Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Inselat sau nu ?

- - - - -
  • Please log in to reply
84 replies to this topic

Poll: Inselat sau nu ? (92 member(s) have cast votes)

Considerati ca este inselat daca prietena se duce periodic la fostul sa il tunda ?

  1. Da (78 votes [84.78%])

    Percentage of vote: 84.78%

  2. Nu (14 votes [15.22%])

    Percentage of vote: 15.22%

Vote Guests cannot vote

#73
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Sigur te inseala. Rupe-i capul !

#74
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Îl tunde doar pe fostul sau mai tunde și alți bărbați?

#75
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,112
  • Înscris: 04.09.2013

View PostASCENDED, on 02 aprilie 2016 - 14:17, said:

Nu cumva l-a lăsat pe fostul pentru tine?
Dacă da,asta e cauza pentru care se duce să-l tundă!
Se simte vinovată.
Și poate nu ar fi o idee bună să-l confrunți pe fostul.Poate ăla e mai tare ca tine și ți-o furi.
Oricum,dacă ea vrea să-l tundă,nu o poți forța să nu-l mai tundă.Poate doar legată cu lanțul în beci.

Cea mai bună soluție(ca să scapi de problema asta),este să-i faci tu lui fostul ei lipeala cu alta.

Dacă este doar tuns(plătit cu cash),nu e nici o problemă.
Dacă ea ar fi fost frizeriță de meserie?Și-ar fi trecut degetele prin părul a n bărbați/băieți.
Mai ai o variantă:
Când se duce să-l tundă trimite-o cu o prietenă(la fostul ei)în care tu ai încredere.

Si tu cati ani ai?

#76
john_softpedia

john_softpedia

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 21.03.2016

View Postneur0, on 21 aprilie 2016 - 14:43, said:

Îl tunde doar pe fostul sau mai tunde și alți bărbați?

Doar pe fostul.

#77
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View Postjohn_softpedia, on 02 aprilie 2016 - 12:18, said:

Considerati ca esti inselat daca prietena se duce periodic la fostul sa il tunda ?
Dacă bagă doar vârful și nu o bagă pe toată, nu se poate considera înșelat. :)

#78
Whitefairy

Whitefairy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,394
  • Înscris: 06.08.2013

View Postjohn_softpedia, on 02 aprilie 2016 - 12:18, said:

Considerati ca esti inselat daca prietena se duce periodic la fostul sa il tunda ?

Sa deduc ca e coafeza? Nu inteleg din moment ce a terminat relatie de ce il mai tunde? Are atat de mare nevoie banii pe tunsoare de la el?
Ai mai avut un post precedent in care ai mentionat ca el i-a dat 1000 euro cu imprumut. Este clar ca tipa profita de el.Sa isi i-a al doilea job daca are asa mare nevoie de bani ca nu pateste nimica!! Iti garantez!!
Si tu termina sa mai fii atat de obsedat de chestia asta ca ajungi la nebuni!!

Edited by Whitefairy, 27 April 2016 - 09:29.


#79
TLGTLC

TLGTLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,700
  • Înscris: 27.06.2007
Ți-am citit toate cele trei topicuri deschise. Concluzia mea este ca nu prea mai ai ce cauta în viata ei. Tu de fapt trebuie să ai o relație cu amândoi pentru ca ea nu a terminat-o cu el, îi este bine și cu tine și se pare că accepți lucrul acesta.
De ce nu discutați și oficialități treaba asta. Gândiți-vă, trei persoane cu job fiecare, trei salarii în casă.
Pe bune acum, dar situația chiar vă convine, alții o lamureau de mult!

#80
john_softpedia

john_softpedia

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 21.03.2016

View PostTLGTLC, on 17 mai 2016 - 16:21, said:

De ce nu discutați

Nu vrea sa imi faca cunostinta cu el. Ca sa o citez: "E persoana cu care am trait 6 ani. Ar fi lipsa de respect fata de el sa te bag cu forta in viata lui.". Replicile astea ma lasa mut. Sunt delirante.

#81
TLGTLC

TLGTLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,700
  • Înscris: 27.06.2007
Cum sa îți explic să înțelegi ca femeile au gândirea fixată pe alte coordonate. 6 ani înseamnă enorm pentru o femeie, bărbații trec mai repede peste. Pur și simplu nu îți văd locul acolo.
Frumos, politicos te sfătuiesc să îi lași. Consideră că a fost o experiență și atât.
Poți să faci altceva mai util decât sa îți mănânci nervii. Sunt femei care ar aprecia un astfel de bărbat.
Un sfat prietenesc... Întotdeauna fii relaxat! Câștigi mai ușor o femeie astfel. Femeile vor protecție, siguranță iar un bărbat care se agită numai senzația asta nu le oferă!

#82
john_softpedia

john_softpedia

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 21.03.2016

View PostTLGTLC, on 17 mai 2016 - 16:55, said:

Cum sa îți explic să înțelegi ca femeile au gândirea fixată pe alte coordonate. 6 ani înseamnă enorm pentru o femeie, bărbații trec mai repede peste. Pur și simplu nu îți văd locul acolo.

Am intrebat-o clar in noiembrie anul trecut cand am inceput relatia cu ea: "Mai simti ceva pentru fostul ?". Ei s-au despartit din martie anul trecut. Si mi-a zis ca nu, ca l-a depasit complet. Chiar mi-a zis ca fostul ii zice ca ii e dor de ea, dar ca ea nu mai simte nimic, doar se simte singura. De atunci trecusera 8 luni de cand nu mai erau impreuna. Adaugand si relatia cu mine, au trecut deja 1 an si 2 luni. In conditiile astea, ce sunt lucrurile astea care se tot intampla intre ei si barierele pe care le pune intre mine si el ? Ce inseamna la ea ca "a trecut peste" ?

#83
TLGTLC

TLGTLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,700
  • Înscris: 27.06.2007
Dragul meu, e limpede că niște păsărele are. Ei i s-a pus pata și la momentul despărțirii or fi fost niște motive care i-au împins la așa ceva.
Dar ea nu a trecut peste asta. Este posibil să îi dea într-un final ăla papucii și sa vină la tine. Să zicem că v-ați împăca și v-ați casatori. Nu crezi că ar fi o situație de rahat să știi că doar fizic este sotia ta?
Te înțeleg și pe tine dar sper că nu ești genul care îi place să își provoace suferinta. Ar trebui să fie o mega hiper super femeie să merite un asemenea compromis.


#84
blasterzz

blasterzz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2006
Prietene fara suparare sa ori esti troll ori p****. Ea a trecut peste el.. de multe ori si invers. Cum plm se simte singura fara ala cand ea e combinata cu tine ? Chiar de ar fi ultima femeie in lume ai un pic sa sange-n .... si las-o ca isi bate joc de tine.

#85
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008
asta e si cu poll....
optiuni daca aia a facut sex oral, anal sau normal cu fostul nu se pot adauga?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate