Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Am nevoie de sfaturi referitor la nutritia sportiva

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
russu996

russu996

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.02.2016
Buna, dupa o pauza indelungata la sala de forta, am hotarat sa incerc si eu sa revin cat mai repede la nivelul unde m-am oprit. Mi-am calculat cantitatile necesare de suplimente, in reteta scrie spre exemplu:"...5 zile..." , se are in vedere 5 zile consecutive, sau zile de antrenament? Si poate cineva sa imi arate un ghid , o carte referitor la nutritie si bodybuilding in general, unul care merita incredere! Multumesc!

#2
Zbughytza

Zbughytza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 19.03.2016
Cata sala ai facut inainte?

De ce reteta vorbesti?

Suplimentele le iei zilnic, nu doar cand te antrenezi.

#3
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,843
  • Înscris: 06.10.2008
Daca nici acum nu e usor sa gasesti informatii...ce sa mai zica altii care in anii '90 nu aveau nici internet, nici reviste prea multe, nici suplimente la algere, nici sali nici bani de mancare. Se facea culturism cu paine si parizer pe atunci si tot aparea cate unul malac din cand in cand. Noroc de baietii buni de pe aici care dau sfaturi free cand altii fac bani buni din asta.

View Postrussu996, on 10 aprilie 2016 - 00:51, said:

, am hotarat sa incerc si eu sa revin cat mai repede la nivelul unde m-am oprit.

O sa iti fie foarte greu sa revii foarte repede. Nu exista foarte repede, doar te amagesti cu suplimente care te "umfla" gen creatina si gainere cu mult zahar.
Ia singur si reciteste(reanalizeaza) ceea ce stiai odata si o sa reusesti fara ajutor.

Edited by sandu222, 11 April 2016 - 16:59.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate