Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Mega Residence zona Piata Sudului

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
anovi

anovi

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.01.2016
A cumpărat cineva aici?

#20
coitzam

coitzam

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.06.2017
Da, eu! Nu e nimic din ce scrie pe site, in afara de adresa. Gresie, faiantza nu e premium. Finisajele se fac pe repede inainte.

#21
rockemon

rockemon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 22.07.2016

View Postgeorge_eu25, on 23 martie 2016 - 14:41, said:

La ce sol e acolo,intrebarea e:dupa cat timp o sa cada???
De unde stii tu ce sol e acolo, ai vazut vreun studiu geotehnic?Ca exact langa sunt blocuri construite prin '70-'72 si nu am auzit sa cada vreunul.

View Postcoitzam, on 16 iunie 2017 - 10:42, said:

Da, eu! Nu e nimic din ce scrie pe site, in afara de adresa. Gresie, faiantza nu e premium. Finisajele se fac pe repede inainte.
Din cate am auzit nu accepta credite bancare,ci doar "cash", e adevarat? Ca in cazul asta ar insemna ca nu sunt tocmai ok actele si nu ar trece de niciun departament juridic de la banci.

#22
coitzam

coitzam

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.06.2017

View Postrockemon, on 18 iunie 2017 - 16:01, said:

De unde stii tu ce sol e acolo, ai vazut vreun studiu geotehnic?Ca exact langa sunt blocuri construite prin '70-'72 si nu am auzit sa cada vreunul.

Din cate am auzit nu accepta credite bancare,ci doar "cash", e adevarat? Ca in cazul asta ar insemna ca nu sunt tocmai ok actele si nu ar trece de niciun departament juridic de la banci.
accepta si credite bancare, problema nu e la acte ci la evaluarea apt facuta dupa finisaje

#23
okaziebuna

okaziebuna

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.04.2018
ce zicea colegul mai sus este adevarat, sau chiar mai rau, "pe repede inainte" e putin spus, singurul motiv e metroul.
de finisaje ii doare undeva, zici ca au lucrat cu amatori, pentru ca la revanzare cumparatorul pierde, nu dezvoltatorul !

usile de la intrare sunt mai mici si proaste calitativ, si lista poate continua......
ati vazut scara blocului ce ingusta si aproape spiralata e? iti rupi gatu daca nu esti atent !
grinzile la 3 camere arata oribil, mai ales cea verticala care aproape taie camera in 2 !

Edited by okaziebuna, 12 April 2018 - 15:28.


#24
the_blue_raven

the_blue_raven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,081
  • Înscris: 03.12.2021
Are cineva apt in acest bloc ? Pareri ?

Multumesc

#25
Mihaitza07

Mihaitza07

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 29.08.2007
Cat mai costa un apartament / garsoniera aici ?
Cum sunt dpdv al linistii interioare ? Se aude de la vecini prin pereti, etc ?
Din cate se vede, se pare ca sunt o gramada de apartamente nevandute, nu pare miscare in ele.
Ca locatie, e pozitionat excelent, nici ca se putea mai bine..E amplasat pe locul fostei fabrici Plafar intre blocuri date in folosinta in 1964.

#26
the_blue_raven

the_blue_raven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,081
  • Înscris: 03.12.2021
Nu am vazut decat un anunt. 70000 pt 28 m o garsoniera vanduta de persoana juridica, le tinuse in inchiriere...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate