Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Look TV se va închide în data de 6 aprilie 2016.

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#91
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,036
  • Înscris: 26.09.2010

View PostAly25, on 07 aprilie 2016 - 16:31, said:


flobuc,poate asa vezi tu realitatea,dar nu e normal sa se inchida un post romanesc,de ce oare sa ne bage peste 100 de unguresti,doar nu ati innebunit.
Post unguresc in locul canalelor Look? :)) Doamneeee


Ps: sper ca stii cum il cheama pe patronul din umbra al celor doua posturi tv. Iti dau un indiciu: nu e nume romanesc.


Inviato dal mio Redmi Note 3 utilizzando Tapatalk



#92
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012

View Postflobuc, on 07 aprilie 2016 - 15:15, said:

Din partea mea, e zero barat. La Liga1 nu ma uit, nu cred ca am vazut 3 meciuri cap-coada nici macar pe DigiSport. Eu regret ca si-au batut
joc de el cu mamaliga asta de fotbal. Inainte, chiar urmaream zilnic Look Tv, pentru ca merita. Si restul de competitii in afara de mamaliga1,
care pot sa le vada si altii, se stie bine de la cine provin ;)


Si da @matyred, eu ma voi bucura daca
se vor inchide. Nu pentru ca Liga 1 se va vedea la operatorul meu de cablu si la al lor nu, pentru ca nu ma uit la asa ceva, asta nu e fotbal, ci doar pentru grandomania si
satisfactia ce o aveau pe aici pe forum, de parca le pusese Dumnezeu mana pe cap.
Este absolut normală reacția ta, din moment ce ©Rapidul tău nu (mai) e în Liga 1.

#93
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,036
  • Înscris: 26.09.2010
Da, singurele mele echipe de suflet sunt FC Rapid Bucuresti si S.S. Lazio. Dar asta nu inseamna ca sunt microbist infocat, sau ca ma uit la toate meciurile. Deci, nu urmaresc nici Liga2. Prefer cand am timp si pot, sa-mi cumpar bilet si sa traiesc meciul pe viu. Dar, cum sunt o persoana mai impulsiva si ma enervez usor, se intampla foarte des sa nu ma prinda finalul meciului in tribuna. Cand a jucat Lazio pe Olimpico cu Sparta Praga, in minutul 60 am plecat acasa, n-am rezistat pana la sfarsit, iar acum la derby-ul cu AS Roma nici nu m-am dus, ca stiam deja ca voi pleca un pachet de nervi de acolo.

Inviato dal mio Redmi Note 3 utilizzando Tapatalk



#94
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,135
  • Înscris: 26.07.2009
@necolae, tu chiar esti parnAE. Tu sustii 10 echipe, asa sunt si curvele. Posted Image) Se ard cu 10 in acelasi timp pentru bani. necolae = curva masculina!Posted Image

Edited by cristinel07, 07 April 2016 - 21:00.


#95
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,044
  • Înscris: 20.06.2009

View PostAly25, on 07 aprilie 2016 - 17:01, said:

(...) decid eu cand plec (...)
Dacă ai nevoie de ajutor, cu plăcere...Posted Image

#96
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,825
  • Înscris: 07.07.2009
De 2 ani tot pleacă :D Punem pariu că și la anul o să fie la fel?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate