Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Alegere Role - help?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
stefy

stefy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 18.04.2006
Salut!

E cineva pasionat de role pe aici?
Vreau sa imi cumpar o pereche pentru "fitness", buget in jur de 800-900. Nu vreau sa fac trickuri sau sarituri, dar ma intereseaza sa prinda viteza si sa am un control bun.

Ma gandeam la Rollerblade Macroblade 90, Maxxum 90, Powerslide Imperial cruiser, poate si K2 VO2 90 Boa desi nu ma incanta asa tare brandul K2.
Pareri? Idei? Sfaturi?
Macroblade si K2 sunt soft boot, pe cand celelalte sunt hard boot (invelis extern din plastic in loc de material textil).
Inteleg ca hard boot sunt mai manevrabile si transmit mai bine energia, iar soft boot sunt mai confortabile si mai usoare. Eu personal nu am avut niciodata hard boot, deci nu pot compara.
Poate cineva sa ma ajute cu un sfat? Momentan inclin spre Maxxum datorita performantei desi multi se plang ca ar fi incomfortabile.

Merci!

Edited by stefy, 10 April 2016 - 23:35.


#2
THEBADASS

THEBADASS

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 146
  • Înscris: 18.01.2016
900 pe niste role? asta da pasiune Posted Image)

Am cautat pe google sa vad minunea... astea da role:
[ https://s9.postimg.org/yz6dup34f/screencapture-www-google-ro-1460386177737.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by THEBADASS, 11 April 2016 - 16:51.


#3
stefy

stefy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 18.04.2006
Da, eh

View PostTHEBADASS, on 11 aprilie 2016 - 16:49, said:

900 pe niste role? asta da pasiune Posted Image)

Am cautat pe google sa vad minunea... astea da role:
Eh ce sa zic, fiecare cu ce ii place. Eu nu ma duc prin cluburi, nu-mi iau haine de fite, telefonul nu l-am schimbat de 2 ani, si de muncit muncesc toata ziua.
Trebuie sa te mai si bucuri de ceva
+ ca 900 e un deal bun ptr un tractor :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate