe unde. Ma asteptam sa fie un complex mai mare, dar e un singur bloc, ingradit.

Intrebarea a 2a, este: A semnat cineva vreun antecontract? Aveti idee ce-i stipulat pe acolo? Doar obligatii pentru noi si drepturi pentru nenea dezvoltator? Posted Image ce se intampla daca termenul nu se respecta si ne trezim ca ne dau apartamentele la iarna?

Foarte multumesc anticpat!

Nu o sa fie niciun spatiu verde, stai linistit. Du-te la celelalte titan-uri din zona sa observi.

#143
Zarath

Zarath

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 23.04.2020
Nu e nevoie de spatiu verde din moment ce lumea cumpara Oricum.

#144
alexsama

alexsama

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 12.01.2011
Eu am fost la o vizionare, mi s-a parut un pic cam dubios, dar da, e intradevar foarte in camp, eu locuiesc in zona, dar aici mi s-a parut prea de tot, chiar si asa, am vazut ca unele preturi la anumite tipuri sunt usor mai mici fata de altele. Pacat ca nu am facut o poza cu ce aveam pe pantofi.

Partea buna, macar cei de la astorium residence au in sfarsit asfalt pana in complex dupa atata timp. Posted Image

Edited by alexsama, 16 February 2021 - 00:03.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate