Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 

Traducerea in lb. romana a versiunii IPB

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Too

Too

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 30.01.2006
Unde as putea gasi versiunea IPB a unui forum tradus in imba romana?(sau traducerea)> Multumesc

#2
sergiu.halauca

sergiu.halauca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 12.01.2006
he he   am muncit si eu o gramada si pana la urma m-am lasat pagubas . nu cred ca vei gasi free xml-ul pt limba romana , dar ai putea sa incerci sa il traduci singur .
bafta

#3
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,995
  • Înscris: 01.08.2005
De unde pot gasii un software IPB?
Am aflat ca nu este gratuit, dar  TEO de unde l-a luat?

#4
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
a fost gratis prima versiune din cate stiu, oricum il gasesti pe dc++ , mai bine foloseste REVO FORUM care seamana si e si gratis, si e si in romana

#5
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,995
  • Înscris: 01.08.2005
unde am mai auzit eu de dc++?
Parca este ceva legat de retea. Nu am asa ceva.

#6
sergiu.halauca

sergiu.halauca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 12.01.2006
metr' ... pot sa te ating? :worthy:  :worthy:  :worthy:  :worthy:
esti real ?   :deadtongue:   :death:

View Postagain, on Feb 4 2006, 15:18, said:

a fost gratis prima versiune din cate stiu, oricum il gasesti pe dc++ , mai bine foloseste REVO FORUM care seamana si e si gratis, si e si in romana

apropo de dcc ...bai baieti acum gasiti o gramada de sw open source , daca nu aveti bani, iar daca aveti bani..cumparati-l si renuntati la furaciuni ...puneti-va in locul celor care muncesc la softul asta . IPB cu licenta si suport un an costa 69$ , eu zic ca isi merita banii .

Edited by sergiu.halauca, 05 February 2006 - 15:27.


#7
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005

View Postagain, on Feb 4 2006, 15:18, said:

a fost gratis prima versiune din cate stiu, oricum il gasesti pe dc++ , mai bine foloseste REVO FORUM care seamana si e si gratis, si e si in romana

:ban:

#8
Chucky4real

Chucky4real

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 06.02.2006
Traducere in limba romana o poti gasi aici
:coolspeak:

#9
Sergiu_Q

Sergiu_Q

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 11.03.2005

View PostChucky4real, on Feb 15 2006, 08:44, said:

Traducere in limba romana o poti gasi aici
:coolspeak:
....si poti deveni cel de-al 3-lea membru al forumului   :console:

#10
Chucky4real

Chucky4real

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 06.02.2006
Imi cer mi de scuze sergiu pentru ca in doar 2 ZILE de cand am uploadat forumul am doar 2 useri ( acum 6) si pentru ca muncesc aproape toata ziua si nu am timp sa fac reclama forumului.Am vrut doar sa adaug printre categoriile forumului meu si un spatiu pentru utilizatorii IPB din romania. Din cate stiu eu aceasta ar fi prima comunitate IPB din ro ... si sper sa fim cat mai multi ... cu timpul o sa strang si bani necesari pentru a lua o gazduire platita si un IPB de ''calitate''.Ps: cred ca nici Softpedia nu a avut mai mult de 10-15 useri in primele 2 zile de la lansare.Am marea rugaminte sa nu mai aruncati cu noroi in oamenii care vor sa faca un lucru bun si free in tara asta in care toti se gandesc la bani.Imi cer scuze daca siteul sau forumul nu este pe placul vostru ... atat ma dus pe mine mintea momentan.

Edited by Chucky4real, 15 February 2006 - 21:14.


#11
Sergiu_Q

Sergiu_Q

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 11.03.2005
stai calm ..asa sunt eu mai glumet de obicei. problema e ca fiecare versiune are traducerea ei , asa ca o pot folosi doar cei care au aceiasi versiune ca si a ta ...oricum...apreciez faptul ca ti-ai dat seama si ai pus o versiune free .

#12
Chucky4real

Chucky4real

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 06.02.2006
Imi cer scuze credeam ca ai spuso din rautate ... varianta in limba romana este momentan numai pentru versiunea 1.3.1 Final ... in curand voi termina si traducerea pentru v2.0 Trial.Stiti cumva daca mai exista in romania vreo comunitate IPB din cate stiu forumul meu gazduieste prima comunitate de acest gen

#13
Geo DJ

Geo DJ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 718
  • Înscris: 16.12.2005
Am tradus eu in proportie de 80 % pentru ultima versiune IPB v2.2.2.


Viziteaza-mi site-ul din profil ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate